صفحه 156 از 156 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,556 , از مجموع 1556

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2017 نمایش پست ها
    سلام
    من اعتراض زدم اما بی نتیجه بود. شک داشتم که واقعا اعتراضمو فرستاده باشن استرالیا که ایمیل زدم و اونا کانفرم کردن که فرستاده شده.

نمراتم به ترتیب 8.5 ، 8.5 ، 7.5 ، 6.5 بود
    دوستان گرامی
    توصیه میکنم اگر اختلاف 2 نمره ای بین بند اسکور ها دارید اعتراض نکنید:

When You Should NOT Get a Remark

• One of your other skills is two bands higher.

If one of your other skills is two whole bands higher, you will get an automatic remark in your local test centre. This means that an examiner and a senior examiner have already assessed your test and it is unlikely that a third examiner will have a different opinion.

سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

ببخشید شما این متن رو از کجا آوردید؟

چون من امروز واسه نمره رایتینگم اعتراض زدم که نمراتم به این شکل هستش: R:8 L:7 W:5.5 S:7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    توصیه میکنم اگر اختلاف 2 نمره ای بین بند اسکور ها دارید اعتراض نکنید:

When You Should NOT Get a Remark

• One of your other skills is two bands higher.

If one of your other skills is two whole bands higher, you will get an automatic remark in your local test centre. This means that an examiner and a senior examiner have already assessed your test and it is unlikely that a third examiner will have a different opinion.

معذرت میخوام ، من ایرسافام امتحان ندادم ، شکوه امتحان دادم ، بین اسپیکم که 8 بود و رایتینگم که 5!!!! بود بیش از دو نمره اختلاف بود و با اینکه همه گفتن بی فایده اس و اعتراض نده و این حرفا من اعتراض زدم وشدم 5.5 درسته خیلی تغییری نکرده ولی توی اورال من تاثیر داشت و باعث که پذیرشم درست شه.
    پس به نظرم ربطی به این موضوع نداره ، منم این موضوعو شنیده بودم قبلا و مسوول شکوه هم بهم گفتن، ولی اعتراضمو زدم چون اعتقاد داشتم نمره من 5 نبود ، 5.5 هم نبود ولی خوب کاریش نمیشد کرد.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    ببخشید شما این متن رو از کجا آوردید؟

چون من امروز واسه نمره رایتینگم اعتراض زدم که نمراتم به این شکل هستش: R:8 L:7 W:5.5 S:7
    منبع رو هایپرلینک کردم تو پست اصلی (طبق پست زیر، ضمانتی برای تایید این قضیه نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    معذرت میخوام ، من ایرسافام امتحان ندادم ، شکوه امتحان دادم ، بین اسپیکم که 8 بود و رایتینگم که 5!!!! بود بیش از دو نمره اختلاف بود و با اینکه همه گفتن بی فایده اس و اعتراض نده و این حرفا من اعتراض زدم وشدم 5.5 درسته خیلی تغییری نکرده ولی توی اورال من تاثیر داشت و باعث که پذیرشم درست شه.
    پس به نظرم ربطی به این موضوع نداره ، منم این موضوعو شنیده بودم قبلا و مسوول شکوه هم بهم گفتن، ولی اعتراضمو زدم چون اعتقاد داشتم نمره من 5 نبود ، 5.5 هم نبود ولی خوب کاریش نمیشد کرد.
    خوشحالم تونستی تغییر بدی
    با این شرایط بد نیست هر کس که میخاد اعتراض بزنه با توجه به شرایط خودش، هر دو کیس رو درنظر بگیره
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام،ايرسافام واقعا بد بود،واقعا بد بود...يعنى محاله من دوباره اونجا ازمون بدم
    چيزايى تو روز ازمونم تو ايرسافام ديدم كه تاحالا نديده بودم و همش باعث شد استرس من بيشتر بشه
    اميدوارم ايرسافام فكرى به حال كيفيت برگزارى ازمون هاش بكنه چون ٩٥٠ تومن كم پولى نيست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neda25 نمایش پست ها
    سلام،ايرسافام واقعا بد بود،واقعا بد بود...يعنى محاله من دوباره اونجا ازمون بدم
    چيزايى تو روز ازمونم تو ايرسافام ديدم كه تاحالا نديده بودم و همش باعث شد استرس من بيشتر بشه
    اميدوارم ايرسافام فكرى به حال كيفيت برگزارى ازمون هاش بكنه چون ٩٥٠ تومن كم پولى نيست!
    ممنون تجربياتتون رو در اختيارمون گذاشتين.من خودم پروشات ميخوام ازمون بدم،شمام اگه نمره اى كه ميخواستينو نگرفتين بريد اونجا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)