صفحه 32 از 163 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_kashanchi نمایش پست ها
    موقع امتحان باید فرمی رو پر می کردیم که اس ام اس بدن؟
    من آکادمیک بودم،
    خیر، من که خودم فرمی رو پر نکردم

من 2 بار ،1 سال پیش آیلتس تهران آزمون دادم توی 2 ماه پشت سر هم
    بار اول:
    L:5.0 / R:5.5 / W:5.5 / S:5.0
    بار اول کم خونده بودم و آزمون آزمایشی نداده بودم. 2 ماه بعدش دوباره آزمون دادم همون آیلتس تهران
    بار دوم:
    L:5.5 / R:5.5 / W:5.5 / S:6.
    بار دوم انتظار داشتم نمرات اینطور بیاد چون زیاد وقت نذاشتم.
    از یک سال پیش تا الان کم کم شروع به مطالعه کردم و کلاس رفتم.
    کل مرداد توی خونه آزمون زدم معمولا کتابهایmemarzadeh+ ... + plus + test builder + cambridge
    شاید باور نکنید من پلاسها رو اینطور میزدم
    L:8.0 / R:6.5 / W:7 / S:7
    استاد با تجربه درس آیلتس این نمرات رو چند بار به من داد.
    ایرسا فام 16 آگوست آزمون دادم
    L:5.5 / R:5.5 / W:7 / S:5.5

شما خودتون قضاوت کنید. 3 ماه دیگه ددلاینه. منم حقوقم 900 تومن تو ماهه، متاهلم
    اسم این کار رو چی بزارم، آخه بازی با زندگی انسانها مگه فرقش با این کار چیه؟
    اصلا فرصت ندارم به نتیجه نگاه کنم ، باید برم سریع جای دیگه ثبت نام کنم.
    خودشون میدونن اعتراض 450 هزار تومنی رو امثال من نمیتونیم بدیم.
    دیگه این سنتر آزمون نمیدم. خانم کارن 1 سال پیش به من 5.5 داده آخه بی انصاف.
    متاسفانه چیزی رو نمیتونم ثابت کنم تا شاید آزمون بعدی که با این روند بعیده.

Junior Member

به نظرم این سنتر همه چیزش فوق العاده خوب بود. هم شرایط برگزاری امتحان، هم برخورد کادرش، هم نحوه اطلاع رسانی ها و هم نمرات. هد ست برای لیسنینگ فوق العاده بود. من رایتینگ 8 شدم. در حالی که انتظار 6 یا 6.5 رو داشتم. به همه کسایی که میخوان امتحان بدن اینجا رو پیشنهاد میدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

درود.
    من در تاریخ 16 آگوست 2014 در موسسه ایرسافام آزمون دادم. به طور کلی از شرایط برگزاری آزمون راضی هستم. نمره های من به این صورت بودند:
    L: 8.5 , R: 7.5 , W: 7, S:7.5 , O: 7.5

نقاط قوت:
    - ثبت نام راحت و بدون استرس از طریق وبسایت موسسه (نسبت به برخی دیگر موسسات که روند ثبت نام بسیار پر تنش بوده و در لحظات کوتاهی ظرفیت ها پر می شوند.)
    - اطلاع رسانی مناسب در مورد زمان و مکان امتحان از طریق پیامک، ایمیل، بروز رسانی وبسایت
    - برخورد مودبانه و دوستانه پرسنل
    - پاسخ گویی از طریق تلفن
    - برگزاری آزمون لیسنینگ با استفاده از هدفون

نقاط ضعف:
    - سالن برگزاری آزمون، بسیار گرم بود و امکانات تهویه ای مناسب نداشت.
    - از زمانی که در محل برگزاری آزمون حضور پیدا می کنید تا زمان شروع آزمون، زمان نسبتا زیادی سپری می شود که خود خسته کننده هست.

موفق باشید.

Junior Member

سلام مجدد.
    میخوام یک ارزیابی کلی بکنم برای بچه هایی که راهنمایی میخوان و...

speaking: انتظار 6.5 به بالا داشتم. من قبلا" که امتحان دادم 7.5 شدم. ایندفعه بهتر بودم. نمیگم انتظار همون 7.5 رو داشتم چون بخاطر سردرد شدید تپق گرامری داشتم میدادم حین حرف زدن و خودمم دقیقا متوجه بودم دارم تپق گرامری میدم و غلطامو میفهمیدم خودم!! با این حساب بازم چون بقیهش خیلی خوب بود انتظار 6.5 داشتم ولی بهم 6 داد.

writing: رایتینگ های 2-3 هفته قبل آزمون رو که میفرستادم برام تصحیح کنن 7 میگرفتم، اینجام دقیقا 7 شدم با اینکه نتونستم در آخر checking رو انجام بدم و 10 دقیقه از وقتم سوخت شد.
    reading: قبل آزمون ریدینگ در حد 6.5-7 میزدم. اینجام 7 شدم. البته خیلی براش استرس داشتم چون فکر میکردم شاید خرابش کردم و 6-6.5 بشم، بخاطر اینکه پسیج 2 و 3 گیجم کرده بودن یکم. اما انگار زیادم بد ندادم
    listening: انتظار 8 یا 8.5 داشتم. ولی بازم خوبه 7.5 شدم. اینو میذارم به حساب اینکه ممکنه غلطهای املایی و ... داشتم و چندتا از جواب درستهامو از دست دادم و مثلا 34 تا درست زدم که 7.5 شدم.

بنابراین در مجموع بجز سپیکینگ که میشد 6.5 بشم از بقیه نمراتم راضیم.

در مورد برگزاری امتحان: بنظر من همه چیزش خوب بود. برخورد پرسنل و اطلاع رسانی قبل از آزمون و روز آزمون speaking و...
    بجز اینکه یکم تهویه سالن برگزاری بد بود و چون من خودمم شب قبلش حالم بشدت بد بود، گرمای سالن باعث شد من آخر رایتینگ حالم اونقدر بد بشه که برم سرویس و تقریبا 10 دقیقه از دست دادم. یکمی هم قبل از آزمون معطل شدیم که بنظر من بد هم نبود. بهتر از این بود که چشم خواب آلود یکراست بریم سر جلسه. این باعث شد یکم مخم هوا بخوره و جو امتحان بگیرتش و هوشیارتر بشه.

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه. راجعبه نکات و استراتژی و تکنیکهایی که باعث شد نمرات اسکیل هام نسبت به آزمون قبل بین 1 تا 1.5 نمره افرایش پیدا کنه (داخل writing و reading) هم در بخشهای مربوطه توضیح میدم. با اینکه من هیچوقت از هیچ معلم زبانی برای آیلتسم درس نگرفتم و همشو خودم تنهایی انجام دادم.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

به نظر من هم ایرسافام Speaking و نمره کم می دن نمره های من L6 و W6.5 و R6.5 و S5.5 شدم البته Speaking و توقع 6 تا 6.5 داشتم و تصمیم دارم تهران آیلتس امتحان بدم چون فکر می کنم اگزماینرهای نیتو خیلی بهتر نمره می دن

منم به سبب حس وظیفه و اینکه واقعا یکسری از دوستان بهم خیلی تو این فروم کمک کردن میخوام نظرم رو راجع به ایرسافام بگم :
    اولا که من امتحان رو دادم و نمره اورال 7 آکادمیک رو آوردم و برام کافی هست و فکر نمیکنم دیگه امتحان ایلتس بدم و اینم بگم که نمره لیسنینگ و ریدینگ که اصلا ربطی به موسسه نداره و همه موسسات یکی هستند ولی در مورد اسپیکینگ و رایتینگ بگم من در کل زیاد راضی نیستم نمیخوام سیاه نمایی کنم یا از موسسه بد بگم ولی واقعا و واقعا بنظرم میتونستند به من نمره بیشتری بدهند من توی ریدینگ و لیسنینگ نمره ای که حدس میزدم رو گرفتم ولی توی اسپیکینگ فک میکردم بهم 7 بدن ولی شد 6.5 که بازم قابل قبوله برام ولی نکته ای که واقعا منو شوکه کرد نمره رایتینگ بود که 6 شد در حالی که من روی 6.5 و 7 بسته بودمش البته بازم میگم واقعا ممکنه توقع من زیاد بوده باشه ولی باتوجه به اینکه تافل دادم و دارم نسبت به اون میسنجم در حالی که این امتحان رو 100% بهتر از اون دادم و 1 سال هم بیشتر زبان خوندم برآوردم اینه که یکم کم لطفی کردن اگزمینرها ، البته اینم بگم ایرسافام اگزمینرهای زیادی داره و نمیشه کلی قضاوت کرد ولی برای من که زیاد ممتحنهاش جالب نمره ندادن ممکنه برای یکسری از دوستان واقعا خوب بود باشه ولی من میگم یکم احساس میکنم حقم بیشتر بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shooka1367 نمایش پست ها
    به نظر من هم ایرسافام Speaking و نمره کم می دن نمره های من L6 و W6.5 و R6.5 و S5.5 شدم البته Speaking و توقع 6 تا 6.5 داشتم و تصمیم دارم تهران آیلتس امتحان بدم چون فکر می کنم اگزماینرهای نیتو خیلی بهتر نمره می دن

سلام دوست عزیز.من دو بار تجربه امتحان در تهران آیلتس رو دارم.اینبار برای هجده اکتبر ایرسافام رزروکردم.فقط یه نکته رو لازم می دونم بهت بگم اینکه اگزمینر های تهران آیلتس نیتیو نبودند حداقل برای من نیتیو نبودند اگزمینر اولم آقای نوروزی بود و دومیش یه خانم بود که اونهم ایرانی بود اما اسمش رو فراموش کردم.
    امیدوارم برای امتحان بعدی در هر موسسه ای که امتحان میدی موفق بشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

من هم در آیلتس تهران و هم در ایرسافام امتحان دادم.
    اسپیکینگم در آیلتس تهران با یک خانم نیتیو بود و 7 گرفتم. در ایرسافام اسپیکینگم با یک خانم ایرانی بود و 7.5 گرفتم. به نظر من اینجوری نیست که اگزمینر نیتیو نمره بیشتر یا کمتری نسبت به اگزمینر ایرانی بده. بایستی قبول کنیم که مهم ترین نقش در نتیجه آزمون مربوط به خود ما و تا حدودی هم به شانس بستگی داره. (به فرض، موضوعاتی مورد سوال قرار بگیره که قبلا در موردشون پیش زمینه ای داشتیم) با این وجود که موضوعات مورد سوال در آزمون اسپیکینگ بسیار گسترده هستند و از هر زمینه ای می تونن مطرح بشن و اونجا روان صحبت کردن بیشترین اهمیت رو داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    من هم در آیلتس تهران و هم در ایرسافام امتحان دادم.
    اسپیکینگم در آیلتس تهران با یک خانم نیتیو بود و 7 گرفتم. در ایرسافام اسپیکینگم با یک خانم ایرانی بود و 7.5 گرفتم. به نظر من اینجوری نیست که اگزمینر نیتیو نمره بیشتر یا کمتری نسبت به اگزمینر ایرانی بده. بایستی قبول کنیم که مهم ترین نقش در نتیجه آزمون مربوط به خود ما و تا حدودی هم به شانس بستگی داره. (به فرض، موضوعاتی مورد سوال قرار بگیره که قبلا در موردشون پیش زمینه ای داشتیم) با این وجود که موضوعات مورد سوال در آزمون اسپیکینگ بسیار گسترده هستند و از هر زمینه ای می تونن مطرح بشن و اونجا روان صحبت کردن بیشترین اهمیت رو داره.
    به نظر من این مساله فقط بستگی به شخص اگزماینر داره که عادلانه بده یا نه.
    من ایندفعه واقعا" اجحاف شد و 6 بهم داد آقای اگزماینر ایرسافام. دیروز با یه آشنا که خودش توی تافل و آیلتس و جی آر ایی خبره ست صحبت کردم و ازم speaking گرفت. گفت بدون رودربایستی اگر من بودم بهت 7.5 میدادم. من دفعه قبلم که اورال 6.5 شدم، اسپیکینگ 7.5 شده بودم و ریدینگم خراب بود (5.5 بود).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)