صفحه 1 از 163 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام

اخیرا موسسه ای با نام ایرسافام برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار فقط جهت بیان تجربیات خود در این مرکز استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

برای بیان سوالات خود پیرامون نحوه ثبت نام به تالار زیر مراجعه فرمایید :

آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با تشکر

Junior Member

سلام
    من امروز امتحان دادم. خوب برگزار شد. اگر سوال داشتید بپرسید.

آزمون دقیقا پشت مترو مفتح کوچه بخشی موقر پلاک 44 برگزار شد. یکی از مشکلات من همین آدرس دادن مسخره شون بود. اول از آزمون اسپیکینگ بگم که متن آدرس با نقشه که داده بودن یکی نبود و شماره پلاک رو هم نداده بودند و چون میگفتند مجوز نمیدونم تابلو ندارند هیچ تابلویی هم نصب نکرده بودندو من دقیقا یک ساعت تو همون کوچه دنبال ساختمون فلیپس میگشتم. بعد از اسپیکینگ باز یه برگه دادند که آدرس و نقشه داشت و بازم نقشه به آدرس نمیخورد. تو آدرس نوشته بودند مطهری خ مفتح غربی. اصلا مفتح غربی شرقی نیست که شمالی جنوبیه. خلاصه بدون که آدرس کتبی دقیقا پشت مترو مفتح میشه. تابلو هم که نداشتند. یکی رو گذاشته بودند سر کوچه ، داد میزد بیا آیلتس اینجاست....

اما اسپیکینگ . من سنتر دانشگاه آزاد هم امتحان دادم. اگزمینر یک نفر داشتند یک خانوم خوشرو بود بهش نمیخورد آدم عقده ای باشه. کلا میتونم بگم مثل دانشگاه آزاد برگزار شد. آها. فقط یه چیزی.
    من نفر اول بودم. اما بقیه بچه ها که بیش ار یه ربع به نوبتشون باقی مونده بود رو گفتند همون همکف بمونن و بالا نیان و براشون صندلی گذاشته بودند.

در مورد آزمون اصلی. اولش برای آدرس اذیت شدم. دم در هم که رسیدم در بسته بود گفتن صدا تون میزنیم. هر چند نفر که جمع میشدند درو باز میکردند. بدیش این بود که تو سرما توی کوچه منتظر بودیم. حالا به قول خودشون می خواستند نظم رو برای مراحل اولیه رعایت کنند. وقتی رفتیم تو یه سری قرتی بازیا داشتن برای گرفتن وسایلمون و احراز هویت. یعنی حتی برای تحویل کت و پالتو هم آدم داشتند که تحویل میگرفت و شماره میداد. خلاصه خیلی دیسیپلین داشت. من از این چیزاش بدم نیومد. خوب بود نشون میداد منظمن. امتحان کلا با نظم برگزار شد و بدون استرس زایی.
    در مورد لیستنیگ. اول یک نمونه پخش کردند که صداش عاالی بود. من گفتم آخ جون لیستنینگ دیگه ردیفه. بعد که آزمون اصلی پخش شد صداش یکم بم بود. من بعد از آزمون اینو گفتم که جواب دادند خب سیستم صوتی ما اشکالی نداره و اشکال از صوتی بود که آیلتس برای ما فرستاده. منم فکر کنم واقعا همین بود. چون سمپلی که پخش کردند صدای واقعا واضحی داشت. بازم سوال داشتید بپرسید.
    ویرایش توسط pApAr : December 13th, 2013 در ساعت 02:50 AM دلیل: مرتبط: ادغام

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام من امروز قسمت اسپیکسنگ رو دادم. خیلی خوب و منظم بود. من قبلا ایلتس داده بودم این یکی واقعا منظم تر بود ولی تا نمره مارو ندادن ما نمی تونیم در موردشون بیشتر نظر بدیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من آزمون 7 دسامبر رو شرکت کرده بودم امروز نمرم اومد. شوکه شدم نمره اسپیکینگ و رایتینگم شد 6. پنج سال پیش هم نمره اسژیکینگ و رایتینگم 6 شده بود تو این 5 سال من کارشناسی ارشدم از سوئد به زبان انگلیسی گرفتم و بعد 5 سال دوباره شدم 6. به نظرم خیلی سختگیرانه نمره میدن

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

منم امروز آزمون کتبیو دادم. واقعا قابل تعریف نیست. اول از همه که توی یه زیر زمین سرد که همه یخ زدیم امتحان دادیم. بعدشم خیلی سر امنیت آزمون مسخره بازی در اوردن. استرس آدمو بیشتر می کرد. به نظرم تا این مرکز راه بیوفته ریسک نکنید، یه مرکز دیگه امتحان بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_f نمایش پست ها
    من آزمون 7 دسامبر رو شرکت کرده بودم امروز نمرم اومد. شوکه شدم نمره اسپیکینگ و رایتینگم شد 6. پنج سال پیش هم نمره اسژیکینگ و رایتینگم 6 شده بود تو این 5 سال من کارشناسی ارشدم از سوئد به زبان انگلیسی گرفتم و بعد 5 سال دوباره شدم 6. به نظرم خیلی سختگیرانه نمره میدن
    من راضی بودم با اینکه هنوز نمره مورد نظرم رو نگرفتم overall 7 می خواستم اما به نظرم خیلی منصفانه بود، من هم آزاد دادم هم تهران آیلتس، اینجا بالاترین نمره رو گرفتم، من رفتم کارنامه بگیرم یه پسره overall هشت شده بود اسپیکینگ 9.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helnik نمایش پست ها
    من راضی بودم با اینکه هنوز نمره مورد نظرم رو نگرفتم overall 7 می خواستم اما به نظرم خیلی منصفانه بود، من هم آزاد دادم هم تهران آیلتس، اینجا بالاترین نمره رو گرفتم، من رفتم کارنامه بگیرم یه پسره overall هشت شده بود اسپیکینگ 9.
    سلام
    منم 7 امتحان آکادمیک 7 دسامبر شرکت کردم اما از جمعه هر چی میرم تو سایت results.ielts.org می گه نتیجه ای نیست. شما چطوری و کی گرفتید نتیجه رو؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

منم امروز آزمون ایرسافام رو شرکت کردم. هوای سالن امتحان فرق چندانی با بیرون نداشت. امکانات محل برگزاری بسیار نامناسب بود و نوع برخورد برگزارکنندکان اصلاً خوب نبود. اکیداً توصیه میکنم - حتی اگر مجبور هم هستید - این سنتر رو برای آزمون آیلتس انتخاب نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط helnik نمایش پست ها
    من مشکلی اصلا نداشتم اما یکی دو بار واسه عکس گذاشتن به مشکل خوردم تماس گرفتم خیلی خوب راهنمایی کردن،واسه پروفایل ساختن هم زمان ندارن فقط قبل شروع ثبت نام باید بسازید
    اینکه میگن وضعیت سالن امتحان بد بوده چی؟ هواش بد بوده؟ سرد بوده خیلی؟‌میشه کامل توضیح بدید ممنون میشم. چون من تهران آیلتس دارم یک رزرو اما زمانش بده...میخوام اینجا ثبت نام کنم شک دارم خیلی! چون زمان این یکی خیلی بهتره برام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    اینکه میگن وضعیت سالن امتحان بد بوده چی؟ هواش بد بوده؟ سرد بوده خیلی؟‌میشه کامل توضیح بدید ممنون میشم. چون من تهران آیلتس دارم یک رزرو اما زمانش بده...میخوام اینجا ثبت نام کنم شک دارم خیلی! چون زمان این یکی خیلی بهتره برام
    به نظر منم خیلی سرد بود طوری که رفتم اعتراض کردم، گفتن اسپیلیت خراب شده خاموش شده خیلی هم عذر خواهی کردن منم فکر میکنم حادثه بوده، اما بطور کلی خوش برخورد و منظم بودن. من دو بار اینجا امتحان دادم راضی بودم(جز سرما)، به نظرم از اون دو مرکز دیگه منظم تر هستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)