نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام مرکز را پیشنهاد می کنید؟

رأی دهندگان
407. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه آزاد اسلامي

49 12.04%
  • تهران آيلتس

67 16.46%
  • فرزانگان خوارزمي

30 7.37%
  • عصر دين و دانش

21 5.16%
  • ايرسافام

240 58.97%
صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 192

موضوع: مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

با سلام
    به منظور دسترسی آسان کاربران عزیز به تجربیان غنی دوستان دیگر، تاپیک های نظر سنجی از مراکز موجود برگزار کننده آیلتس همگی در این تاپیک مورد بحث قرار گرفته خواهند شد.
    دوستان عزیز لطفا ضمن پاسخگویی به نظر سنجی بالای صفحه، نظرات مفید خود را در اینجا و در غالب پست در اختیار سایر دوستان قرار دهید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان

لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Junior Member arazoha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

سلام کسی کممکنه راهنمایی کنه من تصمیم دارم برای 5 ماه دیگه امتحان بدم ولی نمی دونم مرکز تهران ایلتس امتحان بدم یا دانشگاه زاد کسی ممکنه منو راهنمایی کنه اصلا فرقی میکنه یا اصلا به این موضوع اهمیت ندهم .جایی توی فروم هست که اطلاعات بتونم کسب کنم من برای بار اول میخواهم امتحان بدهم .

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

دوستان من تاکید میکنم هر جا ثبت نام میکنین " عصر دین و دانش" ثبت نام نکنین به هیج وجه. این موسسه پارسال 3 بار آزمون منو کنسل کرد. 3 روز مونده بود به تاریخ آزمون و از بعضیا آزمون شفاهی هم گرفته بود اما کنسل شد. تو سال 90 یا 91 کلا 10 تا آزمون قرار بود برگزار کنه که از 10 تا 5 تاش کنسل شد. بعد از 3 بار به تعویق انداختن آزمون گفتن کلا دیگه آزمون برگزار نمیکنیم و 700 تومن هزینه ی آزمون را طی 3 قسط به مدت یک سال پس دادن. جالبه که در آخر هم اصلا خودشونو مقصر ندونستن و کلی از خودشون تعریف کردن. یکی نبود بگه اگه مدیریت شما مشکل نداره پس چرا فقط و فقط آزمونای شما کنسل میشه؟ من آیلتس تهران آزمون دادم خیلی هم دقیق و عالی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

دوستان من دوبار آیلتس تهران امتحان دادم و از نمرات اسپیکینگ و رایتینگم راضی نبودم.
    برای اردیبهشت می خوام دوباره امتحان ثبت نام کنم. شما کدوم مرکز رو پیشنهاد میدید؟

به نظر من مرکزی که انتخاب میکنی روی نمرت چندان تاثیری نداره، آیلتس تهران همه چیش مرتبه و روی اصوله، نمره بستگی به دانش انگلیسیتون داره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در استانبول

در کشور ترکیه و شهر استانبول ظاهرا دو مرکز را زیاد ایرانی ها میرن..... به نظر شما از این دو مرکز کدوم بهتر از دیگری هست و چرا؟

1- مرکز بریتیش کانسل استانبول
    2- مرکز IDP

بسیار سپاسگزارم

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با تشکر از اگزمینر عزیز
    در کشور ترکیه و شهر استانبول ظاهرا دو مرکز را زیاد ایرانی ها میرن..... به نظر شما از این دو مرکز کدوم بهتر از دیگری هست و چرا؟

1- مرکز بریتیش کانسل استانبول
    2- مرکز IDP

بسیار سپاسگزارم
    با سلام
    مرکز بریتیش کانسل بهتر و منظم تر هست.
    متاسفانه مرکز IDP زیاد حرفه ای عمل نمیکنن. یک بار بنده اگزمینر مدعو بودم در اونجا و تاریخ امتحان اسپیکینگ رو عوض کرده بودند و عده ای از ایرانی ها از این قضیه خبر نداشتند و عده ای یا به اسپیکینگ دیر رسیدند یا اصلا نرسیدند! ولی خداییش همچین اهمالی را در بریتیش کانسل (کلا همه مراکز) هرگز ندیدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    با سلام
    مرکز بریتیش کانسل بهتر و منظم تر هست.
    متاسفانه مرکز IDP زیاد حرفه ای عمل نمیکنن. یک بار بنده اگزمینر مدعو بودم در اونجا و تاریخ امتحان اسپیکینگ رو عوض کرده بودند و عده ای از ایرانی ها از این قضیه خبر نداشتند و عده ای یا به اسپیکینگ دیر رسیدند یا اصلا نرسیدند! ولی خداییش همچین اهمالی را در بریتیش کانسل (کلا همه مراکز) هرگز ندیدم.
    سلام
    این موضوع در مورد مرکز خوارزمی که بریتیش کانسل در ایران برگزار میشه هم صدق میکنه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان
    من یه سوال در مورد موسسه افرینش دارم
    چقدر در مورد قسمتهای لیسینینگ و رایتینگ میشه به این موسسه و نمراتش اعتماد کرد ؟مثلا سخت تر میگیرن یا راحت تر از ازمون اصلی . مخصوصا با توجه به ازونهای جدید ایلتس در قسمت لیسینینگ .
    از پاسخهای شما بسیار متشکرم .
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال در مورد موسسه افرینش دارم
    چقدر در مورد قسمتهای لیسینینگ و رایتینگ میشه به این موسسه و نمراتش اعتماد کرد ؟مثلا سخت تر میگیرن یا راحت تر از ازمون اصلی . مخصوصا با توجه به ازونهای جدید ایلتس در قسمت لیسینینگ .
    از پاسخهای شما بسیار متشکرم .
    سلام،در مورد این موسسه بچه ها تا الان زیاد نظر دادن اما منم میخوام چند نکته راجبش بگم:
    امتحانای این موسسه رو فقط به نیت آشنایی با محیط امتحان شرکت کنید نه چیز بیشتر به چندین علت:
    ۱-معمولاً سوالای امتحان این موسسه از کتاب ielts plus عیناً داده میشود،که این کتاب جزو منابع خوب برای آیلتس است (نه عالی)
    ۲-نمره دهی اسپیکینگ و رایتینگ کاملاً متفاوت با امتحان اصلی است(اما حضور در امتحان مشابه امتحان آیلتس اصلی به شما کمک میکند در سر امتحان واقعی با شرایط محیطی راحت تر باشید)
    ۳-این تجربه خودم است: یک بار به من در قسمت رایتینگ ۵.۵ داده بودند وقتی برای بررسی برگه مراجعه کردم دیدم طرفی که مسوول بوده بدون چک کردن نمره داده وقتی یکی دیگر از مصححین خوند گفت من کمتر از ۷.۵ بهت نمیدادم
    ۴-این موسسه نوعی تضمین برای برگرداندن پول شما در صورتیکه نمره شما در امتحان اصلی پایین تر از میانگین نمرات شما در این موسسه شود دارد،پس عقلانی است که دیت پایین به شما نمره بدهد

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)