صفحه 157 از 163 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

و تجربه شخصیه من در آزمون کتبی:
    check in منظم انجام شد.کیفیت هدست خوب.برخورد مسوولین خوب و محترمانه.
    کیفیت میز و صندلی فوق العاده ضعیف.کیفیت پاک کن افتضاح جوری که پاک کردن یک کلمه حدود یک دقیقه وقت میگرفت.وسواس بیش از اندازه قبل از شروع هر پارت باعث خستگی و استرس بچه ها شد.
    درکل کل فرآیند خیلی میتونست بهتر باشه.یعنی واضحه که موسسه پتانسیلش رو داره آزمون رو به بهترین شکل برگزار کنه به شرطی که به پارامترهای اصلی بیشتر توجه بشه تا جزییات.

با سلام
    من 9 سپتامبر در مرکز تبریز آزمون دادم
    اطلاع رسانی عالی, پذیرش و آمادگی آزمون عالی, کیفیت محل آزمون شفاهی و کتبی عالی, برخورد پرسنل و مراقبین عالی, همه چی خوب و عالی بود و انصافا مشکلی نبود.

Junior Member

من از ایرسافام مشهد خیلی راضی بودم
    اسپیکینگ خیلی منظم برگزار شد وقتی رفتم فقط دو نفر جز من اونجا بودن هیچ استرسی بهم وارد نشد اگزمینر هم آقای گرایلی بودن که واقعا عالی هستن از نظر کم کردن استرس چون قبلش باهات صحبت میکنن و تاکید میکنن اگر صحبتات رو قطع میکنن یعنی جوابشون رو گرفتن و نگران نباشین
    روز امتحانم قبل و بعدش پذیرایی در نظر گرفته بودن کنار صندلی همه یه آب معدنی و رو میز شکلات و مداد و تراش و پاک کن بود، تهویه و دمای سالن مناسب بود کیفیت هدفون ها همینطور
    در کل من راضی بودم نکته منفی ندیدم که به نظرم بخواد تاثیر گذار باشه همه چی خیلی خوب و نرمال پیش رفت

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

من ایرسافام مشهد حدود یک سال و نیم پیش امتحان دادم. خیلی راضی بودم. از نمرمم به جز رایتینگم راضی بودم.
    ولی چیزی که باعث شد بعد از یک سال ونیم نظر بدم اینجا، اینه که وقتی ایمیل زدم و ازشون خواستم کارنامم و برای دانشگاه مورد نظرم بفرستن و گفتم که عجله دارم، یک ربع بعد ایمیل زدن که کارنامتون ارسال شد. واقعا سریع عمل کردن . از این خیلی راضی بودم.

سلام شما کلاس رفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobe135700 نمایش پست ها
    سلام شما کلاس رفتید؟
    منم ایرسافام تهران امتحان دادم و واقعا راضی بودم. خود موسسه کلاس هایی میذاره که خیلی موثرند، اصول رو بهتون یاد میدن. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من که واقعا از ایرسافام راضی نیستم، 16 دسامبر آزمون دادم و نتیجه من رو نگه داشتن، خود موسسه هم یک جواب درست نمیده به آدم...برخوردشون هم که واقعا آدمو ناراحت میکنه.
    هیچ راهنمایی یا کمکی در این زمینه نمیکنن و هربار ایمیل زدم یا تماس گرفتم گفتن: خانم ما در جریان نیستیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    من هم ایرسافام امتحان دادم هم پروشات
    تجربمو میگم:

من قبلا 2 نوامبر توی مرکز پروشات آیلتس دادم
    برخورد اگزمینر اسپیکینگ فوق العاده خوب بود، کمی لکنت دارم (مادرزادی) که توی بخش سوم به حداقل رسید
    توی رایتینگ وقت کم اوردم و ریدینگ هم یه سری سوالو فراموش کردم جواب بدم (بخاطر استرس امتحان :دی)
    نمرم:
    L 7 R 6.5 W 5 S 6 overall 6 شدم

ولی در مورد ایرسافام که 16 دسامبر امتحان دادم
    برخورد اگزمینر خیلی تند بود و لکنتم خیلی بیشتر شد جوری استرس داد که نتونستم خوب صحبت کنم
    ولی خب امتحانش خوب بود و فقط مشکل شلوغی بیش از حد سالن بود که موقع تحویل دادن و گرفتن وسایل یکم اذیت میکرد
    و متاسفانه نمرم ویتهلد شد بخاطر بررسی بیشتر (حدود 20 روز) تا سه روز پیش!!
    ولی خب خوشبختانه جوابشم اونچیزی که میخواستم شد (بیشتر از چیزی که فکرشو میکردم بخصوص اسپیکینگ که فهمیدم برخورد اگزمینر فرقی نداره حتی اگه بهت استرس بده)
    L 7 R 8.5 W 6 S 6 overall 7
    فکر کنم دلیل ویتلهد شدن نمرم بخاطر نمره ی بالای ریدینگم بود (نه بخاطر ایرسافام) چون با بقیه نمره ها اختلاف افتاده بود
    البته خودم همیشه ریدینگو خوب میزنم و توی امتحانای ازمایشی هم معمولا 8 به بالا میشم. ولی خب شک کرده بودن که خوشبختانه نمره رو بلاخره دادن

در مورد ارسان نمره و کارنامه اینا
    پروشات در کمتر از 3 ساعت هم الکترونیکی فرستاد هم دانشگاهی که لازم بود با پست تی ان تی فرستادو کد رهگیری پستمو هم گرفتمو (همه ی مراحل کمتر از سه ساعت شد)

ولی ایرسافام الان چند روز هست که دارم مکاتبه میکنم و جواب هر ایمیل رو بعد از دو روز میدن!!!! بعد از چند روز تازه قرار شده کارنامه رو بفرستن برای یه دانشگاه! که کد رهگیری اونو رو گفتن دو روز دیگه میدیم !!!
    خیلی قسمت ارسال کارنامه ی ایرسافام بد بود واقعا بد
    برخورد اگزمینرم بد بود ولی خب خود آزمون کتبی و نمره ای که گرفتم واقعا خوب بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

سلام دوستان.

کسی تجربه ایلتس ایرسافام رو در ساری داره؟ بنظر که تهران نسبتا خوبه. اما میخوام در مورد شرایط امتحان توی ساری میدونه؟ اگر کسی میدونه ممنون میشم اطلاع بده.

Junior Member

سلام دوستان ، من امروز اير سافام ازمون دادم،لستنينگ بدك نبود در حد همون كمبريج ها،ريدينگ واقعأ مزخرف بود من هر چي ماك داده بودم در حده ٧ بودم ولي انقدر اين سخت بود كه وسط امتحان كلأ ريختم به هم و روي رايتينگم هم تاثير گذاشت،واقعأ ميشه گفت ٤٠٪‏ اين امتحان غير استاندارد شانسهههههههه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)