صفحه 14 از 163 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member ro0oz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_fereyduni نمایش پست ها
    توی سایت آیرسافام در قسمت Exam City برای برخی آزمون ها نوشته شده OFFSITE. کسی میدونه منظور چیه؟! یعنی تو اون روزا برگزار نمیشه؟!! مثلا برای آزمون روز 2014-08-21 نوشته شده آف سایت کسی میتونه کمک کنه بگه یعنی چی؟
    درود
    این آزمون ها در تهران انجام نمی شه بلکه در شهرستان ها(گمان کنم ایرسافام در مشهد یا اصفهان امتحان بگیره) برگزار می شه.
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    سلام

من امروز نتیجه ازمونی که در مرکز ازاد دادم رو گرفتم و متاسفانه به خاطر نمره کم رایتینگ باید دوباره امتحان بدم. به نظرم آزاد رایتینگ رو خیلی بد نمره داده بود در هر صورت الان نزدیک ترین زمان برای این موسسه است. خواهش میکنم از منظر واقعیت منو راهنمایی کنین که آیا این موسسه ممتحینین منصفی داره یا نه؟
    من هر دو تا مرکز رو بودم. به نظرم آزاد رایتینگ و اسپیکینگ بهتر نمره میده. اما جو ایرسافام خیلی بهتره. ایمیلاتو جواب میدن و هدست داره و نظمش خوبه و تو امتحانم خرما و آب و لوازم التحریر میدن. کلن تو ایرسافام راحت تری. اما اگه نمره دادن رو میخوای بدونی آزاد به نظرم سخاوتمندتر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    من هر دو تا مرکز رو بودم. به نظرم آزاد رایتینگ و اسپیکینگ بهتر نمره میده. اما جو ایرسافام خیلی بهتره. ایمیلاتو جواب میدن و هدست داره و نظمش خوبه و تو امتحانم خرما و آب و لوازم التحریر میدن. کلن تو ایرسافام راحت تری. اما اگه نمره دادن رو میخوای بدونی آزاد به نظرم سخاوتمندتر باشه.
    ممنون از پاسختون. ولی متاسفانه به دلیل اینکه 16 اگوست جای دیگه ای امتحان برگزار نمیشد من مجبور به انتخاب بودم امیدوارم این بار سخاوتمندانه تر نمره بدن. البته من با نظم دانشگاه ازاد مشکلی نداشتم اما هنوز معتقدم رایتینگ من بالای 6 بود. چرا 5.5 شدم جای سوال داره. چون رایتینگ 5.5 یعنی شما در حد یه نوآموز زبان نوشتن بلدی !!!!

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    من 10 جولای آزمون دادم، واقعا عالی بود. من قبلا دانشگاه آزاد امتحان داده بودم اصلا و ابدا با هم قابل مقایسه نیستند. اینجا هم برخورد کارکنانش بسیار خوبه هم اگزمینرشان. یه خانم حدودا 50 ساله اگزمینر من بود که کارش حرف نداشت. نمره ای هم که داده بود بسیار عالی بود. واقعا اونی که حقته رو میدن شاید هم یکم بیشتر. من 8 ماه پیش دانشگاه آزاد نمره هام اینطوری شد: L:5.5, R:6, W:5, S:6. اینجا L:6, R:6, W:7, S:7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام. خیلی هم عالی که نتیجه گرفتید. یه سوال شما با همان معلومات قبل رفتید واسه آزمون در ایرسافام یا بازهم در این مدت تلاش کردید واسه گرفتن چنین نتیجه خوبی.؟
    از این نظر این سوال رو میپرسم که شاید اطلاعاتتون بیشتر شده بوده. آخه نمراتتون در هر اسکیل حداقل یک تا دو نمره افزایش داشته. آیا شما مرکز ایرسافام رو علت اصلی افزایش نمرتون میدونید؟
    من دوبار آیلتس تهران امتحان دادم با اینکه دفعه دوم بهتر خونده بودم اما نتیجه مثل دفعه اول شد. حالا تصمیم دارم اینبار ایرسافام امتحان بدم. و به نظرم جواب شما راهنمای خیلی خوبی برای من خواهد بود واسه انتخاب مرکز آزمون.
    با سپاس

سلام
    خوب بالاخره امروز هم امتحان دوم را دادم و میخواستم تجربه دوم امتحان در این سنتر را در اختیار بقیه دوستان بذارم.
    همانطور که من در پست های قبلی هم اشاره کردم من برای دو تاریخ آزمون 10 و 26 جولای مدول آکادمیک این سنتر (فقط این سنتر و تجربه سنترهای دیگه را ندارم) بوک کردم.
    امتحان امروز (26 جولای آکادمیک) در مقایسه با آزمون 10 جولای خیلی نظم امتحان بیشتر بود زمان روی اسکرین نشان داده می شد و تعداد شرکت کننده ها خیلی کمتر بود و امتحان سر موقع برگزار شد در مقایسه با امتحان 10 جولای که ازدحام جمعیت خیلی زیاد بود چون هم مدول آکادمیک برگزار می شد و هم مدول جنرال و همینطور آزمون 10 جولای زمان بهمون نشان داده نمیشد فقط از طریق میکروفن اعلام می شد و آزمون هم با 30 دقیقه تاخیر برگزار شد.
    نتیجه: اگه زیاد عجله ندارین تاریخی را برای آزمون از تایم تیبل این موسسه انتخاب کنید که فقط یک مدول (آکادمیک یا جنرال) برگزار بشه تا تعداد شرکت کننده ها کمتر باشه و نظم برگزاری بیشتر بشه. امروز میتونم بگم در برگزاری آزمون هیچ نقصی وجو نداشت. حالا نتایج اعلام شد هم دوباره میام نظرم را در مورد نمره دهی این سنتر اعلام میکنم. 10 جولای که نتایجم همونی شد که انتظار داشتم.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarasun نمایش پست ها
    من در ایرسافام در تاریخ 10 july امتحان دادم. در این پست سعی می کنم تا اونجا که بتونم گزارش دقیقی از تجربه خودم بدم:

محاسن:
    1. امکان بسیار خوب استفاده از هدفون وجود دارد و کیفیت صدا تقریبا بسیار عالی است. حتی اگر از هدفون خود راضی نباشید می توانید آن را عوض کنید و یا به صدای آن اعتراض کنید.
    2. برگزاری امتحان به نظر من با مهارت بیشتری انجام می شود و استرس کمتری دارد. مثلا حتی قطعات موکت برای گذاشتن زیر پایه صندلی علاوه بر شیشه آب، و مداد و مداد تراش و پاک کن هم در اختیار متقاضی قرار می گیرد. تحویل دادن و گرفتن لوازم شخصی نیز به نسبت بی دردسر است.
    3. برخورد کارکنان موسسه بسیار خوب و عالی است، چه در روز امتحان و چه در هنگام تماس تلفنی.
    4. نتایج برای متقاضیان صبح روز سیزدهم اس ام اس می شود و این گزینه رایگان است.
    5. در روز امتحان مدیر موسسه را چند بار دیدم که به دقت امور را زیر نظر داشت و در میان ردیف صندلیهای متقاضیان رفت و آمد می کرد.

معایب
    1. وب سایت این موسسه به اندازه کافی کارآمد نیست. اطلاعات به درستی طبقه بندی نشده است. به نظر من این وب سایت نیاز به تکمیل دارد.
    2. نتایج در روز سیزدهم پس از آزمون تا صبح قابل دسترس نیست (در مقایسه با آیلتس تهران که در نیمه شب اعلام می شود). برای مثال نتیجه من در ساعت 9 و پنجاه و هفت دقیقه صبح به موبایلم اس ام اس شد.
    3. هزینه ارسال نمره کمی گران تر از آیلتس تهران است (هشتاد و چهار هزار تومان) و موسسه ارسال کننده TNT است.
    4. در مقایسه با آیلتس تهران نیاز به تماس تلفنی بیشتری دارید. گرچه برخورد همکاران این موسسه همیشه عالی است. برای مثال از روی وب سایت نمی توانید از مراحل درخواست ارسال نمره برای موسسات و قیمت و شماره حساب مطلع شوید و همه اینها را باید تلفنی بپرسید.
    5. در روز آزمون، پس از برگزاری آزمون اگر ساکن شهرستان هستید و برایتان امکان دریافت حضوری نمره وجود ندارد، باید در شلوغی و ازدحام زیادی آدرس خود را در فرمی پر کنید و آن را ارائه کنید و مبلغ پست پس از دریافت نمره توسط متقاضی پرداخت خواهد شد (مقایسه کنید با آیلتس تهران که پنج هزار تومان در روز امتحان speaking دریافت می کند و آدرس را هم از شما می خواهد که روی پاکت مستقیما بنویسید و همان پاکت را برایتان ارسال می کند)
    6. امکان پرداخت وجوه مربوط به ارسال نمره به موسسات به صورت کارت به کارت وجود ندارد و حتما باید شماره فیش بانکی و تصویر آن ارسال شود.

می خواستم به نکات بالا یک نکته دیگر اضافه کنم که نمره من سه روز پس از اعلام به آدرسی در یکی از شهرستانهای نزدیک به تهران به دستم رسید و هزینه ارسال نمره هفده هزار تومان شد که به مامور پست پرداخت کردم (مقایسه کنید با پنج هزار تومان هزینه ارسال نمره در موسسه آیلتس تهران)

Junior Member

سلام
    من 16 آگوست امتحان دارم. می خواستم بدونم وضعیت ایرکاندیشن سالن آزمون چطوره؟ من یه خورده نگران گرمای هوا هستم.

Junior Member

دوست عزیز، من 2 آگست امتحان دادم و همه چیز خیلی عالی و مرتب برگزار شد. (اگر انتظار طولانی از وقتی می رسید جلوی دانشگاه تا زمان شروع امتحان رو در نظر نگیرید. ولی فکر کنم همه جا اینطوری باشه.) دمای سالن هم مطبوع بود. من متوجه نشدم از اطرافیان من روز امتحان کسی از این بابت گله داشته باشه.

Junior Member mohammad_1982p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران

سلام به همه دوستان
    من 2 اگوست امتحان داشتم خیالتون رو راحت کنم که شرایط امتحان عالی بود امتحان کتبی توی سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد روند همه چیز خیلی خیلی منظم بود کیفیت هدفون ها هم خیلی خوب بود اونهایی هم که مشکل داشت سریعا توسظ مراقبین عوض میشد میخوام به دوستان این اظمینان رو بدم که از بابت شرایط امتحان استرس نداشته باشند . من listening خوب بودم ولی به نظرم سخت تر از کتاب های کبریج 7و8و9 بود ولی به هر حال راضی بودم ولی reading !!!!!!!! تا سوال 27 همه چیز عالی بود ولی متن آخری خیلی ضربه زد برای من که تمام ریدینگ های کمبریج رو زده بودم خیلی غافلگیر کننده بود یه متن کاملا گیج کننده و پر از اسم که معلوم نبود کدومش اسم محل هست کدوم اسم اسم قبیله و ..... به نظرم نامردی بود
    writing هم که خیلی معمولی بود و کاملا به تمریناتتون وابسته است speaking هم در شرایط بسیار مطلوبی در دفتر میدان فردوسی راس ساعت مقرر برگزار شد . برخوردشون عالی بود
    الان توی دوره پر استرس انتظار جواب رو میگذرونم برام دعا کنید چون each skill حداقل 6 رو لازم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)