صفحه 145 از 163 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

یه چیز جالب دیگه؛تاریخ نامه برای 1 دسامبرخورده،وامروز7 دسامبر ایرسافام جواب رو برای من ارسال کرده!!!!!!! یعنی 1 هفته بلاتکلیفی و استرس بیشتر.نمیدونم واقعا اینها متوجه نیستند که حتی یک روز هم میتونه کلی تو دد لاین دانشگاه تاثیر بذاره؟!!
    فقط من به یک مورد مشکوکم،لطفا دوستان اگر اطلاعات موثقی دارند راهنمایی بفرمایید.من اعتراضم تو پنل کاربری ایرسافامم و همچنین پنل کاربری IDP ایم اصلا منعکس نشده و اسمی ازش آورده نشده.امروز جواب بمن ایمیل شد،آدرس ایمیل هم واسه خود ایرسافام هست!!!! حالا سئوال اینجاس؟ از کجا معلوم که این اعتراض اصلا منعکس شده؟!!از کجا باید مطمئن شم که اینها اعتراض من رو ارسال کردن اصلا؟!!!!
    کسی اگر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

سلام دوستان.طبق تحقیقاتی موثقی که از مسئولین چندتا از سنتر ها (به غیر از ایرسافام)کردم بجز سنتر ایرسافام این قضیه ی تصحیح شدن برگه ها در خارج از کشور نه تنها در مابقی سنتر های دیگه هم داره اجرامیشه بلکه یه قانون کلی جهانی شده.بنابراین اصلا توو فکر این نباشید که برید یه سنتر دیگه آزمون بدید یا یه کشور دیگه نمره تون تغییر میکنه چون بازهم داستان همینه(این درجواب اون دوستی که پرسیده بود فقط ایرسافام اینطوریه بریم یه مرکز دیگه آزمون بدیم).امروز یکی از مصححین میگفت شاگرد داشتیم اسپیکینگ 8 بوده رایتینگ 4/5!!!!!!!! بازهم خدارو شکر کن به تو 5/5 دادن.گفتن مسئله ی خیلی عجیبی شده داستان این نمره های رایتینگ ، هرچقدر هم که مکاتبه میکنیم جواب درست حسابی بهمون نمیدن که داستان ازچه قراره و چرا دارن اینطور نمره میدن

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

من خواهشی از دوستانی دارم که معتقدند نمره رایتینگشان باید بیشتر از این ها می شد. لطف کنند و یک نمونه از رایتینگ خود را برایمان آپلود کنند.

با تشکر
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام
    من مارچ ایرسافام امتحان دادم. تسک 1 رو خوب نوشتم اما تسک 2 رو بعد امتحان فهمیدم که دقیقا اون چیزی رو که سوال خواسته بوده رو جواب ندادم. روونی متن هم اونطوری که میخواستم نشد. ولی از لحاظ لغت و گرامر خوب نوشتم. نمره رایتینگم 6.5 شد. ولی بخاطر لیسینینگ مجبور شدم دوباره امتحان بدم. اینبار رفتم یه موسسه دیگه و تو اگوست امتحان دادم. نسبت به دفعه قبل روونتر نوشتم اگرچه تنوع لغتا کمتر بود. اما اینبار نمره رایتینگم 5.5 شد! اگرچه اعتراض معمولا نتیجه مثبت نداره ولی اعتراض کردم.
    راستش من از هیچ قالبی استفاده نمیکنم. چون بعضیا میگن استفاده از قالب نشون میده که از جملات حفظی استفاده کردی و تاثیر منفی داره. برای همین من موقع نوشتن همینجوری شروع میکنم ب نوشتن متن، هر چی ب ذهنم رسید مینویسم. گفتم شاید دلیلش این بوده ک نمره نگرفتم. میخواستم همین 10 دسامبر دوباره امتحان بدم برای همین هفته پیش رفتم سایت ایلتس و معیارای نمره دهی رایتینگو نگاه کردم به نظرم اومد که متنم معیارای باند 6 رو رعایت کرده و واقعا نباید 5.5 میشدم. خلاصه که منم گیج شده بودم که بالاخره چطور باید بنویسم که نمره بگیرم. که خوشبختانه بهم زنگ زدن که اعتراضت جوابش مثبت بوده. بعد از 3 ماه!!
    جالبه من اگه اشتباه نکنم 1سپتامبر اعتراض کردم. تاریخ روی برگه جواب اعتراض هم اگه اشتباه نکنم 7 سپتامبره. اما جوابشو به من همین چند روز پیش اعلام کردن!

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    من در روزهای آتی اسکن سرتیفیکت دوستی رو اینجا قرار میدم که در 6 ماه اخیر دو آزمون قبل 7.5 و 7 از رایتینگ داشتند و در آزمون اخیرشون رایتینگشون رو بهشون 5.5 دادند.
    کسی که در دو ازمون نمره بالای 7 دریافت کرد و در 2 کارنامه قبلش نمره لیسنینگ و ریدینگ 8.5 هم داشت مطمئنا نمره رایتینگش 5.5 نیست.تنها دلیل بار سوم ازمون دادنش هم این بود که میخواست اورال 8 و نمره لایف تام داشته باشه حالا که آمادست.
    کسی اینجا حرف از توانایی نگارش نزد.فقط این تضادهایی که بین آزمونهای 3 نوامبر به بعد و آزمونهای سنوات گذشته وجود داره کمی آزار دهندست.مخصوصا برای دوستانی که قبلا آزمون دادند و نمره های به مراتب بالاتری از رایتینگ داشتند.
    من خودم بعد ار 3 بار امتحان نمره مورد نظرم رو گرفتم اما چون میبینم شرایط کمی غیر عادی و استرس زا هست این روزها سعی میکنم به دوستان آبلتسی بیشتر کمک کنم تا اینکه بخوام مته به خشخاششون بزارم و تنها دلیل اینکه اکثر ما اینجا هستیم اینه که کمکی کنیم.ممنون میشم شما هم با تجربه هایی که مطمئنا خیلی مسمر ثمر خواهد بود به این دوستان کمک و یا انرژی مثبت بدید.

پاسخ شما را دوستمون دادند. در ضمن من تاپیک ویژه ای برای کمک به writing ایجاد کرده ام و در آن به آموزش نگارش انگلیسی پرداخته ام.
    شما را درک میکنم. اولین باری که ویزایم از انگلیس رد شد، همه تلاشم این بود که کسانی را پیدا کنم که با هم بنیشینیم و به دولت و قوانین مهاجرتی بریتانیا توهین کنیم. بعدها با اندکی بررسی فهمیدم که اشکال کار از من بوده است و دولت بریتانیا فقط بر اساس قوانین خودش به من ویزا نداده است. در نهایت با رعایت قوانین ویزا، موفق به اخذ ویزا و سفر به این کشور شدم. من به جای دادن امید واهی اول از یک بخش ساده شروع می کنم: اگر شخصی معتقد است در نگارش نمره بالایی می گرفت، خب این که ترس ندارد؛ دوباره یک پاراگراف برایمان بنویسد و ارسال کند تا حداقل خودش از میزان توانایی هایش مطلع گردد. این که با لجاجت بگوییم من نمره ام از این ها بیشتر می شد و البته هیچ نمونه ای هم برایتان نمی فرستم، تا حدی نشانه از ترس و ضعف افراد از نگارششان دارد. وگرنه آن را که جساب پاک است، ز محاسبه چه باک است.

من جاهای مختلف نوشته ام و باز هم می نویسم: اگر شخصی در سه مهارت دیگر هم 9 بیاورد، هیچ دلیلی ندارد که در مهارت نوشتن هم حتما نمره 9 بگیرد. نوشتن یک مهارت، یک تخصص و یک هنر است. نوشتن عالی ترین و بالاترین مرحله از درک زبان است. اگر شخصی مدعی است که نگارشش باید بیشتر از آنی میشد که هست، خب ما هم می پذیریم؛ حداقل یک نمونه برایمان بفرستد تا ببینیم.

و خیلی بهتر می شود که ضمن پیشگیری از پخش شایعه و استرس، بتوانیم واقعا به دوستان کمک کنیم. کمک من احداث تاپیک و ادیت متن هایی است که دوستان میفرستند و گوشزد کردن اشکالاتشان برای برطرف کردن. به قول فاولر : برای انقراض یک ساختمان آن را نکوب. ساختمان بهتری بساز تا قبلی منقرض شود. من هم دارم کمک میکنم که ساختمان بهتری بسازند به جای آن که قبلی را تخریب کنند.

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Senior Veteran

دوستان عزیز، این تاپیک مربوط به
    پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

می باشد. پست های نا مرتبط و بی محتوی در این تاپیک باعث غیر مفید شدن پست های مفید خواهد شد. لطفا مطالب خود را در تاپیک های مرتبط مطرح فرمایید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون.

Junior Member

. من بیشتر از 50 نفر میشناسم که شاکین از رایتینگ. حمایت بی دلیل نکنید. موضوع واضحه.
    تجربه من هم مشابه بود. در آزمون 3 نوامبر شرکت کردم در ایرسافام ( که گفته شده شرایط تصحیحش تغییراتی داشته ) اما نمره رایتینگی که داده شد کمتر از آزمون قبل و البته پایین تر از حد انتظارم بود به طوری که به نظرم منصفانه نبود.
    من خواهشی از دوستانی دارم که معتقدند نمره رایتینگشان باید بیشتر از این ها می شد. لطف کنند و یک نمونه از رایتینگ خود را برایمان آپلود کنند.
    یک نمونه در این تاپیک قرار گرفت.

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

من خیلی راضی بودم . نمره ام شد ۷.۵ البته من کلاس نمیرفتم و خودم میخوندم. به نظرم خیلی خوب شد که رایتینگ ها میره اونور تحصیح میشه. دوستان میومدن یه سری تمپلیت حفظ میکردن حدود ۱۶۰ کلمه (دوست من با همین تمپلیت ازمون قبل ۳ نوامبر و شد ۷ در حالی که نمیتونست یه جمله مجهول از خودش بگه! و یکی دیگه از دوستان هم زمان با من (۱۹ نوامبر که رایتینگ ها میرفتن خارج از ایران برای تحصیح ) با همین تمپلیت شد ۵.۵ که سطحش هم واقعا همین بود) بعد اساتید ایرانی هم که خودشون عشق همچین تمپلیت ها هستن و بودن و خودشون توو کلاس هاشون در اختیار بچه ها میزارن، نمره بالا میدادن و ادم هایی که واقعا essay مینوشتن نه کپی کاری ، همیشه نمره اشون کمتر میشد.
    من روز ازمون شفاهی ۲ دقیقه دیر رسیدم که کمی اذیتم کردن( نه زیاد فقط کمی) مصحح من هم یه خانوم خارجی بود. که از این بابت هم به شدت خوشحال هستم. محیط ازمون عالی هست و دست اند کارهاش به شدت با شخصیت هستن و اصلا وضع استرسی به وجحود نمیاد. من خودم کلا یک بار و فقط همین جا شرکت کردم اما بودن دوستانی که از بار چندمشون بود و میگفتن اینجا خیلی با نظرم تر هست. من از همه نظر این مرکز و توصیه میکنم.
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Junior Member

بعد از پاک شدن پست قبلی ام مبنی بر تجربه خودم از آزمون در ایرسافام عمیقا فکر کردم و الان متوجه شدم که با توجه به تغییرات اخیر بعد از سوم نوامبر نمره های رایتینگ کاملا منصفانه شده و باعث شده که هم من و هم بسیاری از دوستان سعی کنند برای نوشتن در استاندارد بالاتر تلاش کنند.
    شاید اول این طور به نظر نمی اومد اما من هم بسیار راضی ام. از این بابت هم به شدت خوشحال هستم. من هم از همه نظر این مرکز و توصیه میکنم.
    پی نوشت : یک نمونه از رایتینگ خودم که تمپلتی کپی شده و بسیار ضعیف هست در این تاپیک گذاشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amoon نمایش پست ها
    بعد از پاک شدن پست قبلی ام مبنی بر تجربه خودم از آزمون در ایرسافام عمیقا فکر کردم و الان متوجه شدم که با توجه به تغییرات اخیر بعد از سوم نوامبر نمره های رایتینگ کاملا منصفانه شده و باعث شده که هم من و هم بسیاری از دوستان سعی کنند برای نوشتن در استاندارد بالاتر تلاش کنند.
    شاید اول این طور به نظر نمی اومد اما من هم بسیار راضی ام. از این بابت هم به شدت خوشحال هستم. من هم از همه نظر این مرکز و توصیه میکنم.
    پی نوشت : یک نمونه از رایتینگ خودم که تمپلتی کپی شده و بسیار ضعیف هست در این تاپیک گذاشتم.
    آمون عزیز الان بفرمایید نمره رایتینگ شما چند شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)