صفحه 100 از 163 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام
    من از کیفیت ارایه خدمات ایرسافام راضی بودم. فقط تلفنهاشونو سخت جواب مبدن.
    کیفیت برگزاری کتبی خوب بود . اسبیکینگم با به آقای خوش تیپی به اسم ایمان مافی بود که بسیار خوش رو و حرفه ای بود
    و خدا عمرش بده خیلی آرامش میداد و کلا بسیار عالی همه چیز پیش رفت. نمرمم به جز ریدینگ همه بالاتر از انتظارم بود

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

سلام
    من ژانویه امسال آزمون جنرال داشتم با ایرسافام که جز نمره ریدینگم که احیاناخودم سوتی دادم از بقیه نمراتم و نحوه برخورد و پاسخگویی راضی بودم. امیدوارم همچنان همونطور خوب و منصف باشند
    میخام ظرف این دوهفته مجدد امتحان بدم ولی ماه رمضونه کسی نمیدونه میتونیم کمی تنقلات بصورت نامحسوس بخوریم

Red face پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaengineer نمایش پست ها
    سلام
    من از کیفیت ارایه خدمات ایرسافام راضی بودم. فقط تلفنهاشونو سخت جواب مبدن.
    کیفیت برگزاری کتبی خوب بود . اسبیکینگم با به آقای خوش تیپی به اسم ایمان مافی بود که بسیار خوش رو و حرفه ای بود
    و خدا عمرش بده خیلی آرامش میداد و کلا بسیار عالی همه چیز پیش رفت. نمرمم به جز ریدینگ همه بالاتر از انتظارم بود
    من روز اسپیکینگم دیدم همه واسه مافی سرو دست میشکننو زهره شریعتی!!! من که با تینا صمدیان افتادم. ترینیتی کالج لندن خونده!!
    این اختیار رو داریم که مصحح رایتینگ و اگزمینر اسپیکینگو خودمون دستور بدیم به موسسه؟ میدونم که میتونی بگی اینو نمیخام!! ولی اون اولیو نمیدونم! اخه مگه زوره؟ جوابتون + یا -؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

نقل قول نوشته اصلی توسط makanzamani نمایش پست ها
    من روز اسپیکینگم دیدم همه واسه مافی سرو دست میشکننو زهره شریعتی!!! من که با تینا صمدیان افتادم. ترینیتی کالج لندن خونده!!
    این اختیار رو داریم که مصحح رایتینگ و اگزمینر اسپیکینگو خودمون دستور بدیم به موسسه؟ میدونم که میتونی بگی اینو نمیخام!! ولی اون اولیو نمیدونم! اخه مگه زوره؟ جوابتون + یا -؟؟
    من ندیدم کسی بتونه بگه من این اگزمینر رو نمیخام ! چه برسه به اینکه بگی کدوم رو میخای! در ضمن مگه مصحح اسپیکینگ هرکس همون مصحح رایتنیگشه؟!
    و دیروز و امروز رو که میدونم سرشون خلوت بوده که فکر کنم کلا 1-2 تا اگزمینر بیشتر اسپیکینگ امتحان نمیگرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    من ندیدم کسی بتونه بگه من این اگزمینر رو نمیخام ! چه برسه به اینکه بگی کدوم رو میخای! در ضمن مگه مصحح اسپیکینگ هرکس همون مصحح رایتنیگشه؟!
    و دیروز و امروز رو که میدونم سرشون خلوت بوده که فکر کنم کلا 1-2 تا اگزمینر بیشتر اسپیکینگ امتحان نمیگرفتن
    راستش من خودم ندیدم کسی بتونه بگه من این اگزمینر رو نمیخام، ولی از یکی از دوستام شنیدم ک دومین بارش بود یه جایی اگزمینره توی اتاق قبل روشن کردن دستکاه ضبط صذا گفت بش اگر منو نمیخای برو همین الان بکو تا کس دیگه امتحان بگیره ازت. آخرش گند شدو رفت سنت پترزبورگ داد اورال شد هشت. امیر کبیری بود. اونم که پرسیدم که ایا میشه کسی بتونه بگه من این اگزمینر رو میخام بر اساس در نظر گرفتن اینکه اینجا ایرااااانه و هر چیزی ممکن بیان کردم
    شاید بشه ها؟

سلام بچه ها. من یه سوال داشتم در مورد کلاس هایی که موسسه ایرسافام میذاره (Speaking,Essay Types,Reading). کسی تجربه شرکت در این کلاس ها رو داشته؟ میشه بگین موثره یا نه؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط n00shin نمایش پست ها
    بله تک اسکیل هستش و تعیین سطح نداره.
    با تشکر از پاسخ سوال.
    این کلاسها نمره شما را به چه میزان افزایش داد؟منظورم اینه که قبل از کلاس نمره شما چند بود و در امتحان اصلی چه نمره ای کسب نمودید؟ایا در ایرسافام امتحان دادید؟
    البته میدونم نمرات به تلاش هر فرد هم بستگی داره.
    با تشکر
    ویرایش توسط sahar8564 : July 8th, 2015 در ساعت 07:11 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ سوال.
    این کلاسها نمره شما را به چه میزان افزایش داد؟منظورم اینه که قبل از کلاس نمره شما چند بود و در امتحان اصلی چه نمره ای کسب نمودید؟ایا در ایرسافام امتحان دادید؟
    البته میدونم نمرات به تلاش هر فرد هم بستگی داره.
    با تشکر
    من هنوز امتحان ندادم و شهریور ماه انشالله امتحان دادم تاثیرش رو میگم بهتون. بله در ایرسافام امتحان میدم قطعا! اما واقعا میزان تاثیر هر منبعی چه کلاس و چه کتاب به مقدار زیادی بستگی به تلاش خود فرد داره. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط n00shin نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من یه سوال داشتم در مورد کلاس هایی که موسسه ایرسافام میذاره (Speaking,Essay Types,Reading). کسی تجربه شرکت در این کلاس ها رو داشته؟ میشه بگین موثره یا نه؟ ممنونم.
    سلام

راستش من فقط کورس آنلاین Essay Types رو گوش دادم. واقعا فوق العاده بود. من کلاس هم می رفتم ولی وقتی این کورس رو گوش دادم دیدم هیچ نیازی به خرج اضافی نبود. البته در کل رایتینگم بد نیست ولی این کورس رو لازم داشتم تا بدونم تکنیک نوشتن Task 2 چه جوری هست. من که بسیار راضی بودم و در نهایت هم فکر می کنم Task 2 رو خیلی خوب نوشتم و رایتینگ رو 7 شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nava2327 نمایش پست ها
    سلام
    من ژانویه امسال آزمون جنرال داشتم با ایرسافام که جز نمره ریدینگم که احیاناخودم سوتی دادم از بقیه نمراتم و نحوه برخورد و پاسخگویی راضی بودم. امیدوارم همچنان همونطور خوب و منصف باشند
    میخام ظرف این دوهفته مجدد امتحان بدم ولی ماه رمضونه کسی نمیدونه میتونیم کمی تنقلات بصورت نامحسوس بخوریم
    سلام

تنقلات خودشون گذاشته بودن و هر کس دلش می خواست با خودش می برد سر جلسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)