صفحه 101 از 163 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان

من تازه تو این موسسه آزمون دادم. در کل به نظرم همه چی خوب بود. البته من جاهای دیگه رو نمی دونم که مقایسه کنم ولی فکر می کنم اینجا همه چی اکی بود. نتیجه رو هم تازه دریافت کردم، کاملا راضی بودم.

با آرزوی موفقیت واسه همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق، الکترونیک - شهید باهنر کرمان

سلام.
    منم 27 جون ایرسافام امتحان دادم که آیلتس چهارمم بود (جنرال). بالاخره توی آزمون چهارم تونستم نمره ای که میخوامو بگیرم چون همه اسکیل ها بالای 7 نیاز داشتم. نمراتم: L: 7.5, R: 7.5, W: 7, S: 7
    در مورد آزمون دوتا نقطه ضعف دیدم که توی برگه نظر خواهی بعد آزمون هم نوشتم. یکی اینکه میزشون یکمی کوچیکه و روش جای کافی نیست که بشه پاسخنامه و دفترچه سئوالو کنار هم گذاشت. این باعث میشه توی ریدینگ بعد از پیدا کردن جواب وقت بیشتری صرف وارد کردن جواب تو پاسخنامه بشه چون آدم مجبوره پاسخنامه رو زیر برگه سئوال بذاره و همش ورق بزنه. اینو در مقایسه با دانشگاه آزاد میگم چون میزای دانشگاه آزاد بزرگتره و جای کافی داره. دیگه اینکه روز اسپیکینگ اتاقهاشون خیلی گرم بود. انگار کولرشون ضعیف بود!! چند نفر دیگه هم بودن که بعد اسپیکینگ از اون وضعیت گله کردن. امیدوارم تو آدرس جدید موسسه دیگه این مشکل نباشه.

سلام بچه ها
    برای امتحان ایلتس حتما باید پاسپورت داشته باشیم(برای خانوم ها)؟ شنیدم موسسه ایرسافام با کارت ملی هم پبتنام میکنه، درسته؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق، الکترونیک - شهید باهنر کرمان

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    برای امتحان ایلتس حتما باید پاسپورت داشته باشیم(برای خانوم ها)؟ شنیدم موسسه ایرسافام با کارت ملی هم پبتنام میکنه، درسته؟؟
    با کارت ملی میتونین ثبت نام کنین ولی واسه ورود به جلسه آزمون حتما باید پاسپورت داشته باشین. دلیلشم اینه که مشخصات روی کارنامه شما باید دقیقا مشابه پاسپورت باشه.

Junior Member

بچه ها سلام ..
    من 20 روز دیگه امتحان زبان دارم .. ( ایرسافام )
    امکانش هست کسایی که اخیرا امتحان دادن یه کمکی به من بکنن ؟

1) بخش اسپیکینگ معمولا چیا بود ؟ ( اخه میدونین .. هیچ وقت نمیان در مورد بارون های اسیدی سوال کنن ) ..
    2) بخش رایتینگ چیا بود ؟ ( گراف ، نمودار دایره ای ، جدول ، نمودار تار انکبوتی یا مثلا شرح بخش تولیدی یه کار خونه ) ..

ممنون میشم کمکم کنین استرسم کم بشه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhmanra نمایش پست ها
    بچه ها سلام ..
    من 20 روز دیگه امتحان زبان دارم .. ( ایرسافام )
    امکانش هست کسایی که اخیرا امتحان دادن یه کمکی به من بکنن ؟

1) بخش اسپیکینگ معمولا چیا بود ؟ ( اخه میدونین .. هیچ وقت نمیان در مورد بارون های اسیدی سوال کنن ) ..
    2) بخش رایتینگ چیا بود ؟ ( گراف ، نمودار دایره ای ، جدول ، نمودار تار انکبوتی یا مثلا شرح بخش تولیدی یه کار خونه ) ..

ممنون میشم کمکم کنین استرسم کم بشه ..
    سلام دوست عزیز، به نظر من اسپیکینگ، فان ترین قسمت امتحان آیلتس هست و اگر دو کتاب اسپیکینگ معمارزاده و کرک رو خونده باشین هیچ موضوع جدیدی برای شما پیش نخواهد آمد، در مورد باران های اسیدی نمی پرسن ولی اگر هم پرسیدن شما کلی ایده دارین که در موردش حرف بزنین، برای سوال دوم هم توصیه می کنم به این لینک سری بزنین
    ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان من برای 10 مرداد اینجا رو رزرو کردم. امتحانمم جنراله.
    میشه تجربیاتتونو بگین.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    میشه تجربیاتتونو بگین.
    ممنون
    به خودتون اعتماد داشته باشین و روزی چندین لیسنینگ رو گوش کنین و سعی کنین انگلیسی با خودتون صحبت کنین. نقطه حساس امتحان شما لیسنینگ است که 8 می خواهید. پس بیشتر گوش کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    میشه تجربیاتتونو بگین.
    ممنون
    من 1 مرداد یعنی امروز امتحان داشتم. از اون چیزی که فکر میکردم راحتر گذشت. برای هدفون کلی چک میکنند و دستور عمل واردن کردن اسم و ... را بارها تکرار میکنند و با این وجود، در هر ردیف مراقبین بهتون سر میزنند و چک میکنند که اطلاعات رو درست وارد کرده باشید و اگه بازم مشکل داشتید میتونید سوال کنید. این توضیحات در یک صفحه پاورپوینت روی دیوار انداخته میشه. در ضمن من ساعت مچی یادم رفت بیارم ولی خوشبختانه برای ریدینگ و رایتینگ زمان رو روی دیوار با پاورپوینت نشون دادند. از 60 شروع شده تا به 1 برسه. ثانیه شمار نداشت... فقط دقیقه شمرده میشد بصورت نزولی از 60 تا 1. نظم و آرامش قابل قبولی حاکم بود! چند روز قبل از آزمون هم یه فایل pdf رو ایمیل میکنند و در اون میگن مثلا که کارت ملی و پاسپورت و ... با خودتون بیارید. با هر چی ثبت نام کردید اون مدرک رو باید بیارید. بعلاوه تا قبل از ساعت 8.30 باید وارد راهرو بشید که در اینجا وسایل رو تحویل میگیرند و شماره دریافت میکنید که بعد از آزمون تحویل وسایلتون رو بگیرید. در اونجا مدارک توسط خانوم های مسئول چک میشه و شماره و ردیف تون مشخص میشه. در این راهرو روی میزها آب و بیسکویت و خرما قرار دادند. بعد وارد محیط سالن اصلی میشید. در ضمن جامدادی و ... مجاز نیستید داخل ببرید و وسایلی مثل مداد و مداد تراش و ... رو باید بدون جامدادی ببرید داخل.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من ۲۸ فوریه شرکت کردم آزمون آکادمیک ایرسافام.
    فقط بگم که همه چی‌ عالی‌ بود واقعاً. من وقتی‌ فروم رو خونده بودم و دیده بودم که دوستان انقدر بدی گفته بودند، فکر می‌کردم که ماکسیمم ۶ بشم. از یک هفته قبل از استرس نخوابیدم چون هیچ تجربه‌ای هم نداشتم در آزمون حتی آزمایشی‌. موقع اسپیکینگ که وقتی‌ اگزمینر گفت صمدیان هست، سکته کردم. تاریخ امتحان بعدی رو هم در آورده بودم چون اصلا امیدی نداشتم. خلاصه بعد از دو هفته از نمره امتحانم شوک شدم و فراتر از انتظارم بود:
    L:7.5
    R:7
    W:7
    S:7.5!
    Overall: 7.5
    شرایط برگزاری خیلی‌ خوب بود، همه چیز منظم و مرتب. تنها ایراد من به ایرسافام این بود که هیچ تلفنی پاسخگو نبود و اگه یه سوال فوری داشتیم، دستمون به جایی‌ بند نبود و باید منتظر جواب ایمیل می‌‌بودیم.
    کلا پیشنهادم اینه که با خوندن نظرات نا امید نشید و الکی‌ استرس نگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)