صفحه 104 از 163 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

کسی شیراز امتحان داده ؟ کجا امتحان میگیرند و اکزمینر ها کیان؟

Junior Member

من آزمون 1 آگوست بودم لیستنینگ 7 و بقیه 6.5 شدم. اسپیکینگ نیتیو بود که ظاهرا از دبی اومده و یک دوره workshop داره واسه همین ممکنه دائمی نباشه. رایتینگ به نظرم جا داشت 7 بشم. ریدینگ 4تا سوال آخر یک صفحه بعد بود که متاسفانه من ندیدم و آخر متوجه شدم و با اینکه 5 تا سوالو با این حساب نزدم جنرال 6.5 شدم. اینو میگم واسه بچه های 13 آگوست که گفتن لیستنینگ سخت بود نگران نباشن خیلی. چون امتحان استاندارده و اگه سوالا سخت باشه با نمره کمتر میشه مثلا 7 گرفت این نیست که حتما با 30 تا 7وشد. اگه به جوابای کنبریجم دقت کرده باشین اون پایین که کامنت داده تست با تست فرق داره گریدبندیش.من اولین بارم بود و مقایسه نمیتونم بکنم با سنترهای دیگه. ولی مرکز بسیار منظمی بود. و یه مساله هم واسه اونایی که نگران تاریخ پر اسپیکینگن. من ثبت نام که کردم فقط 2 روز بک هفته مونده به امتحان واسم باز بود چون تاریخای نزدیک واسه شهرستانه. من تاریخ رو انتخاب نکردم ایمیل زدم و گفتم نمیتونم اون تاریخا. زنگ هم زدم گفتن سعی میکنن اگه جا خالی موند بعد امتحان کتبی باشم که همین کار رو هم برام انجام دادن و فردای امتحان کتبی اسپیکینگ دادم. یه راهنمایی دیگه سایت ایلتس بلاگ بخش resent exam حتما واسه تا 2 ماه قبلو بخونید چون به احتمال خیلی زیاد سوالا تکراریه. من بهد امتحان متوجه شدم سوالام 2 ماه پیش هند بود مثلا و برای دوستانمم تکرار همون ایلتس بلاگ بود. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    من آزمون 1 آگوست بودم لیستنینگ 7 و بقیه 6.5 شدم. اسپیکینگ نیتیو بود که ظاهرا از دبی اومده و یک دوره workshop داره واسه همین ممکنه دائمی نباشه. رایتینگ به نظرم جا داشت 7 بشم. ریدینگ 4تا سوال آخر یک صفحه بعد بود که متاسفانه من ندیدم و آخر متوجه شدم و با اینکه 5 تا سوالو با این حساب نزدم جنرال 6.5 شدم. اینو میگم واسه بچه های 13 آگوست که گفتن لیستنینگ سخت بود نگران نباشن خیلی. چون امتحان استاندارده و اگه سوالا سخت باشه با نمره کمتر میشه مثلا 7 گرفت این نیست که حتما با 30 تا 7وشد. اگه به جوابای کنبریجم دقت کرده باشین اون پایین که کامنت داده تست با تست فرق داره گریدبندیش.من اولین بارم بود و مقایسه نمیتونم بکنم با سنترهای دیگه. ولی مرکز بسیار منظمی بود. و یه مساله هم واسه اونایی که نگران تاریخ پر اسپیکینگن. من ثبت نام که کردم فقط 2 روز بک هفته مونده به امتحان واسم باز بود چون تاریخای نزدیک واسه شهرستانه. من تاریخ رو انتخاب نکردم ایمیل زدم و گفتم نمیتونم اون تاریخا. زنگ هم زدم گفتن سعی میکنن اگه جا خالی موند بعد امتحان کتبی باشم که همین کار رو هم برام انجام دادن و فردای امتحان کتبی اسپیکینگ دادم. یه راهنمایی دیگه سایت ایلتس بلاگ بخش resent exam حتما واسه تا 2 ماه قبلو بخونید چون به احتمال خیلی زیاد سوالا تکراریه. من بهد امتحان متوجه شدم سوالام 2 ماه پیش هند بود مثلا و برای دوستانمم تکرار همون ایلتس بلاگ بود. موفق باشید
    ببخشید تو سایت آیلتس بلاگ فقط title های لیسنینگ و ریدینگ اومده متن سوالا نیست! چه جوری میشه پیدا کرد؟

Junior Member

تو سایت ایلتس بلاگ بخش recent exam باید برید اونجا از خیلی کشورا سوالارو گذاشتن بیشترم اسپیکینگ و رایتینگه اما جواب ندارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

سلام
    منم برای 21 نوامبر آکادمیک ثبت نام کردم همین مرکز ایرسافام
    برای Listening هدفون دادن بهتون دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbangskh نمایش پست ها
    سلام
    منم برای 21 نوامبر آکادمیک ثبت نام کردم همین مرکز ایرسافام
    برای Listening هدفون دادن بهتون دیگه؟
    بله دوست عزیز. هدفون بهتون میدند.

Junior Member

سلام

من 13 آگوست امتحان داده بودم.

همون امتحانی که خیییلی سخت بود.

نمراتم این شد L = 7.5 , R = 8 , S = 7.5 , W = 6!!!! Overall = 7.5

1. واقعا انتظار نداشتم لیسنینگ 7.5 بشم ... ماکسیمم روی 7 حساب می کردم. همینطور انتظار نداشتم ریدینگ 8 بشم. اون رو هم روی 7 حساب کرده بودم. این نشون میده که درجه سختی آزمون روی نمره تاثیر میگذاره. من به احتمال خیلی زیاد تعداد غلط های بیشتری داشتم. اما فکر کنم با توجه به سختی سوالات نوع نمره بندی تغییر کرده.

خانمی که باهاشون مصاحبه داشتم عاااالی بودن. این رو قبلا هم گفتم. برخوردشون خیلی خوب بود. البته اصلا انتظار این نمره رو ازشون نداشتم. تهش فکر می کردم 6.5 بشم. البته موضوعی که بهم افتاد در مورد شغل و کارم بود که از قبل براش آماده بودم.

اما رایتینگ رو پایین دادن واقعا. اصلا زیر 6.5 فکر نمی کردم. واقعا خوب نوشته بودم. وقت اضافه هم آوردم و چک کردم دوباره. اما خیلی بد دادن. می خوام روش اعتراض کنم.

ایرسافام
    آکادمیک 13 آگوست
    S:6.5 , R:6, W:6.5, L:6.5, O:6.5
    به نظرم نمره ی R و S کاملا به حق بود چون من سر جلسه اصلا خوب عمل نکردم. R قویترین اسکیلم بود اما متاسفانه لحظه ی آخر متوجه شدم جوابا رو جابجا وارد پاسخنامه کردم و تا بجنبم نمیدونم چقدرش درست کردم.
    به نظرم همه چیز عالی برگزار شد و من از خدمات موسسه خیلی راضی بودم. هدفون من مشکل داشت و برام عوضش کردن اول جلسه. تنها چیزی که حواستون باشه اگه مشکل یا بیماری خاصی دارید حتما موقع ثبت نام بهشون بگید، من روده هام مشکل دارن و در شرایط استرس حالم خراب میشه، با وجودی که هنوز بیست دقیقه قبل از شروع امتحان بود به من اجازه استفاده از سرویس بهداشتی رو ندادن و در شرایط نامساعدی امتحان دادم. گفتن باید موقع ثبت نام ذکر می کردی که مشکل داری.
    من فقط یه ماه خونده بودم. در کل به نظر من آیلتس بیشتر به تکنیکتون بستگی داره تا به سطح زبان. به نظر من توی هر 4 تا اسکیل سعی کنید تکنیک خاصی داشته باشید توی S و W حتما حتما حتما از ساختار و چهارچوب استفاده کنید.
    میتونستم بهتر از این عمل کنم اما خدا رو شکر نمره ای که می خواستم رو گرفتم.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

منم 13 اگست (آکادمیک) دادم
    نمره م شد: R:8.5 L:8 W:6.5 S:5.5 و درکل 7.
    R و L رو نیم نمره بالاتر از اون چیزی بود که قبلا فکر میکردم
    W چون تمرین نکرده بودم برای task 2 لغت کم نوشته بودم وگرنه تا 7 جا داشت بیاد بالا.
    S هم موضوعم برام خوب نبود قبلا اصلا فکر نکرده بودم (راجع به gift بود)؛ به استادم گفتم مونده بود، مث خودم که مونده بودم خانم دکتر شهین واعظی(مصاحبه کننده) چطور نمره دادن؟!؟ =((
    (نظر استادم گفت من 6.5 میدم به صحبتت! بهترین حالتات میشه 7 و سخت گیرانه و بدترین حالت 6)
    ضمنا وقت زیادی برای آمادگی نداشتم (سه هفته) چون پذیرشم نیاز فوری به آیلتس داشت و برای همین استاد گرفتم

Junior Member

از دوستان کسی اصفهان امتحان نداده؟ کیفیت صدا؟ تو اسپیکینگ ممتحن چطور بود؟ ایرانی بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)