صفحه 106 از 163 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh_joon نمایش پست ها
    دوستان کسی ایرسافام مشهد آزمون داده؟ اونجا هم هدفون استفاده میشه برای listening؟ کلا مرکز مشهد چه طوره؟
    بله من مشهد آزمون دادم ، شرایط امتحان عالی بود از هر لحاظ و هدفون هم میدادن ، تنها مشکل سختی بیش از حد ریدینگ بود ، متاسفانه تمام اعتماد به نفسو از من گرفت و استرس بیش از حدی گرفتم . امیدوارم امتحان شما راحتتر باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh_joon نمایش پست ها
    دوستان کسی ایرسافام مشهد آزمون داده؟ اونجا هم هدفون استفاده میشه برای listening؟ کلا مرکز مشهد چه طوره؟
    سلام دوستان زیادی امتحان دادند و واقعا راضی بودند مخصوصا از اسپکینگ مشهد و نمره دادنش بچه ها خیلی راضین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    من امروز ایرسافام امتحان داشتم. عالی بود. واقعا همه چی برنامه ریزی شده و تحت کنترل بود. کیفیت هد ستها خوب بود. رو یه پرده زمان مشخص بود برا ریدینگ و رایتینگ. اولش عکس گرفتند چون من هنوز اسپیکینگ ندادم. کارمندانش بسیار حرفه ای بودند و مهربون. خودشون خرما و بیسکویت می دادند من با خودم بردم سر جلسه. اصلا هیچ جای نگرانی نیست. کیف ها رو هم میگرند بعد پس می دند. من که نمره 20 به این مرکز میدم .
    من هم 29 آگوست ایرسافام امتحان دادم و به نظرم همه چیز عالی بود. خیلی از اسپیکینگ این موسسه میترسیدم ولی واقعا اگزمینرم آقای محترم و با حوصله ایی بود. آقای برقچی بود فکر کنم. اولش خیلی استرس داشتم ولی یکم باهام صحبت کرد اولش و بعد از اینکه ازم پرسید برای اسپیکینگ آماده ایی شروع به ریکورد گرفتن کرد و در کل عالیییی بود.

لیستنینگ آسون بود و انتظار 8 رو داشتم ولی ریدینگ واقعا وحشتناک بود و واقعا مطمین نبودم که حتی 6.5 بشم. امتحان قبلم ریدینگ 7.5 شد. بودم ولی ریدینگ 29 آگوست یکی از سخت ترین ریدینگ هایی بود که تا حالا زده بودم.

رایتینگ خوب بود ولی من پاراگراف دوم تسک 2 اشتباه بدی داشتم که فکر کنم همون نمرمو کم کرد.

Overall 7
    speaking 7
    Writing 6.5
    listening , reading 7.5

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

من واقعا از اسپیکینگ و رایتینگ این موسسه شاکی ام. نمیدونم رو چه اساسی این نمره رو به من دادند.
    من اعتراض هم زدم. تا ببینیم چی پیش میاد.
    ممتحن من خانم تینا صمدیان بود که یه ضرب رفت سراغ سوالات. اصلا از مکالمه قبل آزمون خبری نبود!
    نمراتم:
    L8
    R8
    S6.5
    W6.5

overall:7.5

من واسه 26 سپتامبر مجدد ثبت نام کردم
    کسی از دوستان هست که این تاریخ بخواد آزمون بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    من واقعا از اسپیکینگ و رایتینگ این موسسه شاکی ام. نمیدونم رو چه اساسی این نمره رو به من دادند.
    ممتحن من خانم تینا صمدیان بود که یه ضرب رفت سراغ سوالات. اصلا از مکالمه قبل آزمون خبری نبود!
    نمراتم:
    L8
    R8
    S6.5
    W6.5

این خانمی که ممتحن شما بوده در اسپیکینگ همین بلا رو سر منم اورد و به مراتب از سطحم بهم کمتر نمره داد ولی خوب دیگه از مینیممی که میخواستم کمتر نشدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    من هم 29 آگوست ایرسافام امتحان دادم و به نظرم همه چیز عالی بود. خیلی از اسپیکینگ این موسسه میترسیدم ولی واقعا اگزمینرم آقای محترم و با حوصله ایی بود. آقای برقچی بود فکر کنم. اولش خیلی استرس داشتم ولی یکم باهام صحبت کرد اولش و بعد از اینکه ازم پرسید برای اسپیکینگ آماده ایی شروع به ریکورد گرفتن کرد و در کل عالیییی بود.

لیستنینگ آسون بود و انتظار 8 رو داشتم ولی ریدینگ واقعا وحشتناک بود و واقعا مطمین نبودم که حتی 6.5 بشم. امتحان قبلم ریدینگ 7.5 شد. بودم ولی ریدینگ 29 آگوست یکی از سخت ترین ریدینگ هایی بود که تا حالا زده بودم.

رایتینگ خوب بود ولی من پاراگراف دوم تسک 2 اشتباه بدی داشتم که فکر کنم همون نمرمو کم کرد.

Overall 7
    speaking 7
    Writing 6.5
    listening , reading 7.5
    من هم آزمون 29 آگوست رو داشتم. دومین بارم بود. در تایید دوستمون باید بگم ریدینگ 29 آگوست واقعا سخت ترین ریدینگ ایلتس بود که تجربه کرده بودم. (حتی سخت تر از کتاب های پلاس 1 تا 3)

Junior Member

نمراتم:
    L8
    R8
    S6.5
    W6.5

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    این خانمی که ممتحن شما بوده در اسپیکینگ همین بلا رو سر منم اورد و به مراتب از سطحم بهم کمتر نمره داد ولی خوب دیگه از مینیممی که میخواستم کمتر نشدم

متاسفانه این سنتر توی نمره دادن در بخش های Writing و Speaking اصلا عادلانه عمل نمیکنه ! امیدوارم به زودی شاهد برگزاری دوباره آزمون EILTS توسط British Council در ایران باشیم!

سلام به همگی ، من امروز امتحان Speaking رو دادم ، به نظرم همه چی خوب بود ، ممنحنم یه خانمی بود به اسم زهره شریعتی ، خوش برخورد و خوب بود،
    ،بچه ها كسي تجربه اسپيكينگ با ایشون را داره؟ ميدونين چطوري نمره ميده؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf_nabavi نمایش پست ها
    سلام به همگی ، من امروز امتحان Speaking رو دادم ، به نظرم همه چی خوب بود ، ممنحنم یه خانمی بود به اسم زهره شریعتی ، خوش برخورد و خوب بود،
    ،بچه ها كسي تجربه اسپيكينگ با ایشون را داره؟ ميدونين چطوري نمره ميده؟
    سلام دوست عزیز
    میشه خواهش کنم بفرمایید موضوع کیو کارتتون چی بود؟
    من فردا آزمون دارم.

موضوعش شرایطی رو توصیف کنید که با دوستتون اختلاف نظر داشتین، کی بوده سر چی ، آخرش چی شد ، حسون چی بوده
    سلام دوست عزیز
    میشه خواهش کنم بفرمایید موضوع کیو کارتتون چی بود؟
    من فردا آزمون دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)