صفحه 107 از 163 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf_nabavi نمایش پست ها
    سلام به همگی ، من امروز امتحان Speaking رو دادم ، به نظرم همه چی خوب بود ، ممنحنم یه خانمی بود به اسم زهره شریعتی ، خوش برخورد و خوب بود،
    ،بچه ها كسي تجربه اسپيكينگ با ایشون را داره؟ ميدونين چطوري نمره ميده؟
    اون جوری که من شنیدم شریعتی خیلی خوبه و خیلی خوب و دست بالا نمره میده! مال من شهین واعظی بودش هنوز نمره ها نیومره که ببینم چطور نمره میده ولی خیلی می گن سختگیره اما شریعتی می گن عالیه
    شانستون خوب بوده

Junior Member ngak آواتار ها

من الان از ازمون speaking اومدم. ممتحنم تينا صمديان بود. اميدوارم بخير بگذره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ngak نمایش پست ها
    من یکی از دوستام با این خانوم بود. خیلی از نمرش راضی بود.
    سعی کنید دیگه به اسپیکینگ فکر نکنید و تمرکزتون رو بزارید رو بخش اصلی امتحان.

منم رقیقا بهت پیشنهاد می دم بیخیال فکر به اسپکینگت بشی و روی امتحان تمرکز کنی.من خیلی مورد دیدم از صمدیان راضی اند مال خودم شهین واعظی بود و همه ناراضی بودن من هنوز نمره ام نیومده اما مهم نیست هر چه باداباد

دوست عزیز من 29 آگوست امتحان دادم و با توجه به چیزایی که بچه ها راجع به اسپیکینگ این سنتر گفتن به شدت استرس داشتم و واقعا نمیتونستم درست تمرکز کنم ولی همه چیزایی که میگن واقعیت نداره. اصولا اونایی که راضین نمیان بگن راضین و خوب طبیعیه که بیشتر نظرات منفی ببینیم تا مثبت. از ممتحن من که آقای برقچی بود خیلی کامنت های بدی خوندم و به کل ناامید بودم. اصلا به خودت استرس نده و راحت برو امتحان بده. واقعاآیلتس امتحان سختی نیست فقط استرس ماست که کار رو خراب میکنه.

Junior Member

من دو هفته دیگه امتحان دارم، گفتم شرایط آزمونو تو خونه رعایت کنم
    کیفیت هدفونی که سر امتحان میدن چجوریه؟(از این هدفون بزرگا میدن که دست و پا گیره؟)
    تو این آزمونهای آزمایشی که افرینش و موسسه های دیگه برگزار میکنن یه زمان شمار رو تلویزیون جلومون گذاشته بودن که دقیق محاسبه میکرد چقدر از وقت امتحان باقی مونده، سر جلسه ی امتحان هم هست همچین چیزی؟(آیا زمان رو دقیق دقیق محاسبه میکنن یا ممکنه یکی دو دقیقه بالا پایین بشه؟)
    با تشکر

Junior Member

امروز کارنامه IELTS رو گرفتم . بعد از band score یک چیزی هست به اسم CEFR level من نمرم اوورآل 7 شده و CEFR رو C1 زده . آیا الان کسایی که 6.5 شدن همC1 شدن یا B2 ؟ راستی ماژول من آکادمیک بود.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط javidss نمایش پست ها
    من دو هفته دیگه امتحان دارم، گفتم شرایط آزمونو تو خونه رعایت کنم
    کیفیت هدفونی که سر امتحان میدن چجوریه؟(از این هدفون بزرگا میدن که دست و پا گیره؟)
    تو این آزمونهای آزمایشی که افرینش و موسسه های دیگه برگزار میکنن یه زمان شمار رو تلویزیون جلومون گذاشته بودن که دقیق محاسبه میکرد چقدر از وقت امتحان باقی مونده، سر جلسه ی امتحان هم هست همچین چیزی؟(آیا زمان رو دقیق دقیق محاسبه میکنن یا ممکنه یکی دو دقیقه بالا پایین بشه؟)
    با تشکر
    دقیقا سر جلسه همچین چیزی هست. روی دیوار تایمر هست.
    کیفیت هدفونها عالیه. اصلا مشکلی نداره. هدفونشم کوچیکه و بزرگ و دست و پا گیر نیست...

من امروز امتحان داشتم و از عملکرد این مرکز راضی بودم.
    فقط این مسیولین سه بار پاسپورت منو چک کردن! که باعث شد تمرکز من به هم بریزه
    سر امتحان قبلی اصلا اینطوری نبود.
    فکر کنم این امتحان قیافه ام مشکوک بوده
    خخخ

Junior Member

منم امروز امتحان داشتم، همه چیز خیلی منظم بود از همه لحاظ به نظرم

لیسنینگش جا خالی خیلی داشت ولی سبکش یه مقداری به لیسنینگ های قدیم آیلتس میل می کرد انگار! فک می کنم کلا 12-15 تا سوال تستی داشت، سکشن چهارم هم که کلن ده تا جاخالی بود. ریدینگ هم از ریدینگ اول به آخر سخت می شد و به نظرم مخصوصاً سطح ریدینگ اول از کمبریج ها یک مقدار خیلی کمی ساده تر به نظر می رسید. ریدینگ اول شبیه کاتالوگ یه رشته ای تو خارج از کشور بود که اون رشته و درساشو معرفی میکرد! دومی راجع به doodling بود و این نقاشی هایی که موقع تلفن حرف زدن رو کاغذ میکشیم! سومیم راجع به خمیازه بود. رایتینگ هم تسک اول یه بار چارت بود در مورد درصد دختر و پسر بچه هایی که تو رشته های ورزشی مختلف شرکت کردن تویه یه سالی و تسک 2 هم گفته بود که راجع به خوبی و بدیای این گفته که محصولات و فروشگاه ها در همه کشور ها باید یکسان باشن بنویسین که فکر می کنم عیناً یکی از رایتینگ های تسک 2 کمبریج 10 تکرار شده بوده برای ما!!

امیدوارم آخرین امتحان آیلتس هممون باشه!!!

Junior Member

من امروز نتیجه آزمونم اومد..اصن هنوز تو شوکم!!!
    اسپیکینگم با خانم شریعتی بود و اتفاقن خیلی فک میکردم خوب صحبت کردم..اصطلاح اینا هیچی بکار نبردم ولی همه سوالا رو جواب دادم و سعی کردم متنوع جواب بدم....الان بهم 5 داده!!!!!!!!!!1 اصن باورم نمیشه..من فک میکردم 6.5 حتما میده بهم!!!!
    همه نمره ها دیگم 6-6.5 شدم..واقعا ناراحتم از نمره دادن اسپیکینگش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)