صفحه 108 از 163 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

اسپیکینگ من خانم صمدیان بود . 6.5 شدم. چیزی که انتظارش رو داشتم نه بیشتر نه کمتر. من چند جا غلط گرامری داشتم وقتی جملات پیچیده مثلا خواستم استفاده کنم . متنوع جواب دادم. سرعت صحبتم یک دست بود یعنی مثل صحبت فارسی حرف زدن. ولی کلماتی که حفظ کرده بودم را چند تاش رو به کار بردم. شاید اگه غلط گرامری در ساختن جملات نداشتم و بیشتر لغت به کار می بردم 7 می شدم. در کل از خانم صمدیان راضیم. اولش که گفت صمدیانم یاد مطالب اینجا افتادم ترسیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    اسپیکینگ من خانم صمدیان بود . 6.5 شدم. چیزی که انتظارش رو داشتم نه بیشتر نه کمتر. من چند جا غلط گرامری داشتم وقتی جملات پیچیده مثلا خواستم استفاده کنم . متنوع جواب دادم. سرعت صحبتم یک دست بود یعنی مثل صحبت فارسی حرف زدن. ولی کلماتی که حفظ کرده بودم را چند تاش رو به کار بردم. شاید اگه غلط گرامری در ساختن جملات نداشتم و بیشتر لغت به کار می بردم 7 می شدم. در کل از خانم صمدیان راضیم. اولش که گفت صمدیانم یاد مطالب اینجا افتادم ترسیدم
    به نظرم بچه هایی که میان اینجا و از اگزمینرشون بد میگن کاش قبل از نوشتن یکم فکر کنن که حرفاشون چه تاثیری میتونه روی موفقیت بقیه بذاره. نظرات بچه ها بیشتر از اینکه آدمو امیدوار کنه استرس زا هستن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

بچه ها نوع هدفون هایی که در امتحان استفاده میشه چیه. منظورم از سوال اینه که هدفونی را برای تمرین بخرم که به هدفون امتحان نزدیک باشه. مدل .. وایر لس بودن ....بلوتوث و ...

من شهین واعظی اگزمینرم بود و من خیلی خوب حرف زدم و 6.5 گرفتم که راضی نیستم دست پایین نمره داده و می خوام اعتراض بدم

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط pak791360 نمایش پست ها
    بچه ها نوع هدفون هایی که در امتحان استفاده میشه چیه. منظورم از سوال اینه که هدفونی را برای تمرین بخرم که به هدفون امتحان نزدیک باشه. مدل .. وایر لس بودن ....بلوتوث و ...
    وایرلسو بلوتوث نیست. کاملا معمولیه... هدفون معمولی بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادی. پس یعنی سیم داره و احتمالا سیم به صندلی اتصال داره و کل صندلی ها یک شبکه هستند ؟
    چون امتحان تعیین سطح آفرینش هدفون بی سیم با کیفیت بسیار بالا داشت.

سلام دوستان

سوال من در مورد گرفتن کارنامه آزمون از موسسه ایسافام هست از بعد از اعلام نتایج کی می تونم برای گرفتن کارنامه برم؟ و کجا؟ ممنون از پاسخهاتون.

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

سلام دوستان، خواستم تجربم از آزمون ایرسافام رو باهاتون به اشتراک بذارم. من تو آزمون 23 جولای شرکت کرده بودم ولی از نتیجه راضی نبودم و اعتراض دادم، امروز بعد از 6 هفته نتیجه اعتراضمو دادن که خوشبختانه نمرم بالا رفت. نتیجه اعتراض یک ایمیل از ایرسافام بود که دو تا فایل ضمیمه داشت از خود IDP که تو یکی یه سری توضیحات داده بود و تغییر نمره رایتینگ و گفته بود و تو دومی جدول نمره ام بود.

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال من در مورد گرفتن کارنامه آزمون از موسسه ایسافام هست از بعد از اعلام نتایج کی می تونم برای گرفتن کارنامه برم؟ و کجا؟ ممنون از پاسخهاتون.
    سلام، معمولاً 13 روز بعد از آزمون کتبی نمره شما مشخص می شه که سه جا اعلام میشه:
    1- اس ام اس از ایرسافام
    2- داشبورد شما در سایت ایرسافام
    3- سایت ielts.org

و اگه تهران باشید بعدش می تونید برید و کارنامه رو بگیرید. اگه شهرستان باشید که که براتون پست میشه و حدوداً 2 تا 3 روز بعد بهتون می رسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    آزمون های مشهد ایرسافام که با هدفون وایرلس برگزار می شه
    ویرایش توسط PhdComposite : September 28th, 2015 در ساعت 02:31 PM دلیل: ادغام پست های متوالی

Junior Member

ممنون میشم در مورد هدفون تمرینی بیشتر راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)