صفحه 11 از 163 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    اخه دوست عزيز اكه دقت كرده باشي نوشته بود فقط يك كلمه بنويسد من خودم سر اين خيلي ضربه خوردم واسه همين از ممتحن هاي خود ايلتس هم سوال كردم اكه جواب كفته باشه يك كلمه و شما جند كلمه بنويسيد كل جواب غلطه جون كامبيوتر بر اساس اصلاح تك كلمه اي درست در اون سكشن تنظيم شده!

به غیر از اینهایی که گفتی برای لیسنینگ اینها رو هم یادمه جز جوابها نوشتم:

spring
    Scotland
    40%
    ماه رو باید کامل بنویسی و Feb مورد قبول نیست من یه غلط املایی بزرگ سر همین ماه داشتم نوشتم: Februery وایییییییی چه سوتی ی ی ی cliffs رو هم نوشتم clifts! امیدوارم متوجه نشن!!!!

لیسنینگ خوب بود اما ریدینگ و مخصوصا رایتینگ تسک 2 خییییییییییلی به نظر من سخت بود.
    همانطور که شما گفتی موضوعی که داده بود رو اگه میگفت به فارسی بنویسین من نمیتونستم بنویسم!!!!!
    [/QUOTE]

کی این اطلاعات غلط رو به شما داده
    اولا اگه گفته بود No more than one word (که من یادم نیست گفته بود one یا two ) عدد جز کلمه حساب نمیشه
    دوما: برگه ها توسط اگزمینر تصحیح میشه نه کامپیوتر. رایتینگ توسط یک اگزمینر و ریدینگ و لیسنینگ دو بار توسط دو اگزمینر مختلف
    ویرایش توسط Kamvar : July 12th, 2014 در ساعت 08:52 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط molo نمایش پست ها
    من دیروز امتحان دادم. سه تا خانوم بودند که دو تاش رو مطمئنم ایرانی بودند. یکیش خانم شهین واعظی بود که حدودای40 سال و محجبه و مهربون بود اما میگن که خیلی بد نمره میدن. یکی دیگشون یک خانم نسبتا جوان بودند من دفعه قبل با ایشون داشتم که کمتر از حد مورد نظر نمره گرفتم. آخری خانم میانسالی هستند که حدس میزنم نیتیو باشند. نیتیو که نه شاید آسیایی باشند.
    من هم یک بار خوارزمی و دفعه دوم ایرسافام امتحان دادم.با اینکه خودم فکر میکردم توی امتحان ایرسافام خیلی بهتر صحبت کردم ولی نمره SPEAKING ام کمتر از دفعه قبل شد!

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

سلام دوستان
    آیا کسی میدونه که صدای هدفون در بخش لیسنینگ توسط خودمون تنظیم میشه یا اینکه برای همه یکسان خواهد بود؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی میدونه که صدای هدفون در بخش لیسنینگ توسط خودمون تنظیم میشه یا اینکه برای همه یکسان خواهد بود؟
    سلام
    صدای هدفون را میتونید خودتون تنظیم کنید

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

با سلام
    این تاپیک فقط و فقط برای
    بیان تجربه و پرسش و پاسخ درباره تجربیات مرکز ایرساقام می باشد.
    از ارسال های نامرتبط با عنوان موضوع و یا ارسال های مرتبط با ازمون های ماک و ... که توسط این موسسه یا موسسه دیگر انجام می شود جدا خود داری کنید.
    بیان تجربه فقط و فقط درباره خود آزمون اصلی آیلتس باشه نه آزمون های آزمایشی.... درباره نحوه ثبت نام در این موسسه سوالاتتون رو
    اینجا بپرسید.

ارسال های اخیر نامرتبط بوده و همگی حذف شدند...

با
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

با سلام خدمت دوستان.
    عزیزان اگه تجربه امتحان دادن در ایرسافام رو اخیرن دارید خواهش میکنم که اینجا بگید. من گزینه احتمالیم برای امتحان آیلتس ایرسافام خواهد بود. با توجه به اینکه تنها نمایند'گی بریتیش کانسیل در ایران باطل شده , آیا کیفیت هدفون هاشون خوبه؟ اصلن هدفوم میدن؟ محل امتحان مجهز و ساکت هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    عزیزان اگه تجربه امتحان دادن در ایرسافام رو اخیرن دارید خواهش میکنم که اینجا بگید. من گزینه احتمالیم برای امتحان آیلتس ایرسافام خواهد بود. با توجه به اینکه تنها نمایند'گی بریتیش کانسیل در ایران باطل شده , آیا کیفیت هدفون هاشون خوبه؟ اصلن هدفوم میدن؟ محل امتحان مجهز و ساکت هست؟؟
    سلام
    من 10 جولای ایرسافام امتحان دادم.
    23 جولای نتایج اعلام میشه. همین که نتایج را گرفتم اینجا نظر نهایی ام را اعلام میکنم. در آن صورت می توان قضاوت منصفانه تری داشت. نظم برگزاری و احترام کارکنانش که فوق العاده است امیدوارم نمره دهی هم مخصوصا در قسمت رایتینگ و اسپیکینگ منصفانه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    سلام
    من 10 جولای ایرسافام امتحان دادم.
    23 جولای نتایج اعلام میشه. همین که نتایج را گرفتم اینجا نظر نهایی ام را اعلام میکنم. در آن صورت می توان قضاوت منصفانه تری داشت. نظم برگزاری و احترام کارکنانش که فوق العاده است امیدوارم نمره دهی هم مخصوصا در قسمت رایتینگ و اسپیکینگ منصفانه باشه.
    خیلی ازت ممنونم کامور عزیز. منتظر پستت هستم. ایشالله نمراتت خوب بیاد دوست گل.

سلام بچه ها الان نتایج اومد نمرات من به ترتیب: L;6.5 , R:6.5 , W:6.5 , S:7
    به نظر من نمره های رایتینگ و اسپیکینگ رو خیلی خوب دادن در مقایسه با پارسال که آزاد آیلتس امتحان دادم

Junior Member

سلام دوستان

نمرات من: L:8 R&W&S:6.5 OVERALL:7
    اسپیکینگ و رایتینگم در همین حد بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)