صفحه 136 از 163 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

بچه های عزیز
    شما که انقدر زحمت می کشید و این تاپیک رو آپتودیت و به روز نگه میدارید لطف کنید به محض دادن امتحان اسپیکینگ آیلتس به این ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر) هم سر بزنید و نمونه سوالاتتون اسپیکینگتون رو بذارید تا همه بتونند استفاده کنند. متاسفانه این قسمت فاروم خیلی سوت و کوره.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    ميشه لطفا اسم اگزمينرتون رو بگيد؟ ممنون
    ببخشید دیر جواب میدم. اگه اشتباه نکنم خانوم بهنوش قاسمی بود. بعد نمره تو اینترنت سرچ کردم و دیدم که بقیه هم آسیب دیدم. واقعا زیر 7.5و یا حتی8 حساب نمیکردم. امیدوارم همون اساتید نیتیو رو بذارن که ایرانی‌ها بعضیاشون از یزید بدترند...

Junior Member

سلام
    من در سايت my.ieltsessential.com طبق گفته ايرسافام ثبت نام كردم ولي پاسپورت ندارم و مجبور شدم شماره ملي و كارت مليم رو براشون اسكن كنم الان مشكلي پيش نمياد؟
    دوستان نميدونن چطور ميشه با ايرسافام ارتباط برقرار كرد؟ تلفن كه نداره!!! ايميل هم هرچي ميفرستم به آدرسي كه تو سايتش زده جواب نميده!!! ممنون ميشم سريعتر منو راهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
    سلام
    من در سايت my.ieltsessential.com طبق گفته ايرسافام ثبت نام كردم ولي پاسپورت ندارم و مجبور شدم شماره ملي و كارت مليم رو براشون اسكن كنم الان مشكلي پيش نمياد؟
    دوستان نميدونن چطور ميشه با ايرسافام ارتباط برقرار كرد؟ تلفن كه نداره!!! ايميل هم هرچي ميفرستم به آدرسي كه تو سايتش زده جواب نميده!!! ممنون ميشم سريعتر منو راهنمايي كنيد
    شماره تماس همه موسسات برگزارکننده آیلتس تو این لینک هست:
    http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=7&id=120

Junior Member

سلام
    استرس نداشته باشید. به وبسایت ایرسافام برید با توجه به شهری که هستید شماره تلفن نوشته بهشون زنگ بزنید اگر مشکلی باشه بهتون میگن.
    Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country
    John F. Kennedy

سلام به همگی
    من سه سال پیش مرکز دانشگاه آزاد شرکت کرده بودم و با اینکه بار اولم بود استرس کمتری نسبت به آزمون ایرسافام (8 اکتبر) داشتم. امتحان اسپیکینگ دانشگاه آزاد ممتحن قبل از روشن کردن رکوردر حدود دو دقیقه با من صحبت کرد تا آروم بشم و موضوع امتحان را هم نسبتا متناسب با رشته ام داد. ایرسافام به محض ورود به اتاق امتحان شروع شد و من هم به دلیل مشکلات اکوستیک اتاق بعضا از ممتحن درخواست تکرار سوال رو می کردم. همین اتفاق در آزمون کتبی هم صادق بود و در امتحان دانشگاه آزاد با صحبت کردن مکرر سعی می کردند که داوطلبین رو با صدا و محیط وفق بدن ولی در ایرسافام برعکس طوری عمل می کنن که استرس داوطلب بالا میره. من سه تا سوال اول لیسنینگ رو به دلیل همین استرس و عدم تطابق از دست دادم!
    البته همیشه سلیقه تصحیح کننده در اسپیکینگ و رایتینگ موثر هست. در دانشگاه آزاد رایتینگ نمره خوبی گرفتم ولی اسپیکینگ نمره حدنصاب 6 رو گرفتم که کمی سخت گیرانه بود.

سلام دوستان. من آزمون 8 اکتبر این موسسه رو شرکت کردم گرچه شرایط برگزاریش خوب بود اما اصلا از نمراتش راضی نیستم. من چهار سال پیش اسپیکینگ و رایتینگ 6.5 و 7 شدم و این بار ایمان دارم که خیلی خیلی بهتر بودم با این وجود نمرم همچنان 6.5 و 7 بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshahsavar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من آزمون 8 اکتبر این موسسه رو شرکت کردم گرچه شرایط برگزاریش خوب بود اما اصلا از نمراتش راضی نیستم. من چهار سال پیش اسپیکینگ و رایتینگ 6.5 و 7 شدم و این بار ایمان دارم که خیلی خیلی بهتر بودم با این وجود نمرم همچنان 6.5 و 7 بود
    به پست های قبلی هم که نگاه کنید بچه ها تجربه های مشابه داشتند. اینها کاملا از روی حساب کتاب خودشون نمره میدن و نه قانون و مقررات آیلتس و همینه که متاسفانه می بینیم بچه ها به فکر آزمون دادن در کشورهای همسایه می افتند.
    من موندم اگر این چینی ها و هندی ها میومدند اینجا آزمون میدادند چه نمره ای می گرفتند؟! مطمئنم این شرکت ها $$$ (مراکز برگزاری آزمون) بیشتر از 4 یا در نهایت 5 بهشون نمی دادند! این رو به تحقیق میگم چون در کارم باهاشون برخورد دارم و به چشم خودم دیدم که سطح زبانشون با نمره های آزمونشون اصلا همخونی نداره و برعکس اینجا پیداست که توی کشورهاشون خیلی با دست و دلبازی بهشون نمره دادند.
    حالا چرا؟! یک نگاهی به اوضاع دنیا بکنید متوجه میشید.
    Ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country
    John F. Kennedy

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mshahsavar نمایش پست ها
    به نظر من اگر واقعا فکر می کنید که نمرتون رو کم دادند برید و اعتراض بزنید. چون با اعتراض نمرات توسط idp یا British Council مورد تجدید نظر قرار می گیرند.

Junior Member

سلام
    اگر پاسپورت ندارید و اسکن اون رو آپلود نکردین ثبت نامتون کامل نشده و احتمالا اجازهدآزمون ندارین..این قانون از امسال داره اجرا میشه و ابلاغش از سازمان سنجشه و همه مراکز باید رعایتش کنن...تا روز آزمون اسپکینگ باید پاسپورتتون رو دریافت کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)