صفحه 138 از 163 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان،
    من آزمون 3 نوامبر ایرسافام شرکت کرده بودم. قبلش این رو بگم که حدود 1.5 سال قبل آزمون دانشگاه آزاد رو شرکت کرده بودم که به جز لیستینینگ که 6.5 شده بودم، بقیه رو 7.0 شده بودم. الان در کمال تعجب در حالیکه مطمئن به نمرات رایتینگ و لیستینینگ بودم که بالای 7.0 میشم، هر 4 تا مهارت رو 6.0 شدم!!!!!
    چرا اینجروی شده آخه؟؟!!

سلام دوست عزیز.کامنت قبل از شما برای منه.یه نگاهی بهش بندازید.واقعا سرم داره سوت می کشه دارم دیوونه میشم.خدا کنه اعتراضات زیادباشه یه تجدیدنظری بکنن.زنگ زدم ایرسافام الان گفتم چرااینجوریه غیرمنطقی اومده نتایج کسی اعتراض کرده!!گفت الان یه ساعته جوابها رو فرستادیم مدااااااام این تلفن داره زنگ میخوره زنگ میزنن واسه اعتراض به نمره هاشون بخصوص رایتینگ.خدا کنه دوباره مجبور بشن برگه هارو برگردونن اینجا تصحیح کنن.

Junior Member

کلا نمرات فوق العاده دور از انتظار هست.....

سلام دوستان.من هم 3 نوامبر ایرسافام تبریز امتحان دادم. نمراتم به این صورت هست.L;7.5 , R;7, S;7 , و متاسفانه رایتینگ 6 نمره ی کل هم 7 شد. انتظار نداشتم رایتینگ 6 بشم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان.اینجا کسی هست آزمون 3 نوامبر رو آزمون داده باشه موسسه ایرسافام؟ امروز نتیجه ها اومد من اسپیکینگ شدم 7 اونم با یکی از سختگیر ترین ممتحن ها که اصلا معروفه به سختگیری ایشون.اونوقت رایتینگ شدم 5.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ضمن اینکه ما اولین سری هستیم که برگه هامون خارج از کشور تصحیح میشه.کسی هست اینجا جواب آزمون 3 نوامبرش اومده باشه ببینم رایتینگ اونا چطوری بوده؟
    اصلا مرغ پخته توو قابلمه خنده اش میگیره بهش بگی یارو توو 10 دیقه که اصلا فرصت فکر کردن نداشته 7 شده اونوقت 1 ساعت فرصت فکر کردن داشته واسه رایتینگ 5/5 شده!!!!!
    سلام دوست عزیز،
    یکی از دوستان تو ازمون 3 نوامبر اسپیک 7.5 شده و رایت 7 تو مرکز ایرسافام، نمره آزمون های ماک دو هفته قبل از امتحانشم تو رایت 6.5 بود.
    این دلیل نمیشه که شما نمره خوب تو اسپیک بگیری و همون نمره رو تو رایت چون وقت برای فکر کردن دارید بگیرید. تفاوت عامل TA تو نمره دادن برای رایت و عدم وجود اون برای اسپیک میتونه باعث این تفاوت باشه.

Junior Member

دوستان من در سایت idp چیزی درباره اینکه آزمون ها در بیرون از کشور نمره داده میشه ندیدم. دوستان بجز ایرسافام اگر لینکی یا مطلبی از سایت های اصلی خارجی دارند اینجا بگذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    یکی از دوستان تو ازمون 3 نوامبر اسپیک 7.5 شده و رایت 7 تو مرکز ایرسافام، نمره آزمون های ماک دو هفته قبل از امتحانشم تو رایت 6.5 بود.
    این دلیل نمیشه که شما نمره خوب تو اسپیک بگیری و همون نمره رو تو رایت چون وقت برای فکر کردن دارید بگیرید. تفاوت عامل TA تو نمره دادن برای رایت و عدم وجود اون برای اسپیک میتونه باعث این تفاوت باشه.
    بله دوست عزیز شما درست میفرمایید ولی من 2ماه پیش ماک آفرینش آزمون دادم 6/5 شدم رایتینگ.TR و LR روگرفته بودم 7 GRA و CC رو گرفته بودم 6.برای همین این 2ماه باتمام قدرت رو اون 2تا اسکیل نمره 6 کارکردم که بتونم اونا روهم به 7 برسونم.با اطمینان میگم که رایتینگی که تو آزمون نوشتم (باتوجه به اینکه موضوع بسیارساده ای هم بود) نسبت به اونی که توو آفرینش نوشتم نمره اش 10 به 1 بود.اصلا قابل قیاس نبودن باهم از لحاظ سطح گرامر بکار رفته توشون.واقعا موندم چرا این شده نمرم.ایکاش طوری بود که آدم میتونست ایرادش رو بفهمه که اقلا رفعش کنه

Junior Member

نخیر، مثل اینکه فایده نداره! باید چنج کنیم روی تافل iBT و یا روی PTE.

دوستان توروخداشماهم مدام زنگ بزنیدایرسافام پیگیرباشیدبلکه یه کاری بکنن.آخه مشکل من اینجاس که من طور دیگه ای بلد نیستم رایتینگ بنویسم که مثلا بگم اونبار بد نوشتم حالا اینبار بیام خوب بنویسم.سبک رایتینگی که من یاد گرفتم بنویسم اون شکلیه که حداقل نمره ای که توو ایران میگیره 6/5.حالا چرا مورد تایید اونها نبوده وچه چیزی رو باید تووش عوض کنم تا درست بشه واقعا نمیدونم.وتا زمانیکه این رو هم نفهمم آزمون مجدد دادن فایده نداره چون دوباره نمره ام میشه همون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    دوستان من در سایت idp چیزی درباره اینکه آزمون ها در بیرون از کشور نمره داده میشه ندیدم. دوستان بجز ایرسافام اگر لینکی یا مطلبی از سایت های اصلی خارجی دارند اینجا بگذارند.
    من به ای دی پی ایمیل زدم و پرسیدم ازشون فعلا جوابی دریافت نکردم هیچ بعید نیست اینم یه کلک باشه که کاندیدای ایرانی همینجا امتحان بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)