صفحه 142 از 163 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    @Shoreline:
    طبق این ایمیل writing ها صرفا توسط سنتری که امتحان میدیم تصحیح نمیشه و ممکنه بره کشور دیگه واسه تصحیح (یعنی حرف ایرسافام تاحدی درست بود که گفتن ما تصحیح نکردیم) ولی همه writing ها در استرالیا تصحیح نمیشه (یعنی ایرسافام اینجا به داوطلبا راستشو نگفته(!) و این ابهامات برای همین بود) و ممکنه هر کشور دیگه ای که IELTS برگزار میکنه تصحیح انجام بده و این دقیقا همون چیزی هست که داوطلبای IELTS تو ایران در گذشته خواستارش بودن(!)، همیشه حتی تو همین سایت و همین فروم ها نگاه کنید بودن افرادی که میگفتن سنتر ایران به writing و speaking ما بد نمره میدن و میرفتن آذربایجان و امارات و کشورهای همسایه امتحان میدادن و با این گفته الان خودبخود writing میره کشور دیگه (نه صرفا استرالیا) تصحیح میشه و دیگه نگرانی بابت بد تصحیح کردن توسط سنتر ایرانی برای writing وجود نداره.

دوستانی که تازه امتحان دادن میتونن بگن که تو پاسخنامه writing تغییری داده شده یا نه؟! چون همونطور که حتما پاسخنامه writing رو دیدید نام و شماره داوطلب و نام سنتر بالای پاسخنامه باید نوشته بشه، شاید در نسخه جدید دیگه نام فرد و سنتر رو حذف کرده باشن و فقط به شماره بسنده کنن. لطفا دوستانی که تازه امتحان دادن بگن که بالای پاسخنامه writing چه اطلاعاتی وارد کردن؟
    همه این اطلاعاتی که گفتید بالای پاسخنامه بود فقط میگفتن شکل پاسخنامه کمی تغییر کرده که اونم من نمیتونم تایید کنم چون بار اولم بود

Junior Member

@Shoreline:
    طبق این ایمیل writing ها صرفا توسط سنتری که امتحان میدیم تصحیح نمیشه و ممکنه بره کشور دیگه واسه تصحیح (یعنی حرف ایرسافام تاحدی درست بود که گفتن ما تصحیح نکردیم) ولی همه writing ها در استرالیا تصحیح نمیشه (یعنی ایرسافام اینجا به داوطلبا راستشو نگفته(!) و این ابهامات برای همین بود) و ممکنه هر کشور دیگه ای که IELTS برگزار میکنه تصحیح انجام بده و این دقیقا همون چیزی هست که داوطلبای IELTS تو ایران در گذشته خواستارش بودن(!)، همیشه حتی تو همین سایت و همین فروم ها نگاه کنید بودن افرادی که میگفتن سنتر ایران به writing و speaking ما بد نمره میدن و میرفتن آذربایجان و امارات و کشورهای همسایه امتحان میدادن و با این گفته الان خودبخود writing میره کشور دیگه (نه صرفا استرالیا) تصحیح میشه و دیگه نگرانی بابت بد تصحیح کردن توسط سنتر ایرانی برای writing وجود نداره.

دوستانی که تازه امتحان دادن میتونن بگن که تو پاسخنامه writing تغییری داده شده یا نه؟! چون همونطور که حتما پاسخنامه writing رو دیدید نام و شماره داوطلب و نام سنتر بالای پاسخنامه باید نوشته بشه، شاید در نسخه جدید دیگه نام فرد و سنتر رو حذف کرده باشن و فقط به شماره بسنده کنن. لطفا دوستانی که تازه امتحان دادن بگن که بالای پاسخنامه writing چه اطلاعاتی وارد کردن؟
    سلام
    من 19 نوامبر در ایرسافام امتحان دادم. بله فرمت پاسخنامه ها تغییر کرده بود ولی همه اطلاعات مثل قبل باید وارد میشد.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lianaaa نمایش پست ها
    سلام
    من 19 نوامبر در ایرسافام امتحان دادم. بله فرمت پاسخنامه ها تغییر کرده بود ولی همه اطلاعات مثل قبل باید وارد میشد.
    ممنون از پاسخ شما و دوست دیگه که جواب دادن.
    writing که پاسخنامش چیزی نداره و کلا یه سربرگ مشخصات داره و در انتها هم جایی برای نمره دهی و بقیش صفحه سفید برای نوشتنه. reading و listening هم دوتا ستون 20تایی هست برای پاسخ دادن. میشه لطفا بگید مثلا فرمتش چه تغییری داشته؟
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

سلام من ازمون 19 نوامبر در اصفهان شرکت کردم همه چیز عالی بود. شرایط سالن عالی و کیفیت هدست ها عالی

@Shoreline:

نه دوست عزیز هم نام ونام خانوادگی بود هم شماره سنتر هم شماره کاندید سربرگ اینها هم قابل جدا کردن نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    البته حق با شماست.با اين وضع تصحيح جديد كه زياد سنترهاي اينجا جز اسپيكينگ مسئول نيستند.
    اما باز هم حرف خطاي انساني در ميونه.مطمئنا با اين وضعيت اگزمينرهايي كه الان در idp تصحيح ميكنن سرشون خيلي شلوغ و شايد در روز تعداد زيادي رايتينگ تصحيح كنند.
    من يكي از دوستام كه اينجا اگزمينر بود ميگفت كه رسما بعد از ١٠ رايتينگ ذهن اگزمينر كرخت ميشه!!(خودش تجربه نمره دادن به رايتينگي كه نمرش ٧.٥ بود و بهش ٤٠٥ داد رو داشت كه اپليكنت اعتراض زد و بعداً گندش در اومد!)
    اگر مطمعنيد كه غمي نيست.خيلي وقتها از اين مسائل پيش مياد.
    توکل برخدا.امیدوارم که اعتراضم نتیجه بده و زحمتهام به هدر نره.متاسفانه نتیجه ی رایتینگم بشدت روی روحیه ام تاثیر منفی گذاشت.امروز آزمون جی آر ای داشتم و اصلا رضایت بخش نبود.به هرحال نتیجه ی اعتراضم هرچه که شد اطلاعاتش رو در ختیار سایر دوستان قرار میدم

Junior Member

ممنون از پاسخ شما و دوست دیگه که جواب دادن.
    writing که پاسخنامش چیزی نداره و کلا یه سربرگ مشخصات داره و در انتها هم جایی برای نمره دهی و بقیش صفحه سفید برای نوشتنه. reading و listening هم دوتا ستون 20تایی هست برای پاسخ دادن. میشه لطفا بگید مثلا فرمتش چه تغییری داشته؟
    خواهش میکنم.
    کلا تغییرات خیلی جزئی داشته. یکم جای اسم و تاریخ فکر میکنم عوض شده تو سربرگ تا جایی که یادم میاد. مثلا قبلا candidate number رو توی باکس علامت میزدیم الان دیگه ساده مینویسین شماره رو.

Junior Member

سلام
    من ۱۹ نوامبر تهران امتحان جنرال دادم. سالن دریای نور. کیفیت برگزاری عالی هدست عالی رفتار کارکنان عالی فکر نمیکردم در این حد باشه.

آزمون اسپیکینگ هم با خانم قاسمی نامی بود فکر کنم . یک خانم خوش برخورد با لهجه ای خوب فقط تن صداشون پایین بود تا جایی که دو بار خواستم تکرار کنن سوال رو تو بخش ۳. یک بارشم دیگه واقعا روم نشد بخوام تکرار کنن حدسی جواب دادم.
    آزمون اصلی هم فکر میکنم لیسنینگ را خراب کردم چون بخش ۳و۴ را تقریبا با شک همرو جواب دادم البته ۶ بگیرم ازش واسم کافیه. البته من اصلا لیسنینگ کار نکردم حتی کتابای تاکتیک چه برسه به آزمونهای آیلتس.
    ریدینگشو فکر کنم در حد ۷.۵-۸ زدم. رایتینگم به نظر خودم در حد ۷ نوشتم. خدا کنه واقعا اینطوری باشه البته.
    میتونستم بهتر باشم تو رایتینگ ولی تسک ۱ را بی دلیل خودم طولش دادم. من اولین بار بود آیلتس امتحان میدادم. هیچ امتحان آزمایشی هم شرکت نکرده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط babito نمایش پست ها
    سلام
    من ۱۹ نوامبر تهران امتحان جنرال دادم. سالن دریای نور. کیفیت برگزاری عالی هدست عالی رفتار کارکنان عالی فکر نمیکردم در این حد باشه.

آزمون اسپیکینگ هم با خانم قاسمی نامی بود فکر کنم . یک خانم خوش برخورد با لهجه ای خوب فقط تن صداشون پایین بود تا جایی که دو بار خواستم تکرار کنن سوال رو تو بخش ۳. یک بارشم دیگه واقعا روم نشد بخوام تکرار کنن حدسی جواب دادم.
    آزمون اصلی هم فکر میکنم لیسنینگ را خراب کردم چون بخش ۳و۴ را تقریبا با شک همرو جواب دادم البته ۶ بگیرم ازش واسم کافیه. البته من اصلا لیسنینگ کار نکردم حتی کتابای تاکتیک چه برسه به آزمونهای آیلتس.
    ریدینگشو فکر کنم در حد ۷.۵-۸ زدم. رایتینگم به نظر خودم در حد ۷ نوشتم. خدا کنه واقعا اینطوری باشه البته.
    میتونستم بهتر باشم تو رایتینگ ولی تسک ۱ را بی دلیل خودم طولش دادم. من اولین بار بود آیلتس امتحان میدادم. هیچ امتحان آزمایشی هم شرکت نکرده بودم.
    سلام دوست عزیز، امیدوارم نمره خوبی بگیرید.
    یک سوال داشتم. ثبت نام برای این مرکز چه جوری هست؟ آیا میشه با کردیت کارت از سایت https://my.ieltsessentials.com/Account/LogOn ثبت نام کرد؟ یا باید با کارتهای ایرانی از سایت http://ielts.irsafam.com/ ثبت نام نمود؟
    ممنون میشم در مورد ثبت نام راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    من از شركت كنندگان آزمون سوم نوامبر ايرسافام بودم. الان نتايج روي سايت https://results.ieltsessentials.com قابل رويته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)