صفحه 143 از 163 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

بردن ساعت هم برای اسپیکینگ و هم برای ازمون کتبی خلاف مقررات هست و اصلا نمیگذارن ببری سر جلسه!!!!!!!!!!!
    در فایل راهنمایی که قبل از ازمون موسسه ایرسافام میفرسته نوشته در زیر گذاشتم:

"وسایل ضروری روز آزمون:
    متقاضیان محترم، موظف به همراه داشتن وسایل ذیل می باشند:
    - کارت ملی و پاسپورت
    - مداد پررنگ، مداد تراش و پاک کن )بدون جامدادی(
    - توجه مهم: به همراه داشتن انواع ساعت، سوییچ، لاک غلط گیر و ماژیک هایلایت ممنوع میباشد."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1360 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، امیدوارم نمره خوبی بگیرید.
    یک سوال داشتم. ثبت نام برای این مرکز چه جوری هست؟ آیا میشه با کردیت کارت از سایت https://my.ieltsessentials.com/Account/LogOn ثبت نام کرد؟ یا باید با کارتهای ایرانی از سایت http://ielts.irsafam.com/ ثبت نام نمود؟
    ممنون میشم در مورد ثبت نام راهنماییم کنید.
    سلام.

اول تو خود سایت ایرسا ثبت نام میکنید بعد تو سایت خارجی هم ثبت نام میکنید با همون مشخصات. بعد از داخل خود سایت ایرسا فام لاگین میکنید و پرداختتونو با کارت شتاب انجام میدید. نیازی به کردیت کارد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a85461 نمایش پست ها
    بردن ساعت هم برای اسپیکینگ و هم برای ازمون کتبی خلاف مقررات هست و اصلا نمیگذارن ببری سر جلسه!!!!!!!!!!!
    در فایل راهنمایی که قبل از ازمون موسسه ایرسافام میفرسته نوشته در زیر گذاشتم:

"وسایل ضروری روز آزمون:
    متقاضیان محترم، موظف به همراه داشتن وسایل ذیل می باشند:
    - کارت ملی و پاسپورت
    - مداد پررنگ، مداد تراش و پاک کن )بدون جامدادی(
    - توجه مهم: به همراه داشتن انواع ساعت، سوییچ، لاک غلط گیر و ماژیک هایلایت ممنوع میباشد."
    مداد هم نیازی نیست از این به بعد. خودشون مداد میدن. فقط پاک کن ببرید. چون مدادتراش هم میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lianaaa نمایش پست ها
    سلام
    من 19 نوامبر در ایرسافام امتحان دادم. بله فرمت پاسخنامه ها تغییر کرده بود ولی همه اطلاعات مثل قبل باید وارد میشد.
    دوست عزیز که 19 نوامبر امتحان دادی. یک سوال دارم. منم همون امتحان رو دادم. بعد از امتحان اینقدر گیج بودم که یادم رفت از بچه های اونجا سئوال کنم. شما 4 تا جواب آخر لیسنینگ رو یادته؟
    آخه من از دستشون دادم و شانسی نوشتم. می خوام ببینم درست نوشتم.
    یکیش pairs of------ بود
    یکیش ------- ceremony بود
    یکیش هم یادم نیست چی بود.
    آخریش هم من rice نوشتم.
    ممنون میشم بهم بگی. یا دوستای دیگه ای که امتحان دادن و یادشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    دوست عزیز که 19 نوامبر امتحان دادی. یک سوال دارم. منم همون امتحان رو دادم. بعد از امتحان اینقدر گیج بودم که یادم رفت از بچه های اونجا سئوال کنم. شما 4 تا جواب آخر لیسنینگ رو یادته؟
    آخه من از دستشون دادم و شانسی نوشتم. می خوام ببینم درست نوشتم.
    یکیش pairs of------ بود
    یکیش ------- ceremony بود
    یکیش هم یادم نیست چی بود.
    آخریش هم من rice نوشتم.
    ممنون میشم بهم بگی. یا دوستای دیگه ای که امتحان دادن و یادشونه.
    راستش من خودم از 2 تا سوال آخر یکی رو جواب دادم که همون rice میشد اما قبلی هارو الان اصلا حضور ذهن ندارم. یکیش که سخت بود یادمه میشد Archery. حالا اگه کسی یادشه بیاد بگه.

Junior Member

سلام دوست عزيز،

حتما ميدونيد كه از اول نوامبر ديگه ايرسافام نمره رايتينگ رو نميده به داوطلب ها، من ايميلي زدم به IDP هفته قبل و سوال كردم اونا گفتن كه برگه هاي رايتينگ رو بدون ذكر نام ميفرستن سنتر هاي ديگه مثلا برگه شما ممكنه رفته باشه تو هند يا ويتنام يا هر جاي ديگه تصحيح شده باشه. سوال من اينه كه شما چند تا كلمه نوشتين برا تسك ٢ ؟ چون ممكنه صرف نوشتن ٢٥٠ تا ٢٦٠ تا كلمه راضي كننده نباشه برا مصحح و اون توقع 280 تا كلمه رو داشته باشه، البته خود ايلتس گفته ٢٥٠ تا اما اگزمينر توانايى شما رو ممكنه با تعداد كلمات هم بخواد بسنجه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fare نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.

من 19 نوامبر آزمون رو در ایرسافام تهران دادم. کیفیت آزمون (صندلی، هدفون، سرما گرما و امثال هم) خوب بود. منتها صبح آزمون کتبی دم در خیلی معطلمون کردن و دقیقه 90 گفتن دسشویی میخواین برین، برین لابی هتل! این شد که یهو 500 نفر هجوم بردن به لابی هتل و... بماند. 2 تا مداد و یه تراش داده بودن که آخر آزمون پس گرفتن!!! آخر گدابازی بود دیگه!!! یعنی من شاخ دراوردم زمانی که گفتن پس بیارین مدادارو. فکرشو بکنین! 1 دلار هم ارزش نداشت اون وسایل! سر جلسه م هر 40 دقیقه یه بار یه نفر میومد پاسپورتارو نگا میکرد. مسخره نیست به نظر شما؟

بماند.

امروز نتیجه رو از سایت essentials دیدم. زمانی که دیدم، انگار برق 3 فاز منو گرفت. writing: 6 بهم دادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رو تنها چیزی که حساب کرده بودم رایتینگ بود که اینجور حساب کرده بودم که اگر عقده ای ترین فرد جهان برگه مو تصحیح کنه، 8.5 کمتر نمیتونه بده! من لیسانس زبان هستم و روزی 20000 کلمه به انگلیسی تایپ میکنم و کلا شغلم طوری هست که در روز بیشتر از 20 ایمیل و متن انگلیسی میفرستم بیرون. در طول روز بیشتر انگلیسی کار میکنم تا فارسی. فکرشو بکنین! 6!!! یعنی 6 رایتینگ رو که دیدم بقیه نمرات (مثل 7 اسپیگینگ) یادم رفت کلا. نهار نتونستم بخورم. اصلا از ساختارها و عباراتی استفاده کرده بودم که در حد لندن بود. کوچکترین اشتباهی در رایتینگ هرگز نداشتم و حتی 10 دقیقه م وقت اضافه آوردم نشستم باز خوندمش. یعنی کاملا مشخصه که این امتیاز رو عمدا دادن 6 که نمره overall بشه 6.5. اگر حتی 6.5 میدادن به رایتینگ، overall میشدم 7!!! ببینین عقده ازین بالاتر هست!!!!؟؟؟؟ فقط منتظرم فردا باز بشه زنگ بزنم، اگر لازم باشه تا خود استرالیا پی این نمره افتضاح خواهم رفت. یعنی ته نادرستی بود دیگه این. ته تهش. شنیده بودم میگفتن ایران امتحان ندین، گفتم بزرگنمایی میکنن. حالا میفهمم چی گفتن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

کاملا مشخصه که یه اتفاقی افتاده. من آزمون 29 اکتبر، رایتینگ رو 7 شدم و بعد از 3 هفته برای 7.5 یا 8 رفتم.
    در حالیکه اسپیکینگ شدم 7.5، رایتینگ رو شدم 5.5 !!!!!!! ممکنه همچین چیزی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد برق دانشگاه ازاد تهران

منم 19 نوامبر بودم و اورال 6 شدم ولی واقعا ریدینگش برام سخت بود
    رایتینگ هم 5.5... اگر یک ماه قبل بود قطعا زیر 7 نبود

سلام دوستان. من 3 نوامبر آزمون دادم.درواقع اولین سری که برگه هامون خارج از ایران تصحیح شد.دقیقاهمین حال و روز شما رو داشتم 2 هفته پیش(میتونید توی پستهای قبلی ببینید نوشته هامو).رایتینگ 5.5 شدم.روزی که از آزمون اومدم بیرون رایتینگم رو دوباره آوردم رو ی کاغذ که داشته باشم.وقتی اون نمره رو دیدم بقدری حالم بد شد که امتحان جی آر ای رو هم که هفته ی بعدش بود خراب کردم ودوباره مجبورم 800 هزارتومن دیگه بدم یه آزمون دیگه شرکت کنم.من رایتینگم رو بردم به 4 تا استاد آیلتس نشون دادم و هر4تا بهم 7 دادند.2تا شون هم ممتحن سابق یکی از سنترها بودن که اسم نمیبرم.بشدت تشویقم کردن که اعتراض بدم.گفتن این چیزی که الان رو این برگه نوشتی حتی اگر 80% اش رو توو برگه ی امتحانت نوشته باشی بازم نمره اش 5.5 نمیشه.گفتن ما معمولا شاگرد رو تشویق به اعتراض نمیکنیم اما حتما تو باید اعتراض بدی.خلاصه من اعتراض دادم .فردا دقیقا میشه 2 هفته که ازتاریخ اعتراضم گذشته.درواقع اولین سری هم هستم که به نتیجه ی آزمون تصحیح شده در خارج اعتراض دادم.به محض اینکه جواب اعتراضم رو بدن اینجا نتیجه رو براتون مینویسم که شماها هم اقلا تکلیف خودتون رو بدونید.فقط یه چیزی یادتون نره که 1 ماه بیشتر فرصت اعتراض ندارید،ومن ممکنه جواب اعتراضم حالا حالاها نیاد.ضمن اینکه من دوستانی رو که مثل خودمبه نمره شون اطمینان دارن بشدت تشویق میکنم که اعتراض بدن.قطعا هرچه که تعداد این اعتراضات و نارضایتی ها بیشتر باشه باعث میشه که یه فکری برای این روند مسخره بکنن.امیدوارم که همگی موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،

حتما ميدونيد كه از اول نوامبر ديگه ايرسافام نمره رايتينگ رو نميده به داوطلب ها، من ايميلي زدم به IDP هفته قبل و سوال كردم اونا گفتن كه برگه هاي رايتينگ رو بدون ذكر نام ميفرستن سنتر هاي ديگه مثلا برگه شما ممكنه رفته باشه تو هند يا ويتنام يا هر جاي ديگه تصحيح شده باشه. سوال من اينه كه شما چند تا كلمه نوشتين برا تسك ٢ ؟ چون ممكنه صرف نوشتن ٢٥٠ تا ٢٦٠ تا كلمه راضي كننده نباشه برا مصحح و اون توقع 280 تا كلمه رو داشته باشه، البته خود ايلتس گفته ٢٥٠ تا اما اگزمينر توانايى شما رو ممكنه با تعداد كلمات هم بخواد بسنجه.

تعداد کلماتم بیشتر از استاندارد بود. برا نشان دادن تسلط بیشتر هم حتی نوشتم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)