صفحه 147 از 163 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

منم خیلی شوکه شدم،
    W: 6
    S: 7
    R: 7.5
    L: 7.5

اصلا فکرشو نمیکردم رایتینگم انقدر پایین بشه،‌ واقعا فرصت های من خراب کرد این نمره

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

دوستان میخواین مراتب اعتراض رو مستقیما به IDP بگیم؟
    اینطور که معلومه خیلی ها ناراضی هستن

سلام
    من چهارماه پیش ایرسافام امتحان اکادمیک دادم رایتینگم 6 شد.
    دو هفته پیش هم دوباره امتحان دادم امروز جواب اومد متاسفانه 6 شدم در صورتی که قبل امتحان استادام به من 7.5 به بالا میدادن. تاپیک 10 دسامبر اصلا برام سخت نبود و بالای 300 کلمه با محتوای بسیار خوبی نوشتم اما تعجبم که چرا باز 6 شدم.
    همین وضعیت دقیقا در مورد اسپیکینگ هم برام رخ داد. چهار ماه پیش ایرسافام 6 گرفتم الان دوباره 6. با وجود اینکه انتظار 7 به بالا داشتم.
    من کلی پیگیر شدم میگن هیچ کدوم از سنترها پاسخگوی اعتراض نیستن یعنی بررسی نمیکنن چون تعداد اعتراض ها زیاد شده و امتیاز منفی برای مراکز به همراه داره.
    اگه راه حلی مناسب و عملی پیدا شد دوستان به اشتراک بگذارید تا استفاده بشه.

Junior Member

سلام منم نتایج 10 دسامبر دیروز اومد
    L:6
    R:5.5
    W:5.5
    S:6.5
    منم واقعا رو رایتینگم اعتراض دارم.نمیگم 7 میشدم اما دیگه 5.5 هم نمیشدم.
    در ضمن من هم مشکل باز نکردن کارنامه رو دارم در سایت.دوستان راه حلی پیدا نکردند؟

Junior Member

من هم رایتینگ ۶ شدم. کسی هست که رایتینگ ۱۰ دسامبر رو بالای ۶ گرفته باشه؟

Junior Member

من 10 دسامبر 2016 آزموندادم جنرال.
    از لحاظ برگزاری امتحان خیلی خوب و منظم بود (گرچه روز speaking یه کم معطل شدم ولی چیزی نبود که اذیتم کنه) به نظرم speaking عالی بود و واقعا نمره خوبی انتظار داشتم یعنی 7 7.5 به بالا اما در کماااااااال تعجب 6.5 شدم جالب اینه که من 2015 آیلتس تهران امتحان دادم و 6.5 شدم درصورتی که افتضاح بود امتحانم. خلاصه اینکه شوکه شدم حسابی
    امتحان کتبی تو هتل استقلال بود هدفونم داشت همه چی خوب بود ولی خوب writing هم مثل speaking نمره ام کم شد خیلیییی 6.5
    مخلص کلام اینکه به نظرم نمره دهی writing و speaking خیلی بد بود با توجه به اینکه سطح زبانم خیلی خوبه و تقریبا به خودم مطمئن بود
    listening 8.5
    writing / reading / speaking 6.5

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان من اینجا می خواستم از اگزمینر های خوب اسپیکینگ ایرسافام علی الخصوص جناب آقای نامور تشکر کنم، من با ایشون ۲ بار امتحان دادم و هر بار بسیار بهم آرامش دادن و با صدای رسا و لهجه خوبشون و لبخند هایی که بهم اعتماد به نفس می داد باعث شد از عهده امتحان بر بیام، چون تو اسپیکینگ برخورد ممتحن مهمترین چیزه. امیدوارم خداوند همیشه یار و یاورشون باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

دوستان نتایج آزمون 15 Dec من اومد
    Listening: 7.5 , Reading: 7 , Writing: 6.5 , Speaking: 7 Total Band Score: 7

من همون نمرا هی رو تو رایتینگ گرفتم که انتظارش رو داشتم. از اونجایی که خیلیا در مورد نمره writing شون شاکی هستن و احساس میکنن نمره پایین تری از حقشون به دست آوردن چند تا نکته رو در این مورد عرض کنم
    رایتینگ آیلتس به نسبت تافل کاملا سخت تر نمره میدن که به عنوان سند حرفم میتونین
    اینجا رو نگاه کنید.
    خیلی از بچه ها تحت تاثیر کلاس هایی که شرکت میکنن یا کتابهایی که میخونن ذهنشون برای یک سری ساختارها آماده میشه و حتی دیدم کسی رو که جملات رو حفظ میکرده! دقت کنید که اگر جملات یا حتی کلماتی که به کار میبرید کاملا از ذهن خودتون نباشه و با متن پیوستگی مفهومی نداشته باشه عین وصله به نظر میرسه و تاثیر منفی داره تا مثبت. نمونه هاش رو میتونید اینجا بخونید.
    و در آخر این که تمرین و تکرار ما توی رایتینگ به مراتب کم تر از مهارت های دیگس و همین باعث افت نمره میشه.
    ویرایش توسط Masood13 : December 29th, 2016 در ساعت 10:29 AM

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من تقریبا ۲۰ روز دیگه در ایراسافام امتحان ukvi academic دارم خیلی هم استرس دارم . نمره بالایی نمیخوام حول و حوش ۵ .
    ایا خیلی سخته اوردن ۵ برای کسی که خیلی خوب نیست و تازه ۱ ماه شروع کرده؟؟ خیلی بد اصلاح میشه؟؟؟؟؟ شرایط خوبه ؟؟؟؟
    Speaking چه طوره؟؟؟ ایا صدا زو ضبط میکنن؟؟ اگه چیزی زو نفهمیدیم و بگیم میشه دوباره تکرار کنید و یکم توضیح بدهید خیلی بده؟ ایا اگه اخرش یکم خواهش کنیم که یکم خوب نمره بده خیلی ضایع است؟؟؟؟
    در کل من خیلی به این نمره نیاز دارم کسی میتونه راهنمایی کنه!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط An_mh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من تقریبا ۲۰ روز دیگه در ایراسافام امتحان ukvi academic دارم خیلی هم استرس دارم . نمره بالایی نمیخوام حول و حوش ۵ .
    ایا خیلی سخته اوردن ۵ برای کسی که خیلی خوب نیست و تازه ۱ ماه شروع کرده؟؟ خیلی بد اصلاح میشه؟؟؟؟؟ شرایط خوبه ؟؟؟؟
    Speaking چه طوره؟؟؟ ایا صدا زو ضبط میکنن؟؟ اگه چیزی زو نفهمیدیم و بگیم میشه دوباره تکرار کنید و یکم توضیح بدهید خیلی بده؟ ایا اگه اخرش یکم خواهش کنیم که یکم خوب نمره بده خیلی ضایع است؟؟؟؟
    در کل من خیلی به این نمره نیاز دارم کسی میتونه راهنمایی کنه!!!!!

سلام. اینکه می تونین این نمره رو بیایرین یا نه واقعا به سطح خودتون بستگی داره. ولی در مورد اسپیکینگ ، من خودم ازشون خواستم یه سوالو تکرار کنن . از بقیه اگزمینر هم پرسیدم گفتن مسکلی نیس. ولی در مورد اینکه بخواین ازشون که خوب نمره بدن . معمولا جوابی جز گود بای ! نمیگیرین . بله صدا رو هم رکورد میکنن. فقط یه چیزی ، استرس نداشته باشین . چند تا نفس عمیق بکشین . و برین سر جلسه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)