صفحه 148 از 163 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام
    از دوستان کسی در آزمون 21 ژانویه شرکت کرده؟ از امروز نتیجه ها بصورت انلاین قابل دیدنه اما من چند ساعته که هر چی اطلاعاتم رو وارد می کنم می زنه همچین داوطلبی در سیستم پیدا نشد. در قسمت سوالات متداول سایت IDP نوشته که این مشکل ممکنه پیش بیاد. بریتیش کانسیل این مسخره بازیا رو نداشت نتیجه هم زودتر از اینا روی سایت قرار گرفت. کسی هست که در این روز امتحان داده و موفق شده نتیجه رو ببینه و یا مثل من این مشکل رو داشته باشه؟
    ویرایش توسط sarah_jase : February 3rd, 2017 در ساعت 02:34 PM

Junior Member

من تو آزمون جنراله 21 ژانویه شرکت کردم و به نظرم واقعا نمره ی رایتینگ به بدترین نحو ممکن داده شده : تو بد بینانه ترین حالت هم نمره 6 برای رایتینگ رو در نظر نمیگرفتم ...نمیدونم واقعا برای باقی نمره ها هم بد نبود . هر چند که خیلی دوست دارم بدونم واقعا سیستم درخواست تصحیح مجدد تاثیری داره یا نه ولی کسی واقعا نمیدونست . L:9 R:7.5 S :7 W:6

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط R11293032 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اینجا می خواستم از اگزمینر های خوب اسپیکینگ ایرسافام علی الخصوص جناب آقای نامور تشکر کنم، من با ایشون ۲ بار امتحان دادم و هر بار بسیار بهم آرامش دادن و با صدای رسا و لهجه خوبشون و لبخند هایی که بهم اعتماد به نفس می داد باعث شد از عهده امتحان بر بیام، چون تو اسپیکینگ برخورد ممتحن مهمترین چیزه. امیدوارم خداوند همیشه یار و یاورشون باشه
    پاسخ با نقل قول از نمره ای که گرفتید راضی بودید؟من امروز باهاشون آزمون داشتم.

من امروز در ایرسافام speaking با خانم شریعتی داشتم.مودب و جدی و شمرده شمرده سوال می کردند و من هم به همه سوالاتشون پاسخ دادم.نمی دونم ایشون چطور نمره می دهند.کسی با ایشون آزمون داشته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ARSENAL2009 نمایش پست ها
    من امروز در ایرسافام speaking با خانم شریعتی داشتم.مودب و جدی و شمرده شمرده سوال می کردند و من هم به همه سوالاتشون پاسخ دادم.نمی دونم ایشون چطور نمره می دهند.کسی با ایشون آزمون داشته ؟
    عالی نمره میدن ایشون.

Junior Member

چرا بعضی از دوستان طوری از این موسسه تعریف میکنن که انگار دارن براش تبلیغ میکن!؟
    حقیقت اینه که این موسسه هیچ وقت به شما پاسخ درست و حسابی هم نمیده خصوصا اگر بخواهید اعتراض بذارید؟ میگن همه چیز بدون خطاست و میخوان افراد را به هر نحوی منصرف کنن.
    در ضمن، حتی اگر 0.5 هم اشتباهی کم بدهند میتونه توی فرایند اخذ پذیرش و ... برای کسایی که شرایط روی مرز را دارن تاثیر بدی بذار.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

امروز ایرسافام آزمون داشتم.بخش ۲ لیسینینگ یه دفعه صدای قابلمه و دیگ و اینا اومد و سریع آزمون رو استپ کردند و بعد از ۵ دقیقه و برقراری سکوت دوباره ادامه لیسنینگ رو رفتیم .در مجموع ایرسافام اوکی هست و از بقیه مراکز بهتره.آخر جلسه هم شیرینی خامه ای دادند بهمون.

منم 11 فوریه توی ایرسافام داشتم. در کل خیلی راضی بودم. برخوردشون خیلی خوب بود. مهربون بودن و با لبخند کارها رو پیش میبردن. سر ساعت 8:30 هم شروع شد و معطلی نداشتیم. شرایط محل آزمون مشهد هم خوبه. میز و صندلی و اینها هم اوکی. صدای لیسنینگ هم خوب بود و قطعی نداشت. خوردنی هم باز مثل اینکه جدیدا میدن. یک شوکولات کنجدی بود که واقعا چسبید بعد از ریدینگ.
    تنها نکته منفی به نظرم این بود که کاپشن و اینها رو میذاشتن توی پلاستیک و کمد و اینها نداشتن. محل تحویل کاپشنها هم به درب ورودی نزدیک بود که هوا خیلی سرد بود و یکم اذیت میشدیم ولی چون معطلی نداشتیم زودی رفتیم داخل.
    نمره ها هم امروز اومد که راضی بودم در کل. رایتینگ که میره استرالیا تصحیح میشه هم نمره غیرمعقولی ندادن بهم. منطقی بود.
    اسپیکینگ هم اگزمینر آقای گرایلی بودن که خیلی خوش برخورد بودن و میخندیدن. شرایط ایده آل و مناسبی فراهم کرد برام که در کمال خونسردی بتونم راحت سوالها رو جواب بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط bnay39 نمایش پست ها
    من تو آزمون جنراله 21 ژانویه شرکت کردم و به نظرم واقعا نمره ی رایتینگ به بدترین نحو ممکن داده شده : تو بد بینانه ترین حالت هم نمره 6 برای رایتینگ رو در نظر نمیگرفتم ...نمیدونم واقعا برای باقی نمره ها هم بد نبود . هر چند که خیلی دوست دارم بدونم واقعا سیستم درخواست تصحیح مجدد تاثیری داره یا نه ولی کسی واقعا نمیدونست . L:9 R:7.5 S :7 W:6
    شما اعتراض نکردین به نمرتون؟

Junior Member

دوستانی که نتایجشون رو گرفتن برای 11 فوریه میشه بگید روز 13 هم کامل اومد یا فرداش ؟ مال 16 فوریه قرار بود اول 1 مارس بیاد ولی الان که ساعت 6-7 استرالیاس نتایج رو نمیزاره سایت essential ببینم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)