صفحه 153 از 163 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "

سلام.
    دوستانی که جدیدا امتحان دادند، میشه بگن موضوعات رایتینگ چی بوده؟ تسک 2 و تسک 1 جنرال.
    ضمنا کسی هست 29 آوریل امتحان داشته باشه؟

ممنون

Junior Member

سلام بچه ها، من امروز ايرسافام سنتر تهران امتحان اسپيكينگ داشتم با خانم تانيا صمديان ، پارت دو رو كه صحبت كردم مطمئنم ١ دقيقه و شايد ١٠ ثانيه بود كه قطع كردم گفت ادامه بده ميخوام بدونم به نظرتون نمره كم ميده البته سعي كردم ادامه بدم ولي در كل بد نبودم فكر ميكنيد بهم نمره كم ميده !؟ 😭😭😭😭نمره دادنش چطوريه !؟

Junior Member

Unhappy پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز

تو رو خدا يكي به من بگه اگر توي پارت ٢ كم يعني در حدود ١، ١٠ ثانيه صحبت كرده باشم و اكزمينر بگه ادامه بده نمره كم ميده !؟با خانم تانيا صمديان ايرسافام بودم

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی در مورد اگزمینر های ایرسفام مشهد می دونه؟ چجوری می پرسن؟

کسی هست 29 آوریل امتحان جنرال داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    سلام دوستان من مینیمم دانشگاه رو اوردم ولی یکی از اسکیلام رو خیلی کم کردن میخواستم اعتراض کنم ولی قبلش میخوام چندتا دانشگاه ریپورت نمره ام بره میتونید راهنمایی کنید که چطور قبل اعتراض ریپورت کنم ؟
    اگر یک ماه از کارنامتون نگذشته باشه، خود ایرسافام بدون هزینه پست به 5 دانشگاه میفرسته. البته ارسال الکترونیکی همیشه رایگانه به شرطیکه دانشگاه مقصد این روش رو بپذیره و تو سیستم IELTS IDP ثبت شده باشه. شما اول ببینید دانشگاه هدفتون الکترونیکی اگر بپذیره، مشخصات دانشگاه رو به result@irsafam.com ایمیل کنید یا تلفنی بپرسید که دانشگاه در سیستمشون هست یا نه و براحتی براتون ارسال بشه. اگر بایستی کارنامه اصل پست رسمی بشه (بعضی دانشگاها فقط این روش رو قبول میکنند) باید فرم درخواست رو که تو سایت موسسه هست پر کنید واریز وجه (جهت صدور مجدد کارنامه) انجام بدید و تاسقف 5 دانشگاه بدون هزینه پست براتون ارسال بشه.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin17 نمایش پست ها
    تو رو خدا يكي به من بگه اگر توي پارت ٢ كم يعني در حدود ١، ١٠ ثانيه صحبت كرده باشم و اكزمينر بگه ادامه بده نمره كم ميده !؟با خانم تانيا صمديان ايرسافام بودم
    برای منم یه همچین خانمی بود (آزمون 15 دسامبر 2016 البته اسمش یادم نیست) که منم قطع کردم و ایشون با ایما و اشاره گفت ادامه بده در نهایت 6.5 گرفتم که خودم نسبت به طرز صحبتم راضیم. نگران نباشید اگر درست گرامر و ارتباط بندی و پاسخ به سوالات رو انجام داده باشید نمره مناسب رو میگیرید. برای این مورد معمولا کم نمیکنند.

سلام. دوستان یه سئوال داشتم.کاهش نمرات رایتینگ فقط مربوط به آزمون های آکادمیک هستش یا آزمون های جنرال هم رایتینگاشون کاهش نمره داشته؟

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید این که میگن آیلتس تهران نمره زیادتر میده حقیقت داره یا مراکز مختلف فرق زیادی باهم ندارن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز

امروز جواب امتحان 29 آپریل مرکز ایرسافام برای من اس ام اس شد. (آیلتس جنرال)

لیسنینگ: 8
    ریدینگ: 8.5
    رایتینگ: 6.5
    اسپیکینگ: 7.5

نمرۀ مجموع: 7.5

-------------------------------------
    تقریبا بیست روز پیش از اون هم امتحان آکادمیک رو در مرکز آزمون دانشگاه آزاد برگزار کردم، نمرات اون اینطور شد:

لیسنینگ: 7.5
    ریدینگ: 9
    رایتینگ: 6
    اسپیکینگ: 7

نمرۀ مجموع: 7.5

چیزی که خیلی مشخصه اینه که نمرۀ رایتینگ رو خیلی خیلی خیلی پایین میدن، و دلیلش نمیدونم چیه!
    به نظر خودم در هر دو تا امتحان جنرال و آکادمیک رایتینگ رو حداقل در حد نمره 7.5 یا 7 نوشته بودم. مرض دارن انگار!!

-------------------------------------

اگه بخوام یه مقایسه ای بکنم بین مرکز دانشگاه آزاد و ایرسافام در مورد نحوه برگزاری آزمون، به طور کلی از دانشگاه آزاد راضی تر بودم.

- سالن اسپیکینگ دانشگاه آزاد بزرگتره، در حالیکه سالن اسپیکینگ ایرسافام بسیار کوچک بود و باعث شده بود که داوطلبین زیادی تجمع کنن. همین موضوع استرس کاذب میده به آدم قبل از امتحان اسپسکینگ.

- سالن امتحان کتبی دانشگاه آزاد کوچکتر و جمع و جور تره، و به خاطر همین تعداد داوطلبین کمتری رو برای امتحان ثبت نام می کنه. همین باعث میشه احساس راحتی و آرامش بیشتری پیدا قبل از امتحان پیدا کنید.
    در حالیکه امتحان کتبی ایرسافام در هتل پارسیان برگزار شد، و خیلی فضای بزرگی بود. تعداد داوطلبین هم خیلی زیاد بود. حتی برای سرویس بهداشتی رفتن قبل از امتحان هم بخاطر تعداد زیاد افراد باید صف وایسید. من به شخصه فضای کوچکتر و تعداد افراد کمتر رو بیشتر می پسندم.

- یه روز قبل از اینکه سایت اصلی نتایج رو بزاره، ایرسافام از طریق sms نتیجه رو اعلام کرد. دانشگاه آزاد چنین سیستمی نداشت.

- از لحاظ امتحان اسپیکینگ، من از کسی که امتحان رو از من گرفت (هم در دانشگاه آزاد و هم در ایرسافام) راضی بودم. هر دو تا هم آقا بودند. برخوردشون طوری بود که احساس راحتی باهاشون پیدا کردم و استرس نگرفتم.
    ویرایش توسط hmd1366 : May 11th, 2017 در ساعت 01:54 PM دلیل: غلط املایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)