صفحه 154 از 163 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطل

تجربه من از آزمون 29 آپریل : ( آکادمیک )
    بسیار خوش برخورد و محترمانه
    مکان آزمون هتل پارسیان اوین بود
    فرآیند آماده سازی خوب بود
    فقط یه مشکل داشت اونم این که علاوه بر ثانیه شماری که رو پرده افتاده بود یه خانمی هر 10 دقیقه اعلام میکرد چه میزان وقت باقی مونده که تمرکز رو راحت از بین میبرد ! چه در تایم ریدینگ چه رایتینگ !

لیسنینگ : 5
    رایتینگ : 5
    ریدینگ : 5
    اسپیکینگ : 5.5

دقیقا سلیقه تو اسپیکینگ و رایتینگ رو تو نتیجه میبینم !

روز آزمون اسپیکینگ یه مقدار از تایم بندی عقب افتادن ولی خیلی راحت و بدون دردسر بود همه چیز هم عالی پیش رفت

برای دور بعد که قطعا همین موسسه رو انتخاب میکنم

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "

سلام دوستان. من به یه مشکل بر خوردم حدود 3 ماه پیش امتحان ایلتس دادم و هنوز جوابم نیومده. متاسفانه ایرسافم به هیچ وجح پاسخگو نیست . الان تقریبا 3 ماه . 10 روز میگزره از اون 14 روز که قرار بود جواب بیاد .
    کسی میتونه راهنمایی کنه یا راهی به من پیشنهاد بده . متاسفانه از نظر مالی برام مقدور نیست امتحان دیگه اسم بنویسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blackmak1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یه مشکل بر خوردم حدود 3 ماه پیش امتحان ایلتس دادم و هنوز جوابم نیومده. متاسفانه ایرسافم به هیچ وجح پاسخگو نیست . الان تقریبا 3 ماه . 10 روز میگزره از اون 14 روز که قرار بود جواب بیاد .
    کسی میتونه راهنمایی کنه یا راهی به من پیشنهاد بده . متاسفانه از نظر مالی برام مقدور نیست امتحان دیگه اسم بنویسم
    اگر امتحانای فوریه منظورتونه خیلیا مثل ما اسیر شدن و هیچ راهیم نیست من خودم به شخصه کارم عقب افتاد و برای تافل اماده میشم هرگونه پیگیری هم من و خیلیا کردن ولی فایده ای نداشت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطل

[عالی نمره میدن خیلی بیشتر از انچه فکر کنید و در ضمن سر آزمون هم خیلی بهت آرامش میدن خدا بهشون خیر بدهQUOTE=taraneh1983;2403545] پاسخ با نقل قول از نمره ای که گرفتید راضی بودید؟من امروز باهاشون آزمون داشتم.[/QUOTE]

Junior Member

سلام دوستان

این مشکل نمره رایتینگ که بچه ها گلایه داشتن ازش حل شده تو آزمونای اخیر؟ میشه کسایی که امتحان دادن لطف کنن نمره هاشون رو بنویسن اینجا؟

Junior Member

نه اصلا حل نشده . من حدود 2 سال قبل امتحان دادم ششو نیم شدم رایتینگ ایندفعه دادم رایتینگ بنج ونیم شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi333 نمایش پست ها
    نه اصلا حل نشده . من حدود 2 سال قبل امتحان دادم ششو نیم شدم رایتینگ ایندفعه دادم رایتینگ بنج ونیم شدم
    خب با این اوصاف انگار اینا کمر بستن به اینکه کسی نمره CLB 9 رو برای مهاجرت نیاره... دارم به این فکر میکنم که برم دبی CELPIP بدم!

سلام
    یه سوال داشتم !!!!!!اگر من بخوام نیمه شهریور امتحان آیلتس بدم کی باید تو یکی از موسسات مجاز ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز

سلام دوستان
    من 25 می در مرکز ایرسافام امتحان دادم 5 روز قبل آزمون اصلی اسپیکینگ دادم که یه خانمی بودن که اسمشونو یادم نمیاد تو پارت دو موقعی که من تموم کردم هنوز وقت داشتم که گفت ادامه بده و من واقعا دیگه چیزی به ذهنم نمیومد!اخه سوالاشون خدایی عجیب غریبه !!! تا هموجاش هم کلی از تخیلات استفاده کرده بودم اینو گفتم که بگم بابت این قضیه ناراحت نشید من اسپیکینگمو 6.5 شدم البته از خودم انتظار 7 داشتم ولی باتوجه به اینکه خیلی استرس داشتم و مثله همیشه نبودم فکر میکنم منطقیه اینم بگم که قبل از اینکه بریم تو ،تو اون محوطه ای که منتظر بودیم برخلاف چیزی که شنیده بودم شلوغ نبود و محیط آرومی داشت حالا شاید این از شانسه من بوده ولی باتوجه به ابن که ساعتا از قبل مشخص میشه و هر کس ساعت خودش میاد بنظر بعید میاد که بخواد شلوغ بشه و این که روز آزمون هم از شرایط برگزاری و برخوردشون هم راضی بودم و همه چی محترمانه بود نمرات منم از این قراره :
    اسپیکینگ:6.5
    لیسنینگ:6.5
    رایتینگ:6
    ریدینگ:6.5
    اورال:6.5
    نمره هام هم همونی بود که انتظار داشتم تقریبا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinamid نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم !!!!!!اگر من بخوام نیمه شهریور امتحان آیلتس بدم کی باید تو یکی از موسسات مجاز ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من خودم سه هفته قبل ثبت نام کردم تو سایت موسسات که برین و به تاریخ آزمون های آیندشون نگاه کنین خودتون دستتون میاد کی ثبت نام کنین ولی استرس نگیرین هنوز خیلی مونده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)