صفحه 158 از 163 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi3511 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من امروز اير سافام ازمون دادم،لستنينگ بدك نبود در حد همون كمبريج ها،ريدينگ واقعأ مزخرف بود من هر چي ماك داده بودم در حده ٧ بودم ولي انقدر اين سخت بود كه وسط امتحان كلأ ريختم به هم و روي رايتينگم هم تاثير گذاشت،واقعأ ميشه گفت ٤٠٪‏ اين امتحان غير استاندارد شانسهههههههه
    امکان داره بیشتر توضیح بدید؟
    حتی ریدینگ اول و دوم هم راحت نبود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi3511 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من امروز اير سافام ازمون دادم،لستنينگ بدك نبود در حد همون كمبريج ها،ريدينگ واقعأ مزخرف بود من هر چي ماك داده بودم در حده ٧ بودم ولي انقدر اين سخت بود كه وسط امتحان كلأ ريختم به هم و روي رايتينگم هم تاثير گذاشت،واقعأ ميشه گفت ٤٠٪‏ اين امتحان غير استاندارد شانسهههههههه
    منم امروز امتحان دادم..فقط میتونم بگم ریدینگ کابوووس بود! فقط به خاطر بالا بردن نمره رایتینگم دوباره امتحان دادم ولی انقدر امروز سر ریدینگ شوک شدم و سورپرایز شدم که تصمیم گرفتم با همون نمره قبلی اپلای کنم...سر ریدینگ دو عصبانی شده بودم میخواستم برگه مو تحویل بدم برگردم ! واقعا غیرمنتظره بود..هر کدومشون حداقل سی دقیقه زمان میخواست

Junior Member

ریدینگ دو بینهایت سخت بود معلوم نبود چی میگه...فقط اونی میتونست موفق باشه که بعد خوندن دوتا پاراگراف ول میکرد میرفت سر سومی.... متاسفانه من خودمو باختم و گیر کردم رو ریدینگ دو.... همشون خیلی طولانی بودند و سوالات اکثرشون نوشتنی بود و سه کلمه و دو و یک کلمه باید مینوشتی!!! و فقط سه تا سوال چهارگزینه ای داشت!! عملا برا اکثر سوالا باید کل متنو میخوندی

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

من امروز دوم جوئن در این مرکز امتحان دادم، text زده بودن که ساعت ۷ ونیم در هتل اوین باشیم که ساعت ۸ درب سال باز و پذیرش آغاز شد و تا ۸:۴۵ و حتی ۹ تک و توک بچه ها میومدن.
    در چند نوبت ازمون خواسته شد تا هدفون رو چک کنیم و از صحت کارکردشون مطمئن بشیم.
    به درخواست بچه‌ها، تهویه رو خاموش کردند تا صدای مزاحمی نباشه. امامی قسمت‌ها به کیفیت خوب برگزار شد و کمترین مزاحمتی ایجاد نشد و راضی کننده بود
    !Wubba lubba dub dub

Junior Member

سلام دوستان، کسی اسم خانوم خوشابیان رو شنیده یا میشناسه بعنوان مصحح رایتینگ؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها,من پنجشنبه اهواز امتحان دادم.اگزمینرم خانم لیلا بود.شرایط برگزاری ازمون خیلی خوب بود و خیلی خوش اخلاق بودن.ولی دارم سکته می کنم از استرس دیگه نمیتونم تحمل کنم تا نتیجم بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanehd نمایش پست ها
    سلام بچه ها,من پنجشنبه اهواز امتحان دادم.اگزمینرم خانم لیلا بود.شرایط برگزاری ازمون خیلی خوب بود و خیلی خوش اخلاق بودن.ولی دارم سکته می کنم از استرس دیگه نمیتونم تحمل کنم تا نتیجم بیاد
    سلام منم ٢ آگوست اهواز امتحان دادم. اميدوارم امتحانتو عالي داده باشي، امروز ١٣روز از آزمون ميگذره ولي نتيجه من نيومده،براي شما چطور؟
    از نظر من هم كيفيت برگزاري آزمون خوب بود. البته من يك بار توي تهران ماك ايرسافام داده بودم، اونجا يك مقدار بهتر بود كاركنان واردتر بودن و كاراي قبل امتخان منظمتر برگزار شد.

Junior Member

من آزمون ۲ آگوست شرکت کردم. ایرسافام تهران. پارت اسپیکینگ در خود مرکز ایرسافام برگزار شد. برخورد مسئولین محترمانه بود. پذیرایی و محیط موسسه مقبول بود. ممتحن برخورد خوبی داشت و از استرس من کم کرد هر چند که از نمره ام راضی نبودم. قسمت کتبی تو هتل پارسیان برگزار شد. همه چیز واقعا عالی بود. واقعا عالی. من تو امتحانات آزمایشی شرکت نکرده بودم ولی هیچ مشکلی تو آزمون اصلی پیدا نکردم چون همه جزییات رو مرحله به مرحله توضیح می دادند.
    L:8
    R:7
    S:6.5
    W:5.5
    من فکرمیکردم رایتینگو خوب نوشتم ولی ظاهرا اینطور نبود از نظر اگزمینرهای استرالیا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet1991 نمایش پست ها
    سلام منم ٢ آگوست اهواز امتحان دادم. اميدوارم امتحانتو عالي داده باشي، امروز ١٣روز از آزمون ميگذره ولي نتيجه من نيومده،براي شما چطور؟
    از نظر من هم كيفيت برگزاري آزمون خوب بود. البته من يك بار توي تهران ماك ايرسافام داده بودم، اونجا يك مقدار بهتر بود كاركنان واردتر بودن و كاراي قبل امتخان منظمتر برگزار شد.

سلام من بار دوم بود امتحان دادم.بار اول تهران امتحان دادم که هدفونم خراب شد.نتایجم ساعت 4:32 pm واسم فرستادن دقیقا 13 روز بعد از امتحان,6.5 میخواستم که بازم موفق نشدم.
    L :6.5 R:6 W:5.5 S:6.5 O: 6

من 18 اگست امتحان دادم کسی هست 18 اگست داده باشه از جوابا یادش باشه چیزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)