صفحه 159 از 163 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان. من دیروز با یه خانمی به نام زهره شریعتی داشتم امتحان speaking در ایرسافام تهران. من پارت 1 و 2 رو عالی گفتم یه چیزی در حد 8 واقعا اما پارت 3 کلا صحبت هاش رو نفهمیدم چی شد، اگرچه ازش خواستم تکرار کنه برام که با اون شرایط یه دو سه تایی از سوالا رو زخمی کردم اما بقیه رو کلا نفهمیدم اما حتی اونایی رو هم که نفهمیدم یه جوری یه جوابی دادم. میخواستم بدونم تا چه حدی نمره کم میکنه بخاطر خوب توضیح ندادن پارت 3؟ لطفا جواب بدین اگه کسی میدونه. میترسم یکباره تاثییر بد گذاشته باشه روش و از 7.5 یا 8 بپره بم 5.5 بده!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bazgi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز با یه خانمی به نام زهره شریعتی داشتم امتحان speaking در ایرسافام تهران. من پارت 1 و 2 رو عالی گفتم یه چیزی در حد 8 واقعا اما پارت 3 کلا صحبت هاش رو نفهمیدم چی شد، اگرچه ازش خواستم تکرار کنه برام که با اون شرایط یه دو سه تایی از سوالا رو زخمی کردم اما بقیه رو کلا نفهمیدم اما حتی اونایی رو هم که نفهمیدم یه جوری یه جوابی دادم. میخواستم بدونم تا چه حدی نمره کم میکنه بخاطر خوب توضیح ندادن پارت 3؟ لطفا جواب بدین اگه کسی میدونه. میترسم یکباره تاثییر بد گذاشته باشه روش و از 7.5 یا 8 بپره بم 5.5 بده!!!!!
    فکر نمیکنم، من خودم هیچ وقت با ایشون امتحان ندادم ولی تقریبا اکثریت قریب به اتفاق کسایی که با ایشون امتحان دادن، چه همین جا و دیگرانی که از جاهای دیگه ازشون شنیدم، راضی بودن از نمره ای که بهشون داده.
    فعلا هم از اونجا که چاره ای جز صبر کردن برای حاضر شدن نتایج ندارید من جای شما بودم بازم کار میکردم، فرضا که مجبور نشید دوباره امتحان بدید، چیزی رو از دست ندادید و تازه هرچقدر دانش زبانی تون زیاد باشه بازم جا داره که تمرین کنه آدم... .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan

سلام دوستان.
    من چند روز قبل آزمون اسپیکینگم بود با آقای مهدی خان گرایلی در ایرسافام مشهد. فضای خوبی داشت و ایشون هم چند دقیقه قبل از رکوردینگ باهاتون صحبت میکنن تا یکم از استرستون کاسته بشه و بتونید عملکرد نرمالی داشته باشید. نمیدونم چطور نمره میدن اما سوالات نسبتا معقول بود.
    آزمون اصلی ما هم شنبه 7 مهر بود که لیسنینگ و رایتینگش قابل قبول اما ریدینگ سختی داشت به گواه شرکت کنندگان. شرایط برگزاری آزمون هم خوب بود و نظم در سالن برقرار بود.
    مورد خاصی نبود و من راضی بودم از ایرسافام مشهد در تاریخ ذکر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan

دوستان نتایج من اومد و آقای گرایلی به من ۷ دادن که انتظارش رو داشتم.
    اما یک سوال، به جز اسمس، ایرسافام تو کدوم سایت نتایج رو اعلام میکنه؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masnavi نمایش پست ها
    دوستان نتایج من اومد و آقای گرایلی به من ۷ دادن که انتظارش رو داشتم.
    اما یک سوال، به جز اسمس، ایرسافام تو کدوم سایت نتایج رو اعلام میکنه؟؟
    توی همون سایتی که ثبت نام کردید نتایجتون هست!

بنده ایلتس Academic UKVI روز 4 November داشتم(تهران)،،، خیلی راضی بودم

سوالات هم بسیار راحت بود ولی متاسفانه از استرس زیاد نتونستم لیسنینگ رو ۸.۵ یا ۹ بزنم و احتمالا ۷.۵ یا ۸ میشم(همه رو درست زدم و تو وارد کردن اشتباه کردم)

اسپیکینگ هم بسیار راحت بود، هرچند خیلی استرس داشتم و جملات ساده رو اولش خراب میکردم اما رفته رفته بهتر شد ، و examiner هم یک اقایی بود خیلی برخورد خوبی داشت متاسفانه از استرس اسمشون رو یادم رفت

موضوعی که خیلی واسم جالب بود اینکه یکی از قسمت های ریدینگ سوالاتش رو ۱۰ روز قبل من از یک سایتی زده بودم (کپی)!!!!‌ولی متاسفانه فکر کنم تو امتحان از استرس خرابش کردم

رایتینگ هم متاسفانه وقت کم اوردم مرور کنم،،، برای همین احتمالا ۶.۵ میشم به این علت که من تند مینویسم و اشتباهات ساده دارم که تو مرور قرار بود درستش کنم که نشد ...

برخورد کل موسسه هم ، از همه نظر خیلی خوب بود.
    اگر اولین بار نبود که امتحان میدم ،، قطعا ۸ میشدم

دوستان جدیدا کسی در شعبه اصفهان امتحان داده؟ شرایطش چه طور بوده؟
    کلا راضی هستین که من ثبت نام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان جدیدا کسی در شعبه اصفهان امتحان داده؟ شرایطش چه طور بوده؟
    کلا راضی هستین که من ثبت نام کنم؟
    من 29 Sep امتحان دادم توی هتل پیروزی هم بود. همه ی شرایط از نظم و کیفیت هدفون و ... عالی بود. سوالات لیسنینگ هم فوق العاده آسون تر از تمرین هایی که حل کرده بودم. فقط اگزمینر اسپیکینگ یکم بد سوال میپرسید و من یه سوال رو کلا نفهمیدم چی گفت

سلام bazgi جان.بالاخره چند شدید؟من امروز امتحان دادم خیلی استرس داشتم که خودش متوجه شد.ذهنم قفل کرد.اما بغیر 3 تا سوال که همینجوری جواب دادم.همه رو جواب دادم اما نه اونجوری که فکر میکردم یعنی عالی نشد.راحت میتونستم 7.5 بگیرم.پارت دو رو هم جواب دادم ولی باز هم استرس نذاشت که عالی بشه اما گفتم و تموم شد.صدای قلبمو میشنید.به نظرتون به من چند میده با توجه به نمره ای که شما گرفتید؟
    ویرایش توسط heavenking : December 12th, 2018 در ساعت 06:44 PM

Junior Member

سلام دوستان
    کسی 14 مارس آزمون آیلتس داده؟ آیا نتایجش اعلام شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)