صفحه 2 از 163 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان بی انصافی نکنید
    من هم دیروز با شما امتحان داشتم
    درسته، هوای سالن خیلی سرد بود و شاید از بیرون هم سرد تر بود. من با کاپشن هم آخراش سردم شده بود
    ولی برخوردشون بد نبود. یعنی من که چیز بدی ندیدم
    سر امنیت هم که همه سنتر ها همین کارها رو انجام میدن. غیر طبیعی نبود
    اتفاقاً سر تحویل گرفتن و تحویل دادن وسایل، خیلی بهتر از سنتر (ت.ا) عمل کردن. شما نمیدونید توی سنتر (ت.ا) چه خبره؟!
    بعضی از دوستان این سنتر ثبت نام کردن و توی هفته های آتی امتحان دارن. بیایم الکی بهشون استرس ندیم

اگزمینر من یه خانم میانسال ایرانی بود، لهجه خیلی معمولی داشت و شمرده صحبت می کرد
    کلاً هر سوالی که پرسید، من متوجه شدم و جواب دادم. نمیدونم چطور نمره میده؟
    البته اسپیکینگ من در حد 6.5 تا 7 هستش و این سومین باری هستش که ایلتس میدم
    حالا بزارید نمره ها بیاد، بهتر میشه قضاوت کرد
    ویرایش توسط Simon : January 5th, 2014 در ساعت 05:06 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من هم امروز نتیجه خودم رو از این سنتر گرفتم,متاسفانه به نظر من هم هم افتصاح نمره دادن, من Speaking همیشه حدود 7 بودم طبق گفته اساتید ولی اینجا 5.5 شدم Writing هم به بدترین شکل ممکن نمره دادن من فکر میکردم بدترین حالت 6.5 بشم ولی اونم 5 شدم , اصلا راضی نیستم.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان من ٢١ دسامبر امتحان دادم و هنوز از ديدن نمراتم شوكه ام speaking /writing خيلي خيلي بد نمره دادن من هردو نمرهام ٦ شده در صورتي كه قبلا دانشگاه آزاد امتحان دادم speaking 7.5 و writing 6.5 بود بهد از ان امتحان كلى writingam بهتر شده وقتي باهاشون صحبت كردم گفتن احتما لا خارج از موضوع حرف زدم كه خيلي احمقانست اين حرف واقعا نميفهمم هدفشون از اين شيوه نمره دادن چي بوده

Junior Member

Smile پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام بچه ها من امروز امتحان 9 ژانویه 2014 رو دادم به نطر من تقریبا همه چیز خوب بود. از نظر نوع برخورد، مکان برگزاری و سایر موارد به نظرم خوب بود. برعکس اون چیزی که توی کامنت ها خوندم با چیز بد یا آنچنان بدی که قابل اغماض نباشه مواجه نشدم.
    مگر اینکه دوستان تجربه خاص یا بهتری داشته باشند که خیلی بهتر از اینجا باشه و بنده ندارم. اما بنده به نسبت ازمونی که در سازمان سنجش داده بودم در مجموع ایتم ها بهتر بود. به خصوص فضا و میز و صندلی های مناسب تر و تعداد نفرات کمتر. اون مراحل اولیه چک شدن و توضیحات اولیه رو باید در موردش کمی صبور بود چیزیه که میگذره و اوناهم مامورند و معذور.

در مجموع مطالعه کنید و تمرین، و توجه تون رو بیشتر به این موضوع معطوف کنید. چون تنها چیزی که شما در این زمان احتیاج دارید اماده سازی برای امتحانه که با تمرین بدست میاد نه با چیز دیگه ای.

در مورد آدرس دادن هم طبق آدرسی که نوشته شده برید خیلی راحت و سریع پیدا میکنید ازمون کتبی کمی پایین تر از متروی مفتح در خیابان مفتح جنوبی هستٰ، دقیقا کوچه ای که روبه روی پمپ گاز هست راحت اگر دقت کنید پیدا میکنید.

در اخر امیدوارم که امتحانم خوب شده باشه و نتایجم بد نباشه.

برای همه شما عزیزان هم همین آرزو رو دارم.

Junior Member

سلام دوستان. من 9 ژانویه در مرکز ایرسافام آزمون دادم.شرایط برگزاری آزمون بد نبود.از کار خودمم نسبتا راضی بودم.حالا باید صبر کرد و نتیجه رو دید. اگه من هم از نتیجه ناراضی بودم(با توجه به اینکه به نظر خودم اسپیکینگ خوب بود و رایتینگو عالی نوشتم) دیگه واقعا باید این مرکزو بایکوت کنیم.تا اینجا که از دوستانی که آزمونای قبل این موسسه رو دادن هنوز کسی خوب ننوشته.ببینیم دو هفته دیگه چه نمره هایی دادن به ما !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی.دانشگاه تهران

سلام..شرایط ازمون به نظر من خوب بود ...رایتینگ و اسپیکینگ رو شاید راجع به یک موضوع کمتر تسلط داشته باشه یکی و مثلا اگه قبلا 7 بوده بشه 6.5 یا اگه 6.5 بوده بشه 6 ولی اگه بشه یهو 4.5 یا 5 دیگه باید به قطعیت رسید که این مرکز ایراد داره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوستانی که امتحان دادین لطفا نمره ها تون رو هم بذارید (اگه بگید نمره ای که گرفتین پایین تر از حد انتظار بوده یا بالاتر ممنون می شم)

Junior Member

من امروز ایرسافام امتحان دادم.بهتره چند تا نکته بگم 1- نحوه برگزاری عالی بود .محل آزمون اصلا سرد نبود.2- امتحان اسپیکینک هم خوب بود البته نحوه برگزاری.اگزماینر خیلی مسلط و عالی بود اینظور نبود که همه میگفتن از قبل نمره را داده. به نظر من اگر هم کسی نمره کم بیاره ابراد از شیوه مطالعه و معلومات خودشه نمیگم من عالی بودم شاید مجبور شم دوباره امتحان بدم چون خیلی امتحانش سخت بود با اینکه من 9 تا کتاب کمبربج ٰ، آیلتس پلاس ها و Vocab For Ielts و Target band 7 و Grammer For Ielts و Ielts Maximizer رو کامل خونده بودم ولی به نظرم سوالات سبکش امسال فرق کرده و این هیچ ربطی به ایرسافام نداره.از کلیه دوستان خواهش میکنم شایعه درست نکنند.با آرزوی موفقیت برای همه.

Junior Member

آقای محمد دی اچ. من آزمون 21 دسامبر رو شرکت کردم، 1- هوای سالن بسیار سرد بود و متاسفانه کارمندهای اونجا به دروغ می‌گفتند که دارن مشکل رو حل می‌کنند و هوا تا آخر آزمون سردتر می‌شد- بعدن بهم گفتند که سالن که شلوغ باشه هوا خود به خود گرم می‌شه! بنده خدا فکر می‌کرد هیئت اومده!!!. 2- امکانات آزمون بسیار بد و ضعیف بود، صندلی‌ها بقدری به هم چسبیده بودند که امکان تمرکز رو از آزمون دهنده می‌گرفت. 3- آقایی بود که حدود یک ساعت به تهدید کردن آزمون دهنده‌ها مشغول بود که اگه سرتون رو تکون بدید من برخورد جدی می‌کنم، یکمم فکر نمی‌کرد کسی که 700 تومن پول می‌ده به امید تقلب کردن نمیاد! 4- من از بابت نمره خودم شکایتی ندارم ولی از نحوه برگزاری واقعن شاکیم. با آرزوی موفقیت برای شما محمد دی اچ عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh نمایش پست ها
    من امروز ایرسافام امتحان دادم.بهتره چند تا نکته بگم 1- نحوه برگزاری عالی بود .محل آزمون اصلا سرد نبود.2- امتحان اسپیکینک هم خوب بود البته نحوه برگزاری.اگزماینر خیلی مسلط و عالی بود اینظور نبود که همه میگفتن از قبل نمره را داده. به نظر من اگر هم کسی نمره کم بیاره ابراد از شیوه مطالعه و معلومات خودشه نمیگم من عالی بودم شاید مجبور شم دوباره امتحان بدم چون خیلی امتحانش سخت بود با اینکه من 9 تا کتاب کمبربج ٰ، آیلتس پلاس ها و Vocab For Ielts و Target band 7 و Grammer For Ielts و Ielts Maximizer رو کامل خونده بودم ولی به نظرم سوالات سبکش امسال فرق کرده و این هیچ ربطی به ایرسافام نداره.از کلیه دوستان خواهش میکنم شایعه درست نکنند.با آرزوی موفقیت برای همه.
    منم 18 ژانویه امتحان دادم با نظرات ایشون موافقم از لحاظ شرایط برگزاری آزمون, انصافا امتحانش خیلی سخت بود نسبت به دو سال پیش که من امتحان داده بودم ولی این دیگه ربطی به سنتر نداره, تو اسپیکینگم یه اقای میانسالی بود که نسبتا تند حرف میزد ولی از حرکات صورتش میشد فهمید کجا داری خوب میگی و کجا بد, حالا باید صبر کرد دید نتیجش چی میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)