صفحه 3 از 163 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوستان من هم کاملا موافقم، من تا حالا ۲بار قبلا ایلتس دادم و تو هیچ سنتری اینقدر سختگیری ندیده بودم... کامل عجیب بود این رفتارشون ، بهرحال روزی هم که من رفتم امتحان اسپیکینگ بدم چند نفر واسه اعتراض هم اومده بودند این مرکز، من نمرم هنوز نیومده ولی دوستان ارزش ریسک نداره این سنتر امتحان بدید، کلان شرایط خوب نیست... نمره دادن هم که خوب نباشه که اصلان هیچی دیگه...

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

برای 9 ژانویه هم ما از سرما مردیم هر چی می گفتم بابا سرده می گفت بقیه نظر مخالف دارن .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی.دانشگاه تهران

در مورد اسپیکینگ و رایتینگ سخت گیرانه نمره میدن در کل تو این موسسه.حالا با علم این موضوع سایر دوستان باید تصمیم بگیرن که چکار کنن...موفق باشید.

Junior Member

سلام به همه
    لطفا تو رو خدا اين مركز امتحان نديد در مورد اسپيكينگ كه ممتحنشون از من هم كندتر حرف مي زد تازه روخوني مي خواست بكنه.
    روز امتحان هم كلي ادا دراوردن و دير شروع مي كردند
    نتجه رو هم با تاخير اعلام كردن تازه خيلي پايينتر از اوني كه من فكر مي كردم .من رايتينگ رو ابتدا كه شروع به خوندن آيلتس كردم 5 بيشتر مي نوشتم حالا اينا به من دادن 5
    ريدينگ رو هم به نظر خودم همه رو درست زدم نهايت 7 مي شدم نمي دونم چطوري 6 شدم ؟!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط serenmoshrefi نمایش پست ها
    برای 9 ژانویه هم ما از سرما مردیم هر چی می گفتم بابا سرده می گفت بقیه نظر مخالف دارن .
    !!!منم اون روز امتحان دادم، واقعا گرم بود!!! بعد از اینکه اسپیلت رو خاموش کردن تازه یکم هوا متعادل شد! اطرافیان منم همه گرمشون بود. واقعا بقیه نظر مخالف داشتن!!!

Junior Member

به نظر من باید یکم با انصاف تر باشیم! شرایط آزمون واقعا تو این موسسه عالی بود. من نمی دونم دوستانی که از شرایط آزمون شکایت دارن، جاهای دیگه آزمون دادن یا نه. اما به نظر من محیط آزمون تو این موسسه خیلی عالی بود وبرخورد ها خیلی محترمانه و صمیمانه بود. نظم خیلی خوبی داشتن. زمان شروع آزمون کاملا طبیعی بود. شما هر موسسه ای امتحان بدی همین قدر باید معطل بشی. در مورد اسپیکینگ من نمی تونم نظری بدم، اگزمینر خیلی مسلط و خوش برخورد بود اما من یکم هول شدم. اما در مورد رایتینگ من از نظر خودم خیلی خوب نوشتم و فکر کردم حداقل 7 میشم اما 6.5 شدم. اما هر چی فکر میکنم با عقل جور در نمیاد که یه موسسه اول کارش سخت گیری بی جا کنه، حتی اگه بهونش کشوندن داوطلبا به کلاسا هم باشه، قطعا میذاره یکم جا بیوفته و مشتریش بیشتر بشه بعد این کارو می کنه! نمی دونم واقعا! در مورد نمره ریدینگ و لیسنینگ هم از حرف دوستمون واقعا تعجب می کنم!!! به صرف اینکه شما فکر می کردی در حد 7 بودی دلیل نمیشه 7 بشی! خیلی اشتباها مثل اسپلینگ می تونه تاثیرگذار باشه و خیلی وقتا با اطمینان یه گزینه رو میزنی ولی غلطه! این دیگه از اون حرفاست! تو دو تا بخش دیگه میشه شک کرد اما تو این دوتا که پاسخ نامه داره که نه دیگه!!!

Junior Member

منم ۹ زانویه امتحان دادم هوای سالن که واقعا گرم بود بعد که دستگاه رو خاموش کردن بهتر شد.از نظر من که تو لندن هم امتحان دادم واقعا نظم سر جلسه خوب و استاندارد بود، کیفیت صداش تعریفی نداشت و اون اقای که مسؤول جلسه بود خیلی عصبی صحبت میکرد ولی اگزمینر اسپیکینگ خیلی اروم و مهربون بود.

نمره دادنشونم به نظرم استاندارد بود،نمیدونم سنتر های دیگه تو ایران چه جوری هستن ولی نمره من شبیه نمره های تو سنتر های انگلیس شد.روی هم رفته موسسه بدی نیست با توجه به اینکه ثبت نام تو تهران ایلتس و ازاد خیلی سخته یه همچین جایی غنیمته

به نظر من خیلی به موسسه ربط داره، وقتی من ۵ ماهه پیش خارج کشور امتحان دادم و رایتینگ را گرفتم ۶.۵ و الان امدم اینجا گرفتم ۵.۵ خیلی ربط داره ... دوستان به دلیل انتقادات زیاد ازین موسسه یه سری از جانب این موسسه اکانت داران و طرفداری میکنن و ماشالا که کارمند زیاد دارن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh نمایش پست ها
    کاملا موافقم.من امتحان این موسسه را دادم خیلی شرایط برگزاری عالی بود.حالا اگه من نمره پایین بگیرم خودم مقصرم چه ربطی به موسسه داره.من فکر میکنم بعضی ها که میگن من ریدینگم 7 بوده آیا در شرایط واقعی امتحان خودشون و محک زدند یا در شرایط منزل. طبیعی که در منزل شرایط بهتره.من خودم تمام کمبریج ها رو زدم نمره های منم خوب میشد اما نمیدونم امتحان چند بشم چون سوالات سخت بود و استرس زیاد داشتم. نکته مهم عدم استرس هستش.بهر حال امیدوارم همه موفق بشند.
    دوست عزیز کاملا ربط داره. من درباره ریدینگ و لیسنینگ نظری ندارم. چون اون تستیه و کمتر می شه درش دخالت کرد. اما نمرات رایتینگ و اسپیکینگ واقعا سلیقه است. شما وقتی ریدینگ 7.5و لیسنینگ 7 میشی خیلی مسخره است که رایتینگ (که بهترین رایتینگی بود که من کلا نوشتم)و اسپیکینگ رو بشی 6 اون هم توشرایطی که پارسال که سطخ زبانت نصف حد فعلی هم نبوده ریدینگ و لیسنینگ رو 6 شده بودی دو نمره رایتینگ و اسپیکینگت 6.5 بوده و تازه تو امتحان یه ماه پیش همین موسسه رایتینگت 6.5 شده . توجه کن که من اصلا از شرایط امتحان تو منزل صحبت نمی کنم. من دارم دقیقا از امتحان هایی که دادم صحبت مبی کنم. دو نتیجه می شه از این گرفت یا امتحان ایلتس کلا امتحان غیر استانداردیه که اینقدر تلورانس نمره داره و یا اینکه این موسسه تمام تلاشش رو می کنه که با نمراتی که دست خودشه کار شما رو خراب کنه. من هم با دوستمون که اگزمینر ایران ایلتس بودن موافقم که ترکیه منطقی ترین نمرات رو داره چون خودم سال پیش اونجا امتحان دادم.
    در هر حال قصد من ترسوندن کسی نیست. اما واقعا احساس بدی دارم از این که دوبار پولم رو تو جیب این موسسه ریختم و اینکه حس می کنم منفعت طلبی و سود پرستی اونقدر تو جامعه ما زیاد شده که متاسفانه این موسسات از هر دستاویزی فقط برای چاپیدن پول دیگران استفاده می کنن. نمی دونم واقعا موسسات ترکیه و امثالهم باید بیشتر با ما منصفانه رفتار کنن یا هم وطن های خودمون؟!!

Junior Member

به نظر من مشکل از سیستم خود امتحانه یعنی من شخصا به این نتیجه رسیدم که ایلتس واقعا استاندارد نیست.من خارج از ایران زندگی میکنم و همینجا هم امتحان دادم ولی نمراتم واقعا به طرز عجیبی بالا پایین میشد تازه همه امتحان ها رو هم تو یه سنتر دادم.در مورد سنتر های ایرانی چیزی نمیتونم بگم چون فقط 3 سال پیش یه بار سنجش امتحان دادم ولی خارج از ایران که چندین بار امتخان دادم دقیقا همه این مشکلات بوده.هم سطح امتحان ها خیلی با هم فرق داره هم واقعا نمرات اسپیکینگ و رایتینگ رو سلیقه ای نمره میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)