صفحه 46 از 163 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط mmghs نمایش پست ها
    من ازمون 12Dec رو ثبت نام کردم . خوندم که انگار میشه روز امتحان اسپیکینگ رو خودمون انتخاب کنیم با توجه به اینکه من تهران نیستم بهتره روز نزدیک ازمون کتبی باشه ،

تو سایتشون نوشته از ازمون 1 اکتبر به بعد بر اساس الویت انتخاب روز اسپیکینگ تعیین میشه فکر میکنم منظورشون این بود که اگر مثلا دونفر یه روز یه ساعت رو انتخاب کنن الویت با کسیه که اول بشون اطلاع داده و انتخاب کرده .

یه نفر گفته بود باید فرم speaking test date request رو از سایتشون بگیریم و پر کنیم و براشون ایمیل کنیم اما من همچین فرمی پیدا نکردم

اینجا کسی نمیدونه چطوری باید روز اسپیکینگ رو انتخاب کنیم ؟؟؟
    اطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه .
    به نام خدا
    با سلام،

من هم شرایط مشابه شما را داشتم. تنها کاری که لازمه انحام بدید و من خودم انجام دادم اینه که فرم درخواست رو یا از لینک فوق که دوستمون اشاره کردن دانلود کنید یا اینکه پس از ورود به پروفایل شخصیتون از قسمت سمت راست فرم ها قابل دانلود می باشند.

فرم را کامل، توضیحاتم وارد کنید و به آدرس specialneeds@irsafam.com ارسال نمایید.

درخواستتان تنها در صورتی برای شما رزرو می شود که از موسسه پاسخ مثبت برای شما ارسال شود.

با آرزوی توفیق
    احسان
    وقتی دستهایت در خوابو بیداری گرم است، وقتی بوی تنت در خواب و بیداری هوش از سرم می برد، تو بگو؛ من از کجا بدانم کی خوابم و کی بیدار؟

با سلام نتیجه آزمون 18 اکتبر من هم اومد که به نظرم خیلی ناعادلانه ایرسافام تصحیح کرده بود.من به خاطر برگزاری خوب و امتحان در محیط ایرسافام و اخلاق خوش مجموعه ایرسافام بسیار سپاسگذارم ولی کسی که تصحیح میکنه و نمره می ده بسیار آدم ناعادل و بی رحم هست یا بی توجه هست.
    نتایج من s:6.5 l:6 w:5.5 r:5
    هر کسی با توجه به تمرینی که با کتابهای کمبریج داره حداقل میتونه نمره خودش رو در امتحان ریدینگ و لیسنیگ تا حدودی در بیاره من همیشه بین 7.5 تا 7 حداقل برای ریدینگ نمره داشتم ولی ایرسافام کلا پایه و اساس کمبریج رو برای من برد زیر سوال اون هم با اون امتحان ساده ریدینگی که در 18 اکتبر بود
    دوستان دیگری هم که در امتحان 18 ام شرکت کردن هم همین نظر رو دارند که اصلا بعضی از اوراق تصحیح نشده
    من اگر بدونم همین دوستان دوباره برگه من رو تصحیح نمی کنند حتما اعتراض میدهم.

Junior Member fairyjey آواتار ها

من آزمون یک نوامبر امتحان دادم. هتل استقلال
    اسپیکینگم رو درخواست دادم چون تهران نبودم و دو روز قبل امتحان کتبی رفتم.
    برخوردشون خوب بود. اتاقی که رفتم خیلی جالب بود با بک گراند سبز فسفری و اگزمینر
    یه پسر جوانی بود که متاسفانه فراموش کردم اسمشونو بپرسم. سوالاش خیلی راحت بودن ولی
    من با اینکه خیلی اسپیکینگم خوبه تو اون لحظه نتونستم اونجوری که دلم میخواست جواب بدم.

۷:۳۰ که تو سایت گفتن واسه امتحان کتبی زوده. چک این زیاد طول نمیکشه. ولی توجه
    کنید که صبح تو اتوبان ترافیک شدیدی هست و به هرحال ممکنه دیر برسید. پس ریسک نکنید.
    لباسی ببرید که بتونید اگه گرمتون شد درش بیارید. اون آخرای امتحان چون در هارو میبندن اونقدر گرم شده
    من دلم میخواست شالمو پرت کنم اونطرف!
    لیسنینگش خیلی خوب بود و آسون تر از کمبریج. ریدینگا منو کلافه کرد و به نظرم جوابا همه مثل هم بود.
    واسه رایتینگ ده دقیقه از رایتینگ دومم واسه اولی تلف کردم که همین باعث شد نتونم برگردم و بخونم چی نوشتم!
    کلا راه برگشتی نداشتم آخرین تستی که میزدم زمان که با پروژکتور نشون میدادن صفر میشد.
    بعد اینکه آقایی که اونجا زمان رو اعلام میکرد استرس شدیدی به من داد
    اگر خودم زمانو چک میکردم و کسی هی نمیگفت ۱۰ دقیقه ۵ دقیقه ۱ دقیقه بهتر بود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

سلام دوستان

من 2 اکتبر در ایرسافام امتحان دادم و دقیقا دو تا اسکیل که کاملا به اگزمینر مربوط میشه توش نمره کم اوردم، اسپیکینگ 6 و رایتینگ 5.5

Junior Member

سلام دوستان
    من 15 آذر ایرسافام امتحان دارم چندتا سوال داشتم:
    1. میزارن خوردنی ببری مثل شکلات،...
    2. محیط امتحان از لحاظ نور پردازی چطوره؟ نور تند یا تابش مستقیم آفتاب؟
    3. نیاز هست واقعا 7:30 رفت؟ اگه هتل استقلال یه اتاق بگیرم میتونم همون 8:30 اینا برم امتحان؟
    4. مداد اینا خودشون میدن؟
    خیلی مرسیییییییییی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت اجرایی

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    3. نیاز هست واقعا 7:30 رفت؟ اگه هتل استقلال یه اتاق بگیرم میتونم همون 8:30 اینا برم امتحان؟
    خیلی مرسیییییییییی
    سلام،
    1. قانونش میگه که نبرید ولی خب به صورت سختگیرانه هم نمیگردن و میشه برد. خودشون خرما، بیسکوییت و آب معدنی میدن و به نظرم کافی هم هستش.
    2. من هتل استقلال امتحان دادم و نور و تهویه و همه چی خیلی خوب بود. دانشگاه شهید بهشتی هم شنیدم خیلی خوبه و هیچ مشکلی نیست. اصلا نگران نباشید. اگر هم مشکلی بودبه کارکنانش بگید جاتون رو درست میکنن. پرسنل خیلی مودب و همربونی داره.
    3. تا اونجا که بنده اطلاع دارم آزمون بعد در دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه ( باز هم بپرسید و مطمئن بشید) . در کل من خودم 7:30 رفتم. زود بود و معطل هم شدم ولی به دو دلیل راضی هستم که زود رفتم. یکی اینکه به محیط و شرایط امتحان عادت میکنید و این خیلی خوبه و دوم این که به نظرم همین که استرس نداشته باشید خیلی مهمه ( هرچقدر هم اینجا همه بگن زوده و 9 هم برید مشکلی نیست ولی وقتی ساعت از 8 بگذره و هنوز نرسیده باشید ناخودآگاه استرس میگیرید. پس پیشنهاد میکنم همون بین ساعت 7: تا 8 اونجا باشید.
    4. فکر کنم مداد میدن. ولی خب خودتون ببرید که خیالتون راحت باشه دیگه. من خودم 2 تا اتود، 2 تا مداد و یک خودکار با مدادپاک کن و مدادتراش بردم.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی مرسیییییییییی
    سلام
    1- بله میشه برد اگه کم حجم باشه، خودشون خرما و آب معدنی میدن
    2-من شهید بهشتی بودم که از نظر نور و دما خوب بود و مشکلی نداشت (نور مستقیم مشکلی نیست چون پرده داره) روز امتحان من فقط صندلی ها یکم مشکل داشت که پایه هاشون میزون نبودن و بعضیاشون تلق تولوق میکردن که تیکه های موکت اوردن برا اونایی که ناراضی بودن بزارن زیر پایه ها
    3-امتحان حدود 9 شروع میشه پس اصلا این ریسکو نکن که 8 و نیم بری (نهایت 8 اونجا باش چون باید وسایلتو تحویل بدی و چک بشیو اینا همه زمان بره) از یک ربع به 9 هم میگن چک صدا هستش و به هیچ عنوان اجازه نمیدن از صندلیت بلند شی و بری مثلا دستشویی
    4-مداد پاک کن اونجا هست ولی خودت ببری بهتره
    موفق باشی

Junior Member

دوستان اصل کارنامه رو اگه بفرستیم بازم برامون کارنامه صادر میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    دوستان اصل کارنامه رو اگه بفرستیم بازم برامون کارنامه صادر میشه؟
    بله شما اصل کارنامه رو ارسال کنید با داشتن برگه پست می تونید دوباره درخواست کارنامه کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. at Queen's University

سلام دوستان

امروز ۱۳ نوامبر آزمون آکادمیک موسسه ایرسافام طبق برنامه در هتل استقلال برگزار شد.
    شرایط کلی بسیار عالی بود همه چیز در بهترین وضعیت ممکن بود و هیچ کمبودی و جود نداشت. برخورد مسولین هم فوق العاده خوب و دوستانه بود. میزها به اندازه کافی جادار و راحت بود و سرویس بهداشتی هم مناسب بود.
    در کل من فکر نمی کردم که به این خوبی بشه این جریان را مدیریت کرد.
    البته مثل آزومون دو هفته پیش که دوستم داد هدفن بعضی بچه ها مثل این بنده خدای پشت سری من قطع شد وسط Listening و بیچاره تا آخر آزمون هم داشت اعتراض میکرد !
    ولی به نسبت فکر میکنم حداقل ۴۰۰ نفری که شرکت کرده بودن این تعداد زیاد نبود ولی باید فکری بکنن مسولین.

در آزمون ما مدل سوالات Listeing یکم با کتاب های کمبریج فرق داشت چون بخش اول به سادگی نبود و یکم پیچیده بود ولی به جایش بخش چهار ساده بود
    در بخش Reading هم متاسفانه تعداد زیادی از سوالات پشت سر هم نبود و مجبور بودی کل متن را اسکن کنی که باعث هدر رفتن زمان میشد
    ولی بخش Writing یه موضوع خوب و بی درد سر داشتنم که در مورد تاثیرات ارتباط بین المللی و عواقب اون بر کشوره ها بود در تسک یک هم دو تا پای چارت داشتیم که نسبت مصرف انرژی از منابع مختلف انرژی را در دو سال باهم مقایسه کرده بود
    * در مورد Writing توصیه میکنم حتما متن های کتاب Mat Clark را مطالعه بفرمایید موضوع من دقیقا یکی از متن های این کتاب بود :-)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)