صفحه 47 از 163 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member fairyjey آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان

امروز نتیجه آیلتسم نه از طرف موسسه فک کنم از مرکز اصلی برام اسمس شد
    که تعجب هم کردم. مگه اسمسی میفرستن؟
    روی سایت هم هنوز نتایج یک نوامبر نیومده.
    به هر حال نتایج رو زده بود:
    L:8
    R: 7.5
    W: 7.5
    S: 8
    overall: 8
    خیلی راضیم چون رایتینگمو حتی فرصت نکردم از روش بخونم و اسپیکینگ
    اصلا اونطوری که دلم میخواست حرف نزدم.

پ.ن
    دوستانی که پیغام خصوصی فرستادن من پاسخ دادم ولی مثل اینکه چون
    تعداد پستام کم هست پیام خصوصی نمیتونم بفرستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

بچه ها من توی این موسسه امتحان دادم امتحان speaking به صورت باورنکردنی به من کم نمره دادن.... د
    2 ماه پیش یعنی سپتامبر من speaking شدم 7 و writting هم شدم 7... خودم توی دانشگاه زبان تخصصی تدریس میکنم اونوقت examiner من که 1 نوامبر امتحان دادم توی این موسسه به من داده 6..... اصلا ممکنه به نظر شما.? توی 2 ماه بهتر که شدم بدتر هم بشه نمرم بعد تازه چطور ممکنه کسی که رایتینگ 7 میاره نتونه صحبت کنه؟.... در انتخاب موسسه ای که امتحان میدید دقت کنید.... که الان مثل من شوکه نباشد...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    من آزمون ایلتس آکادمیکم 1 نوامبر بود وقتی اس ام اس نمرم اومد و با نمره اسپیکم مواجه شدم، شوکه شدم. به من 5.5 داده بودن. در حالیکه 2 هفته قبل از آزمون تو آزمون آزمایشی آفزینش 6.5 شده بودم!!

سلام دوستان
    من در مشهد امتحان دادم. میخواستم به کسانی که شک داشتن در آزمون های این موسسه در مشهد تجربه خودم رو بگم که به نظرم خیلی خوب بود. نحوه برگزاری امتحان خیلی با نظم بود. سر ساعت شروع شد و اصلا مشکلی نبود. برای مشهد هم هدفون داشتن که عالی بود. منم هرچقدر خواستم صداشو بلند کردم که دقیقا مثل موقعی شد که خودم تو خونه تمرین میکردم!! خیلی هم مسئولینش خوش اخلاق و مهربون بودن و همش میگفتن استرس نداشته باشین به خصوص روز امتحان اسپیکینگ. آون آقایی هم که ممتحن اسپیکینگ بود خیلی خوب برخورد کرد با اینکه نوبت من ساعت 5 بعدازظهر بود و اخرین نفر بودم. نتایج رو هم دقیقا 13 روز بعد روی سایت اصلی ielts.result.org دیدم. کارنامه هم 4 روز بعدش رسید خونمون.
    به نظرم برای کسانی که مشهد هستن خیلی خوبه این مرکز تا دیگه سختی تهران رفتن رو نداشته باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط UnknownMan نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز ۱۳ نوامبر آزمون آکادمیک موسسه ایرسافام طبق برنامه در هتل استقلال برگزار شد.
    شرایط کلی بسیار عالی بود همه چیز در بهترین وضعیت ممکن بود و هیچ کمبودی و جود نداشت. برخورد مسولین هم فوق العاده خوب و دوستانه بود. میزها به اندازه کافی جادار و راحت بود و سرویس بهداشتی هم مناسب بود.
    در کل من فکر نمی کردم که به این خوبی بشه این جریان را مدیریت کرد.
    البته مثل آزومون دو هفته پیش که دوستم داد هدفن بعضی بچه ها مثل این بنده خدای پشت سری من قطع شد وسط Listening و بیچاره تا آخر آزمون هم داشت اعتراض میکرد !
    ولی به نسبت فکر میکنم حداقل ۴۰۰ نفری که شرکت کرده بودن این تعداد زیاد نبود ولی باید فکری بکنن مسولین.

در آزمون ما مدل سوالات Listeing یکم با کتاب های کمبریج فرق داشت چون بخش اول به سادگی نبود و یکم پیچیده بود ولی به جایش بخش چهار ساده بود
    در بخش Reading هم متاسفانه تعداد زیادی از سوالات پشت سر هم نبود و مجبور بودی کل متن را اسکن کنی که باعث هدر رفتن زمان میشد
    ولی بخش Writing یه موضوع خوب و بی درد سر داشتنم که در مورد تاثیرات ارتباط بین المللی و عواقب اون بر کشوره ها بود در تسک یک هم دو تا پای چارت داشتیم که نسبت مصرف انرژی از منابع مختلف انرژی را در دو سال باهم مقایسه کرده بود
    * در مورد Writing توصیه میکنم حتما متن های کتاب Mat Clark را مطالعه بفرمایید موضوع من دقیقا یکی از متن های این کتاب بود :-)
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    خب اون داوطلبی که هدفونش وسط امتحان قطع بشه آزمونش چی میشه؟؟؟
    این طوری که خیلی استرس آوره

به نظر میرسه که این ایرسافام خیلی رندوم و تصادفی اوراق رو تصحیح میکنه.خیلی ها تعجب میکنند که نمر هاشون خیلی پایین و سلیقه ای داده شده و عده کمی هم بر این باورند که نمره خیلی بالایی گرفتن که البته انتظار این نمرات با لا رو نداشتند.در کل هیچ کسی رو من ندیدم که بیاد اینجا بگه من نمره واقعی خودم رو گرفتم.
    البته من فکر میکنم کادر سخت کوش ایراسافام چند تا نظر مثبت در رابطه با این موضوع حتما زیر پیام من میگذارند

منم 18 اکتبر امتحان دادم و دو تا اسکیلی که در ایران تصحیح میشه رو کم آوردم. خصوصا w که 7 شدم و باورم نمیشد اما خب چون نمره لازم رو آوردم دیگه پیگیری نکردم
    Life is a Choice

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadbat نمایش پست ها
    به نظر میرسه که این ایرسافام خیلی رندوم و تصادفی اوراق رو تصحیح میکنه.خیلی ها تعجب میکنند که نمر هاشون خیلی پایین و سلیقه ای داده شده و عده کمی هم بر این باورند که نمره خیلی بالایی گرفتن که البته انتظار این نمرات با لا رو نداشتند.در کل هیچ کسی رو من ندیدم که بیاد اینجا بگه من نمره واقعی خودم رو گرفتم.
    البته من فکر میکنم کادر سخت کوش ایراسافام چند تا نظر مثبت در رابطه با این موضوع حتما زیر پیام من میگذارند
    من خوب که چه عرض کنم... هم خوب نوشتم هم زیاد....

جنرال بودم... هر دو تا تسک رو 350 تا 400 تا نوشتم. پشت و رو... و 8 شدم! لیسنینگ و ریدینگ هم 8.5 شدم!

چیزی که من رو شوکه کرد نمره افتضاح speaking بود.

میتونید اینجا رو بخونید. کلاً تو اسپیکینگ عالی بودم ولی 7 واقعاً پایین بود. مخصوصاً این که اطرافیان حساب ویژه ای باز کرده بودند رو نمره ام و ضایع شدم! جالب اینجاست که همسرم که خیلی سطح زبانش از من پایین هست و در حد 6.5 هست، تو اسپیکینگ شد 7.5!!! احمقانست!!! باور کنید از صبح که نتیجه رو دیدم تا الان اعصاب ندارم! گرچه که من 4 تا 4.5 میخواستم حدوداً برای مهاجرت! برای همین با توجه به speaking خوبم و این که امتیاز های مهاجرتیمون خیلی بالاتر از نیازمون شد، تصمیم گرفتم که اعتراض بزنم میام میگم ایشالا نتیجه رو!

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

راستی برای آیندگان میگم

برای دو تا از دوستان من اس ام اس جواب نیومد و نگران بودن. فرداش تونستن از تو سایت چک کنند و مشکلی نبود!

همگی موفق باشید!

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

دوستان کسی میدونه واسه استفاده از هدفون باید ایمیل داد یا اینکه نیازی به اینکار نیست؟ جایی شنیدم که باید از قبل بهشون ایمیل بدید برای استفاده از هدفون وگرنه اصل بر اینه که از هدفون استفاده نمیکنید!! اگه اینطوریه تا کی میتونیم ایمیل بدمیم بهشون؟ من 3 هفته دیگه ازمون دارم ایرسافام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)