صفحه 5 از 163 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من اول فوریه تو این موسسه امتحان دادم. از سیستم برگزاری امتحان خیلی راضی بودم، اصلا استرس به آدم وارد نمی کردند برخلاف تهران آیلس. قبل از اینکه جواب بیاد اومدم نظراتتون خوندم پیش خودم گفتم، باید یه بار دیگه هم امتحان بدم. من تهران آیلس و ارمنستان هم امتحان داده بودم. اولی رو اردیبهشت تهران آیلس دادم شدم 6 تو همه اسکیل ها. به امید داوری بهتر آذر رفتم ارمنستان ولی افتضاح بود R7 L6 W5.5 S6. خیلی شوکه شدم . ولی چون مجبور بودم ناامیدانه سریع تو این موسسه (تنها جایی که باز بود برای ثبت نام) ثبت نام کردم . شدم 7 تو همه اسکیل ها. خودم باورم نمی شد اسپسکسگ یا رایتینگ 7 بشم (البته خیلی تلاش کرده بودم و 6.5 برام قطعی بود). به طور کلی به نظرم ربطی به موسسه برگزار کننده نداره این آزمون خیلی استاندارد نیست.
    و اما ایرادات: تنها ایراد این موسسه ارتباط ایمیلی ظعیفشه. دیر جواب می زنند، کارنامه به خونه فرستاده نمی شه، به ایمیل ها ایمیلی جواب نمی دن باید زنگ بزنی جواب بگیری و شماره TRF ایمیل نمی کنند.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با سلام

مضحك ترين چيزي كه امروز شنيدم اين بود كه موسسه ايرسافام، حق ريپورت نمره آزمون آيلتسي كه 13 فوريه برگزار شده است و الان نتايج آن روي results.ielts.org است را به بنده ندارد. چون به طور اتفاقي، سه نفر را براي ارزيابي بيشتر به كمبريج فرستاده اند كه از صحت آزمون، مطمئن شوند؛ و از آنجا كه من پرشانس هستم، يكي از اين سه مورد بنده بوده ام.

حالا اين وسط كي استرس مي كشد و كي نابود مي شود، به هيچ كس هيچ ارتباطي ندارد.

جالب نيست؟

آيا اين كار در مراكز ديگر نيز مرسوم است؟

سلام
    من 2 مارچ آزمون اسپکینگم بود
    تقریبا همه چی مرتب برگزار شد رفتار کارمنداشون هم خیلی دوستانه بود و اصلا به ادم استرس نمی دادند
    فقط من چون تجربه اول آزمونم بود تو بخش دوم اگزماینر دقیقا راس 2 دقیقه کرنمتر رو قطع کرد و گفت کافیه که این موضوع تو ازمون ها آزمایشی که داده بودم خبری ازش نبود.
    امیدوارم تو نمره دادن خوب باشن
    اینم بگم اگزماینر من ایرانی نبود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

در رابطه با این مرکز بنده خیلی راضی بودم. نحوه برخورد پرسنل عالی بود. کیفیت لیسنینگ هم بسیار خوب بود. از همه مهمتر جای خالی این موسسه برا ثبت نام بود که با توجه به عجله ی من تونستم 22 فوریه رو ثبت نام کنم. فردا هم منتظر دریافت نتیجه آزمونم هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    شما دوست عزیز مطمئن هستید این مرکز امتحان دادید، امتحان تو طبقات مختلف برگزار میشد!!! و کیفیت صدا هم عالی بود، لطفا یه بار دیگه به حرفایی که زدید فکر کنید ببینید همین مرکز ایرسافام بوده ؟!!! آخه تو زیرزمین و پارکینگ امتحان گرفتن معنیش می شه تو طبقات مختلف امتحان گرفتن !!!
    امتحان 22 فوریه در سه طبقه برگزار شد. من تو زیر مین بودم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

لازم به ذکره که بنده با کارت ملی ثبت نام کردم و روز اسپیکینگ هم کارت ملی بردم. اما از استرس زیاد روز آزمون اصلی کارت ملیم رو هتل جا گذاشتم ولی پاسپورت برده بودم. اما از آونجا که خیلی پایبند قوانین بودن اجازه ورود بنده رو ندادن چون باید حتما کارت ملی رو همرام میداشتم. فکر کنید چه استرسی بهتون وارد میشه صبح امتحان. تا ساعت 8.45 هم نذاشتن برم داخل سالن

اما نهایتا با اصرار زیاد گذاشتن امتحان رو بدم به شرط اینکه تا ساعت 3 ظهر همان روز کارت ملیم رو ببرم ساختمون مرکزیشون تو میدون فردوسی.
    ویرایش توسط kasek : March 6th, 2014 در ساعت 06:50 PM دلیل: برای یک کاربر

Junior Member

من روز قبل از امتحان اسپیکینگم وقتی دنبال چک کردن آدرس موسسه ایرسافام بودم به این فروم برخوردم و کلا از زندگی ناامید شدم، قشنگ خودمو آماده کرده بودم که برم یه بار دیگه امتحان بدم
    امتحانم اول مارچ 2014 بود و نمراتم هم خیلی خوب شد و حتی بیشتر از انتظارم هم بود توی یه اسکیل
    . L:7.5, R:8.5,W:7,S:7 و OVERALL: 7.5
    گفتم بیام تجربه ی خوبم رو بنویسم که نفرات بعدی که این پست ها رو میخونن مثل من شوکه نشن
    اولا که اسپیکینگ خیلی خوب برگزار شد، اگزمینر بسیار خوش برخورد بود و هرجا کلمه ی خوبی استفاده میکردم تو صحبتم به نشانه تایید سرش رو تکون میداد
    محیط امتحان کتبی هم شاید عالی نبود ولی اینقدری که اینجا راجع بهش بد گفتن هم نبود، حواسشون به دمای محیط بود و دائم گرما و سرما رو چک میکردن، فقط صندلی ها شاید یه مقدار به هم نزدیک بود که اونم مشکل بزرگی نبود
    برخوردها دوستانه بود، حتی وقتی با اینکه صدبار گفتن قبل از اینکه خود سی دی بهتون بگه حق ندارید بوکلت رو باز کنید و متاسفانه هیچ کس گوش نکرد و همه بوکلت هاشون رو با پلی کردن سی دی باز کردن، باز هم هیچ کس برخورد بدی نکرد و فقط ناظرها اومدن تند تند بوکلت ها رو بستن
    تلفنی بسیاری از سوالات رو جواب میدن
    و اینکه بعضی ها نوشته بودن همه رو میگردن و اجازه نمیدن خوراکی ببری و نمیذارن کت ات رو تو جلسه دربیاری یا بذاری پشت صندلی ات و اینا، این قانون آزمون ایلتسه و فقط مال این موسسه نیستش
    با این حال مثلا من تو جیبم خرمای خشک ریختم و وسط آزمون هی یه دونه میخوردم و هیچ کس هم چیزی بهم نگفت و اینجوری ضعف هم نکردم

در مورد سطح نمراتم هم، ریدینگ رو همیشه اینقدر خوب میزدم، حالا یه کم بالا پایین تر، لیسنینگ رو قبل امتحان انتظارشو داشتم که شاید حتی یه ذره بالاتر بزنم ولی با توجه به چیزی که امتحان دادم و دو تا سوال هم از دست دادم، نتیجه کاملا مطابق انتظارم بود
    رایتینگ رو یه ماه قبل آزمون شروع کردم به کلاس رفتن و از اول هرچی رایتینگ دادم استادم برام تخمین میزد 7 میگیرم که دقیقا هم همون شد
    اسپیکینگ رو توی آزمون ماکی ک دادم 6 گرفتم و توی کلاس هم استادم فک میکرد 6.5 میشم در حالی که اینجا 7 گرفتم

اینا رو نوشتم که اونایی که ایرسافام ثبت نام کردن با خوندن نوشته های اینجا فک نکنن پولشونو دور ریختن !اینجا هم یه موسسه است مثل جاهای دیگه
    برای من که امتحانش تجربه ی خیلی خوبی بود، نمره ام هم نه تنها کمتر از انتظارم نشد بلکه حتی بیشتر هم بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

من آزمون 8 مارچ ایرسافام رو شرکت کردم
    بار اولم بود ولی همه چی مرتب و دقیق به نظر میرسید،
    اگر چه فقط نمره ی رایتینگم یکم پایین تر از انتظارم شده که اونم فکر نکنم به موسسه ربط داشته باشه..

من هم 8 مارچ در این موسسه شرکت کردم. نحوه برگزاری آزمون واقعن خوب بود. خیلی مودب برخورد میکردن و همه چی دقیق و درست بود. یک ساختمون 4 طبقه است که ما سالن -1 یعنی زیرزمین بودیم اما تهویه واقعا خوب بود و هوا نه گرم بود و نه سرد. صدای پخش هم واقعا مناسب بود و راضی بودم. صندلی هم خوب بود. پذیرایی هم میکردن مثل خرما و بیسکوییت و آب نبات و آب معدنی. آزمون اسپیکینگ فقط در یک محیط نسبتن کوچیک برگزار میشد که اگر مثل من استرس میداشتید شاید گرمتون میشد و عرق میریختید.
    راجب نمره دادنشون هم راستش نمیشه دقیق نظر داد. من برادرم 2هفته قبل از من آزمون داشت که متاسفانه نمره خیلی کمتری از حد انتظارش گرفت. البته من نمیدونم برادرم چطور امتحان داده اما مثلا رایتینگ زیر 6.5 نمیشد هیچ وقت که بهش داده بودند 5.5. و خب در کل نمره کمی گرفته بود.
    اما من خودم نمراتی که گرفتم کاملن طبق انتظارم بود. مثلن رایتینگ بیشتر از 7 نمیشدم که بهم 7 دادن. یا ریدینگ من خیلی خوب داده بودم که بهم 8.5 دادند و منطقی بود. فقط اسپیکینگ رو 6.5 دادند که اون هم درست بود چون سکشن 3 رو یکم استرس داشتم و خراب کردم. در کل خودم راضی هستم اما برادرم نه.

Junior Member

من ازمون 13 فوریه 2014 رو دادم که واقعن عالی بود از هرجهت. طرز برخوردشون، امکانات و همه چی عالی بود. البته نمره ی اورال م شد شش ولی در کل بسیار راضی بودم و ای کاش که هدست داشتن . اگر اینطور بود دیگه کم و کسری نداشت . اصلاً شبیه اون چیزای وحشتناکی که از ازاد و تهران ایلتس شنیده بودم نبود. ضمنن من دقیقن نمره ای رو گرفتم که توی آزمایشی ها میگرفتم. برخلاف اونچه که شنیده بودم اسپیکینگ و رایتینگشون سختگیرانه نبود. برخورد اگزمینر بسیار خوب بود. خانم شریعتی نامی بودن که امیدوارم همه اگزمینر ها ادب و تشخص ایشون رو یادبگیرن .

Junior Member

سلام دوستان
    همین چند ساعت پیش نتایج آزمون 5 اپریل (آکادمیک) اومد.
    من برای اولین بار امتحان می دادم و به پیشنهاد استاد عزیزم موسسه ی ایرسافام رو انتخاب کردم.
    اخیرن در مورد بد نمره دادن این موسسه مخصوصن در مورد speaking شنیده بودم.
    اما خدا رو شکر نمره های من خیلی خوب شدن، reading و listening شدم 7 که دقیقن میانگین نمرات تست های کمبریج بود که خودم از خودم می گرفتم.
    writing هم 7 شدم که استادم هم همین ارزیابی رو داشتن اما خودم بعید می دونستم ایرسافام 7 بده.
    و speaking شدم 6.5 که خودم خیلی راضی م چون روز امتحان حول کرده بودم حسابی و حالم خوب نبود.

در مورد شرایط برگزاری آزمون این موسسه، بی نهایت راضی بودم.
    زمان امتحان speaking، بنده 10 دقیقه دیر رسیدم!! و حال م خیلی بد بود اما مسولین ش بسیار خوب برخورد کردند و تا جایی که امکان داشت براشون، زمان مصاحبه ی من رو عقب انداختند تا من حال م بهتر بشه. examiner م هم یه خانم بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد بودند که متاسفانه فامیل شون رو یادم نمیاد. بهم فرصت میدادن که جمله م رو تمام کنم و اصلن مثل بعضی از ممتهن ها که شندیدم، حرفم رو قطع نمی کردند.

روز امتحان written هم محیط خیلی خوب بود، مسئولین خوش برخورد بودند و اصلن بهمون استرس وارد نمی کردند. هر کسی خرما یا مداد و پاکن می خواست براش می آوردن. همه چیز دقیق کنترل می شد.
    در صورتی که شنیدم آیلتس تهران و دانشگاه آزاد اصلن برخورد خوبی ندارن و بچه ها رو خیلی مضطرب می کنند.
    از بدی هاش
    امتحان کمی با تاخیر شروع شد فکر کنم حدودای 9:30 بود البته فکر کنم سنترهای دیگه هم همین طور باشه. صندلی ها خیلی به هم چسبیده بود که این اولش من رو اذیت کرد. فکر می کنم چون امتحان توی طبقه ی -1 بود صدای بخش listening می پیچید توی محیط و من هم که کنار دیوار بودم دقیقن، بیشتر این رو حس می کردم هر چند که نمره listening م همون شد که در میانگین بهش می رسیدم.

راستی نمره م رو قبل از این که سایت اعلام کنه خود موسسه برام اسمس کرد.

در کل به عنوان کسی که در اولین امتحان آیلتس ی که داده به نمره ای که خواسته رسیده این موسسه رو توصیه می کنم.
    استاد خوب هم خیلی مهم ه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)