صفحه 52 از 163 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط shalize نمایش پست ها
    بچه ها اون خانومه که سنشون بالاست و تپله اسم چیه تست اسپیکیک با اون بودم چطور هستن
    اولین بارم بود ازمون میدادم
    وقت کم اوردم برای رایتینگ

و دقیق میگید موضوع essy چی بود
    خانم زهره شریعتی هستن.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

درور به همه ی دوستان ....
    آیا موقع امتخان لیسنینگ میشه صدای هدفون رو کم یا زیاد کرد؟
    کیفیت صداش خوبه؟
    من راستش فقط به خاطر هدفون دارم این مرکزو انتخاب میکنم ...

بله، میشه صدای متن رو هم از روی سیم و هم از روی دستگاه کم و زیاد کرد. قبلش اینقدر متن میگذارند که کیفیت صدا و شدت بلندی اش رو چک کنید که معمولاً مشکلی پیش نمیاد. کیفیت صداش هم خیلی خوبه. طبق تجربه من، کیفیت برگزاری امتحانش خیلی خوبه. من وقتی از جلسه هم بیرون اومدم به همسرم گفتم، هر چی که نمره ام بشه، فقط و فقط تقصیر خودم بوده. همه چی رضایت بخش بود و هیچ مشکلی نبود خدا رو شکر، به جز تغذیه که ساقه طلایی و خرما بود که ساقه طلایی برای جلسه طولانی امتحان، یه کم اذیت کننده است. من فقط خرما خوردم و آب.

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    درور به همه ی دوستان ....آیا موقع امتخان لیسنینگ میشه صدای هدفون رو کم یا زیاد کرد؟کیفیت صداش خوبه؟ من راستش فقط به خاطر هدفون دارم این مرکزو انتخاب میکنم ...
    کیفیت صدا عالیه. بدون شک ایرسافام بهترین موسسه برگزار کننده ایلتس در ایرانه. من که خیلی خیلی راضی بودم. نه فقط از صدا و هدفون بلکه از همه چیزش. همه چی منظم حساب شده و تمیز برگزار شد.

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    درور به همه ی دوستان ....
    آیا موقع امتخان لیسنینگ میشه صدای هدفون رو کم یا زیاد کرد؟
    کیفیت صداش خوبه؟
    من راستش فقط به خاطر هدفون دارم این مرکزو انتخاب میکنم ...
    دوست عزیز اصلا جای نگرانی نیست، هدفون ها حرفه ای هستند، همونهایی هستند که در ترجمه همزمان ازشون استفاده میشه. اولش برای امتحان یه فایل صوتی میذارن تا شما صدا رو بشنوید و تنظیم کنید و برای همه توضیح میدن چطور ازش استفاده کنید.
    I choose to make the rest of my life, the best of my life
    بجای تشکر و قدردانی از کاربران به امتیاز مثبت آنها بیافزایید

دوستان من ۱۳ نوامبر امتحان دادم. الان هرچی تو سایت results.ielts.org مشخصاتمو میدم پیغام میده: "No IELTS result found"!!
    آیا کسایی که تو این روز امتحان داشتن تونستن نمرشونو ببینن؟

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    دوستان من ۱۳ نوامبر امتحان دادم. الان هرچی تو سایت results.ielts.org مشخصاتمو میدم پیغام میده: "No IELTS result found"!!
    دوست عزیز از مرکز آزمون بپرسین چرا اینطوریه!
    من فکر کنم فردا بتونید نتایج رو ببینید.بعد از روز چهاردهمین معمولا میشه نتایج رو دید.
    I choose to make the rest of my life, the best of my life
    بجای تشکر و قدردانی از کاربران به امتیاز مثبت آنها بیافزایید

سلام منم امروز هرچی نگاه کردم توی هیچ جا نتیجه 13 نوامبر رو ندیدم اما sms بالاخره از ایرسافام اومد برام و خیالم رو راحت کرد
    7 شدم
    واقعیت راضی بودم، قبلش ترسیدم از ممتحنها و فکر میکردم کم بدن اما خوب بود من مشکل و اعتراضی ندارم هم کتبی هم شفاهی خوب برگزار شد گرچه شفاهی استرس داشت زیاد... میتونست بهتر باشه استرس 5. نمره میاره پایین

باسلام من 13نوامبر امتحان دادم هنوز جواب ندادن برای کسی جواب نیومده

نقل قول نوشته اصلی توسط kitar0 نمایش پست ها
    سلام دوست محترم.

من هم همین مشکل برام پیش اومده بود.

نگرانی شما رو من هم داشتم که چرا نمراتم توی سایت آیلتس نشون داده نمیشه. متاسفانه مسئولین ایرسافام در این زمینه اطلاعاتی نداشتند و نمیدونستند چرا و بعضاً اطلاعات غلط به من میدادند که خیلی عجیب بود برام ( مثل اینکه نمرتون فقط به مدت 24 ساعت روی سایت میمونه )

خلاصه من بعد از ایمیل زدن به IDP و BC و Cambridge منوجه شدم که نهایتاً اون کارنامه کاغذی ای که موسسه به شما میده مهم هست و اگه اون رو دارین جای نگرانی برای Online Preview نمرتون نیست.

درضمن توی همین فروم کاربری به نام IELTSQuestion اگه اشتباه نکنم در بخش "رفع اشکال" آیلتس هستند. ایشون اگزمینر هستند و به Database آیلتس دسترسی دارند. من TRF Numberم رو بهشون دادم و ایشون برام چک کردند و اطلاعاتم رو بهم گفتند که مطمئن شدم مشکلی نیست. ( جالبیش اینه که به خاطر تهمت زدن به ایشون که ایشون اگزمینر نیست و داره اطلاعات غلط میده و . . . پستشون بسته شد و خودشون از ادامه همکاری انصراف دادن ( که حق هم دارند بهشون بر بخوره ) ( که من خودم به شخصه خیــــــلی از ایشون اطلاعات خوبی کسب کردم و خیلی کمکم کردند . مثل خود من که بار ها بهم تهمت این زده شده که من از کارکنان ایرسافام هستم و میام اینجا الکی تعریف میکنم )

به هر حال به ایشون پ.خ بدین و TRF Numberتون رو بهشون بدین و ازشون بخوایین اگه امکانش هست براتون چک کنند تا خیالتون راحت شه. اینم بگم که چیز رایجی هست که نتونید نمرتون و Online ببینید و کلاً انگار نمره همه رو روی سایت وارد نمیکنند. من بعد اون قضیه خیلی ها رو دیدم مثل خودم بودن که نمرشون وارد سایت نشده بود. ولی نمیدونم چرا .

There is no need to worry as long as you have your paper certificate received from your test center

موفق باشین.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)