صفحه 54 از 163 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member peymanpaj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - دانشگاه آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz60 نمایش پست ها
    سلام کسی از کیفیت صدا زمان برگزاری امتحان اطلاعی داره؟ خصوصا کسایی که توی نوامبر امتحان دادن اخه میگن ظاهرا هدفونا قطعی داشتن وسط امتحان ؟؟؟؟؟ اگه کسی چیزی میدونه لطفا اطلاع بده تا اگه این قضیه صحت داره تقاضای اسپیکر بدیم!!!!!!!!! ممنون(خدا کنه شایعه باشه)البته من تجربه امتحان توی این موسسه رو دارم و واقعا هم راضی بودم ولی اخیرا توی کلاسا از بقیه شنیدم که این اتفاق افتاده وچون دوباره باید شرکت کنم خواستم مطمئن بشم تا در صورت لزوم تقاضای اسپیکر بدم
    من 1 نوامبر امتحان دادم و مشکلی نداشت هدفون ها. در ضمن اگر قطع بشه ، مجدد تکرار میکنن (طبق گفته دوستان در پست های دیگه که فکر کنم دو ماه پیش بود) قبل از شروع هم که ماشالا انقدر چک میکنن که خسته میشه آدم... فقط یه نکته اینکه جای رسیور هدفون رو مدام تغییر ندید، سمت چپ میز(بالا) یه جا برای قرار دادنش هست، همونجا بزارید بمونه که قطع و وصل نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz60 نمایش پست ها
    سلام کسی از کیفیت صدا زمان برگزاری امتحان اطلاعی داره؟ خصوصا کسایی که توی نوامبر امتحان دادن اخه میگن ظاهرا هدفونا قطعی داشتن وسط امتحان ؟؟؟؟؟ اگه کسی چیزی میدونه لطفا اطلاع بده تا اگه این قضیه صحت داره تقاضای اسپیکر بدیم!!!!!!!!! ممنون(خدا کنه شایعه باشه)البته من تجربه امتحان توی این موسسه رو دارم و واقعا هم راضی بودم ولی اخیرا توی کلاسا از بقیه شنیدم که این اتفاق افتاده وچون دوباره باید شرکت کنم خواستم مطمئن بشم تا در صورت لزوم تقاضای اسپیکر بدم
    در مورد گوشیهای بخش لسنینگ:
    مشکل اساسی ندارن
    چندین بار برامون آزمایش میکنن
    اگر زودتر برین روی صندلیتدن وقت بیشتری برای تست دارین اما نکات زیر قابل توجه:
    نباید با دکمه ها و سیستمش ور برین چون به هرحال وایرلس حساسه و هر اتفاقی می افته!
    باتریشم حیفه همش صداشو بالا پایین کنین خرابش میکنین!
    تا لحظه قبل از شروع اگر مشکلی داشت عوض میکنن!
    در زمان امتحان بر اثر عجله برای ورق زدم مراقب باشین بازوتون سیم یا دستگاه رو پرت نکنه )من این مورد رو دیدم(
    صداش رو حین آزمون تغییر ندین!
    کیفیتش عالی بود! ولی خوب جنیفر نمیخونه باید دقت کنیم خودمونم مهارت داشته باشیم ;-)
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibenazdik نمایش پست ها
    در مورد گوشیهای بخش لسنینگ:
    مشکل اساسی ندارن
    چندین بار برامون آزمایش میکنن
    اگر زودتر برین روی صندلیتدن وقت بیشتری برای تست دارین اما نکات زیر قابل توجه:
    نباید با دکمه ها و سیستمش ور برین چون به هرحال وایرلس حساسه و هر اتفاقی می افته!
    باتریشم حیفه همش صداشو بالا پایین کنین خرابش میکنین!
    تا لحظه قبل از شروع اگر مشکلی داشت عوض میکنن!
    در زمان امتحان بر اثر عجله برای ورق زدم مراقب باشین بازوتون سیم یا دستگاه رو پرت نکنه )من این مورد رو دیدم(
    صداش رو حین آزمون تغییر ندین!
    کیفیتش عالی بود! ولی خوب جنیفر نمیخونه باید دقت کنیم خودمونم مهارت داشته باشیم ;-)
    موفق باشید
    سلام
    قبل از هر چیز خیلی ممنون از اینکه تجربه خودتون رو با بقیه در میون میذارین که نشون دهنده شخصیت خوب و دوست داشتنی شماست به لطف مهر بونی شما این نگرانی من هم رفع شد البته همون طور که قبلا گفتم تجربه قبلی من از این موسسه و کارکنان محترمشون واقعا تجربه خوبی بود و واقعا راضی بودم و نشون دادن که یک گروه واقعا حرفه ای هستند.
    بازم تشکر از لطف شما و هم چنین از peymanpaj عزیز که شفاف سازی کردید .بهترین ها رو براتون ارزو میکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    از کجا میشه مکان امتحان کتبی و شفاهی و فهمید؟ تو داشبورد که چیزی نیست.
    از دوستان کسی امتحان 6 دسامبر هست؟
    مرسییییییییییی

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از کجا میشه مکان امتحان کتبی و شفاهی و فهمید؟ تو داشبورد که چیزی نیست.
    از دوستان کسی امتحان 6 دسامبر هست؟
    مرسییییییییییی
    سلام
    در قسمت contact us سایت ایرسافام که برید آدرسهارو داده من براتون اینجا کپی می کنم:

نشانی دفتر مرکزی محل برگزاری آزمون Speaking :
    ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین تقاطع خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، ساختمان فیلیپس، طبقه پنجم،پلاک 812
    موسسه فرهنگی هنری ایرسافام (IFI IELTS Test Centre).
    (تلفن : 66704373-021 و 66766847-021 (10 خط
    فکس : 66701564-021
    نشانی محل برگزاری آزمون کتبی ۶ دسامبر :خیابان سئول، خیابان نمایشگاه، درب شمالی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، سالن یادگاردر ضمن لینکش هم اینه
    http://ielts.irsafam.com/index.php?c...e&actn=contact
    موفق باشید
    ".Where there is a will, there is a way"

Junior Member

سلام دوستان .. لطفا راهنمایی کنید.. از نارمک - بین آیت و هنگام .. چطور میتونم راحت به محل ازمون کتبی ( باشگاه انقلاب) برسم؟ جوری ک استرس نگیرم.. از شمال میام.. ممنونم واقعا

Junior Member

با تشکر از شما
    اگر هتل در تقاطع ولیعصر و نبش طالقانی باشد و امتحان در صبح شنبه باشد، به نظر شما با گرفتن آژانس کی باید از هتل حرکت کنیم و با در نظر گرفتن شلوغی تهران چقدر زمان می بره این مسافت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minamaya نمایش پست ها
    سلام
    در قسمت contact us سایت ایرسافام که برید آدرسهارو داده من براتون اینجا کپی می کنم:

نشانی دفتر مرکزی محل برگزاری آزمون Speaking :
    ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین تقاطع خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، ساختمان فیلیپس، طبقه پنجم،پلاک 812
    موسسه فرهنگی هنری ایرسافام (IFI IELTS Test Centre).
    (تلفن : 66704373-021 و 66766847-021 (10 خط
    فکس : 66701564-021
    نشانی محل برگزاری آزمون کتبی ۶ دسامبر :خیابان سئول، خیابان نمایشگاه، درب شمالی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، سالن یادگاردر ضمن لینکش هم اینه
    http://ielts.irsafam.com/index.php?c...e&actn=contact
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    اگر هتل در تقاطع ولیعصر و نبش طالقانی باشد و امتحان در صبح شنبه باشد، به نظر شما با گرفتن آژانس کی باید از هتل حرکت کنیم و با در نظر گرفتن شلوغی تهران چقدر زمان می بره این مسافت؟
    سلام خواهش می کنم
    با توجه به اینکه شما میدان ولیعصر (حدودا) هستید اگر ساعت 7:30 دقیقه صبح با آژانس حرکت کنید نهایتاً 30 دقیقه ای به مجموعه ورزشی انقلاب می رسید. اما از اونجایی که امتحان گفته شده حدود 9 شروع میشه(که نمیشه و شانس بیارید 9:30 شروع میشه که تا 10 هم امکانش هست اولشو طول بدن) شما همون 7:30 راه بیفتید. خب اولش کلی معطل میشید تو مجموعه ورزشی انقلاب. مثلا فکر نکنید چون 8 رسیدید همون 8 هم میرید سر جلسه نخیر. اولا اگه قبل از آزمون کتبی آزمون speaking نداده باشید باید قبلش برید ازتون عکس بگیرن(گویا یه سریا هم بعد از امتحان کتبی برای عکس گرفتن رفتن) تازه قبلش باید وسایلتونو تحویل بدید. ساعت عقربه ای ببرید مشکلی نداره. خوراکی هم شکلات بی سرو صدا ببرید!! منظورم اینه که زرورقش صدا نده. من که توایکس بردم ولی چیزی نگفتن یعنی مشکلشون با بسته بندیشه که مشمایی نباشه که بازم چیزی نمیگن. خلاصه فکر کنم با معطلی 30 دقیقه ای ایرسافام هم 8:30 باید پشت میزتون نشسته باشید. یه چیزی که خیلی مهمه اینه که زیاد برای رفتن داخل سالن عجله نکنید. یعنی هر کاری که می خواید انجام بدید قبل از ورود به سالن باشه.بعد از ورود به سالن امتحان اجازه خروج ندارید. یعنی نهایتا 5 دقیقه اول ریدینگ بتونید برید بیرون و 5 دقیقه اول رایتینگ. یعنی از زمان خودتون کم میشه. پس برای رفتن به داخل سالن عجله نکنید. اینو در نظر بگیرید که باید حدود 3 ساعت توی سالن باشید.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط PESARESABZ نمایش پست ها
    سلام دوستان .. لطفا راهنمایی کنید.. از نارمک - بین آیت و هنگام .. چطور میتونم راحت به محل ازمون کتبی ( باشگاه انقلاب) برسم؟ جوری ک استرس نگیرم.. از شمال میام.. ممنونم واقعا
    سلام
    بهتره بگید از میدان رسالت به مجموعه ورزشی انقلاب
    مسیر تاکسی: (حتما از راننده تاکسی ها هم بپرسید و بگید میخواید برید مجموعه ورزشی انقلاب تا بهترین مسیر رو بهتون بگن ولی من فکر کنم همین مسیر درسته)
    اول باید سوار تاکسی خطی میدان رسالت - میدان ونک بشید (از میدان رسالت برید میدان ونک)
    دوم باید سوار تاکسی خطی میدان ونک - پل مدیریت بشید (از میدان ونک برید پل مدیریت و در نیایش شرق به غرب پیاده بشید) (زمان تقریبیش هم 1 ساعت در نظر بگیرید)

(البته آژانس بسیار راحت تر هست و حدودی فکر می کنم 30 دقیقه ای با آژانس برسید، هم استرسش کمتر هست هم تعویض خط ندارید)
    در ضمن شنبه ها روز پرترافیکی هست اینو هم در نظر داشته باشید.
    اگر خواستید با آژانس برید همون 7:30 حرکت کنید خوبه ولی با تاکسی و دو خط که باید برید 7 حرکت کنید تا حدود 8 مجموعه ورزشی انقلاب باشید. ( ترافیک تهران غیرقابل پیش بینه. پس زودتر اگه راه بیفتید نهایتا اونجا معطل میشید نه اینکه اصلا نرسید به امتحان.)
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    بهتره بگید از میدان رسالت به مجموعه ورزشی انقلاب
    مسیر تاکسی: (حتما از راننده تاکسی ها هم بپرسید و بگید میخواید برید مجموعه ورزشی انقلاب تا بهترین مسیر رو بهتون بگن ولی من فکر کنم همین مسیر درسته)....

سلام دوست عزیز.. ممنونم خیلی لطف کردید..

در شمال ورزشگاه ک ذکر شده توهمون مسیری هست ک گفتید؟
    ی سوال دیگه هم دارم.. اگر از بی ارتی نواب مسیر رو برم فکر کنم راحتتتر باشه ( میتونم از نواب هم برم) بی ارتی نواب- پارک وی سوار شم و پل مدیریت پیاده شم.. اره؟
    اگر درسته لطفا بگید ازونجا ببعد چجور برم؟ ( ازین مسیر )

از رسالت فک کنم استرس بگیرم..
    ممنونم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)