صفحه 57 از 163 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

راستش من امروز اکادمیک دادم لیسینینگش واقعا سخت بود یه سری چک کردم تا حدودی درست بود امیدوارم تجدید نظر کنن رو نمرش ردینگ 2 پارت اول که خیلی راحت بود 3 سخت بود من هر پاراگرافشو 2 بار خوندم رایتینگ هم یه حالت غیر معمول بود اما به طور کلی امتحانش سو سو بود امیدورام نمره ایی که می خوام بدست بیارمممم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting- allameh tabat

نتیجه 22 نوامبر من هم اومد
    w7
    s6/5
    l 6/5
    r 6
    به نظرم اسپیکینگ رو کم نمره دادن حداقل هفت باید می شدم

Junior Member

سلام
    نگران نباش نمره band score ريدينگ و ليسنينگ بر اساس ميزان سختيشون هست يعني هر چه سختر باشه با تعداد كمتري درست زدن ميشه همون نمره رو گرفت.اتفاقا" وقتي سختتره هميشه نمره شما بهتر ميشه نگران نباش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    راستش من امروز اکادمیک دادم لیسینینگش واقعا سخت بود یه سری چک کردم تا حدودی درست بود امیدوارم تجدید نظر کنن رو نمرش ردینگ 2 پارت اول که خیلی راحت بود 3 سخت بود من هر پاراگرافشو 2 بار خوندم رایتینگ هم یه حالت غیر معمول بود اما به طور کلی امتحانش سو سو بود امیدورام نمره ایی که می خوام بدست بیارمممم

Junior Member

سلام
    بله نگران نباشين من پرسيدم گفتند قبول ميكنند.من 22 نوامبر امتحان دادم.L6.5 R6 W6 S6.5

نقل قول نوشته اصلی توسط hotboy1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز ایرسافام امتحان دادم، تو ریدینگ جواب TRUE/FALSE رو T - F گذاشتم. به نظرتون قبول می کنن؟

Junior Member

من در امتحان 6 دسامبر شرکت کردم. متاسفانه سالنی که برای امتحان در نظر گرفته شده بود سرد بود. وسطای امتحان پاهام منجمد شده بودن. متاسفانه در بخش آخر لیستنینگ کاملا صدای هدفونم قطع شد که یکی از مراقبین هدفونشونو دادن به من ولی متاسفانه خط صحبت از دستم رفت. واسه همین یه چندتایی از سوالای تسک آخر رو ذهنی زدم. سوالای لیستنینگ سخت بود و با خودم گفتم این آخرین تسک فقط کلمه هست می تونی بزنی که این طوری شد. سوالای ریدینگ هم تسک آخرش خیلی سخت و پیچیده بود. من با وجودی که 30 دقیقه واسش وقت داشتم نتونستم خوب تستای این بخش رو بزنم. ولی رایتینگش به نسبت بد نبود. البته سوالش یه خورده عجیب بود و به فکر زیادی نیاز داشت .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pourhabibi نمایش پست ها
    من در امتحان 6 دسامبر شرکت کردم. متاسفانه سالنی که برای امتحان در نظر گرفته شده بود سرد بود. وسطای امتحان پاهام منجمد شده بودن. متاسفانه در بخش آخر لیستنینگ کاملا صدای هدفونم قطع شد که یکی از مراقبین هدفونشونو دادن به من ولی متاسفانه خط صحبت از دستم رفت. واسه همین یه چندتایی از سوالای تسک آخر رو ذهنی زدم. سوالای لیستنینگ سخت بود و با خودم گفتم این آخرین تسک فقط کلمه هست می تونی بزنی که این طوری شد. سوالای ریدینگ هم تسک آخرش خیلی سخت و پیچیده بود. من با وجودی که 30 دقیقه واسش وقت داشتم نتونستم خوب تستای این بخش رو بزنم. ولی رایتینگش به نسبت بد نبود. البته سوالش یه خورده عجیب بود و به فکر زیادی نیاز داشت .
    این مشکل قطع صدا برای من هم سر امتحان وجود داشت.هرچه قدر هم هدفون رو عوض کنند در یک لحظه وقتی صدا قطع و وصل میشه ادم تداوم رو از دست میده .منم یک تعدادی از سوالهام رو از دست دادم.تنها من هم نبودم تو سالن امتحان خیلی از بچه های دور و بر من این مشکل رو داشتن و متاسفانه مشکل رو قبول هم نمیکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sephora174 نمایش پست ها
    این مشکل قطع صدا برای من هم سر امتحان وجود داشت.هرچه قدر هم هدفون رو عوض کنند در یک لحظه وقتی صدا قطع و وصل میشه ادم تداوم رو از دست میده .منم یک تعدادی از سوالهام رو از دست دادم.تنها من هم نبودم تو سالن امتحان خیلی از بچه های دور و بر من این مشکل رو داشتن و متاسفانه مشکل رو قبول هم نمیکنن.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    من هم دو هفته دیگه ایرسافام آزمون دارم. خیلی استرس گرفتم در مورد قطع شدن هدفون هااا

من إز هدفون هاشون راضي بودم برأي كسي هم قطع نشد ١٠ بار هم چك كردن مبادا برأي كسي قطع بشه
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    من هم دو هفته دیگه ایرسافام آزمون دارم. خیلی استرس گرفتم در مورد قطع شدن هدفون هااا
    استرس نگیر .با استرس چیزی درست نمیشه.ببین رفتار کارکنان خیلی خوبه.هرچند روز امتحان من از ساعت 7.30 من اونجا بودم و 10 امتحان شروع شد.کلا برگزاری ازمون خوبه.جو دوستانه است البته مثل همه مراکز دیگه.خوب جواب شمارو میدن و به اعتراضتون هم رسیدگی میکنن.برای ما هم قبل از امتحان بررسی کردن و مشکلی نبود.اما سر جلسه مال یک سری از بچه ها روی پارت 1 و برای یک سری دیگه روی پارت 3 و 4 قطع شد.ببین اینو نوشتم که دوستان شرایط رو بدونن.من خودم خیلی بهم استرس وارد شد و واقعا به سختی تونستم خودم رو جمع کنم.اصلا یک جا تصمیم گرفتم که پاشم بیام بیرون اما با اینحال خودم رو کنترل کردم.شما هم نگران نباش و ایشالله امتحان خوبی میدی اما اگر احیانا این اتفاق افتاد خودت رو کنترل کن و سعی کن پارت ها و سوالات بعدی رو از دست ندی.مهم اینه که بتونی به خودت مسلط بشی.سعی کن ته سالن نیفتی یا گوشه ها.در ضمن مال من کاملا قطع نشد بلکه به خاطر پارازیت هایی که میفتاد عملا من کلمات رو میس کردم و تداوم صحبت رو از دست دادم

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

بچه هایی که امتحان اسپسکسنگ مربوط به آزمون 6 دسامبر رودادن توضیح بدن که چه مدارکی رو با خودشون بردن برای امتحان شفاهی؟
    این فرم application form یا کپی پاسپورتمون حتما باید همراهمون باشه ؟
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)