صفحه 6 از 163 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : بیان و درخواست تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

با سلام
    به دنبال درخواست مکرر کاربران مبنی بر آزاد سازی تاپیک های بیان تجربه، ازین پس در تاپیک های بیان تجربه سوال و جواب از کاربران جهت ارائه تجربیات شخصی آزاد می باشد.
    بدیهیست در صورت عدم کارایی لازم و بالارفتن صفحات، این تاپیک ها دوباره به حالت قبل باز می گردند.

با تشکر
    تیم مدیریتی اپلای ابرود
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

سلام به همه دوستان عزیز
    من امتحان کتبی ام 24 آپریل (دیروز) بود
    همه چیز توی موسسه با نظم و خوب برگزار شد، کیفیت صدای لیسنینگ خیلی خوب بود (البته هدفون نداشت) و قبل از شروع از همه طبقات اوکی گرفتن که صدا خوب میرسه به همه، میز و صندلی ها راحت و خوب بود و حتی میز بعضی از بچه ها رو که لق میزد یک طرفش، براشون درست میکردن و زیر پایه اش براشون چیزی میذاشتن که تکون نخوره و حتی میز خود من رو عوض کردن قبل از شروع امتحان
    برخورد همه پرسنل خوب و محترمانه بود
    من کلا راضی بودم
    دفعه پیش من سال 2009 امتحان داده بودم توی تربیت مدرس که یادمه کیفیت خیلی خوبی نداشت و انقدر قانونمند نبود و به اعتراضات داوطلبان آزمون هم برای اینکه میز یا نور خوب نیست و یا چیزهای دیگه اهمیتی نمیدادن
    امتحان اسپیکینگ من روز یکشنبه 20 آپریل بود و اونجا هم که مرکز موسسه بود همینطور قانونمند بود و خیلی محترم برخورد میکردن
    سیستم اطلاع رسانی شون از طریق ایمیل، اس ام اس و یا وب سایت خیلی به نظرم خوب بود
    روز و ساعت آزمون اسپیکینگ رو برای بچه ها 10 روز قبلش اس ام اس و ایمیل کردن
    نمرات هم قرار هست که 7 می توی سایت باشه و از 8 می هم میتونیم برای گرفتنش بریم به مرکز واقع در فردوسی
    آدرس هر دو مرکز (چون محل برگزاری آزمون اسپیکینگ و کتبی متفاوت هست) توی سایت به طور دقیق بود و به علاوه از طریق تلفن هم به سوالات جواب کامل میدادن
    امیدوارم که همه دوستان امتحان خوبی رو پیش رو داشته باشن
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط saughey نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من امتحان کتبی ام 24 آپریل (دیروز) بود
    همه چیز توی موسسه با نظم و خوب برگزار شد، کیفیت صدای لیسنینگ خیلی خوب بود (البته هدفون نداشت) و قبل از شروع از همه طبقات اوکی گرفتن که صدا خوب میرسه به همه، میز و صندلی ها راحت و خوب بود و حتی میز بعضی از بچه ها رو که لق میزد یک طرفش، براشون درست میکردن و زیر پایه اش براشون چیزی میذاشتن که تکون نخوره و حتی میز خود من رو عوض کردن قبل از شروع امتحان
    برخورد همه پرسنل خوب و محترمانه بود
    من کلا راضی بودم
    دفعه پیش من سال 2009 امتحان داده بودم توی تربیت مدرس که یادمه کیفیت خیلی خوبی نداشت و انقدر قانونمند نبود و به اعتراضات داوطلبان آزمون هم برای اینکه میز یا نور خوب نیست و یا چیزهای دیگه اهمیتی نمیدادن
    امتحان اسپیکینگ من روز یکشنبه 20 آپریل بود و اونجا هم که مرکز موسسه بود همینطور قانونمند بود و خیلی محترم برخورد میکردن
    سیستم اطلاع رسانی شون از طریق ایمیل، اس ام اس و یا وب سایت خیلی به نظرم خوب بود
    روز و ساعت آزمون اسپیکینگ رو برای بچه ها 10 روز قبلش اس ام اس و ایمیل کردن
    نمرات هم قرار هست که 7 می توی سایت باشه و از 8 می هم میتونیم برای گرفتنش بریم به مرکز واقع در فردوسی
    آدرس هر دو مرکز (چون محل برگزاری آزمون اسپیکینگ و کتبی متفاوت هست) توی سایت به طور دقیق بود و به علاوه از طریق تلفن هم به سوالات جواب کامل میدادن
    امیدوارم که همه دوستان امتحان خوبی رو پیش رو داشته باشن
    در رابطه با اطلاع رسانی تاریخ و زمان اسپیکینگ به من 4 روز قبل امتحان اطلاع رسانی کردن که مناسب نبود. البته بعد از کلی تماس مکرر. اما در کل راضی بودم. براتون موفقیت آرزومندم.

سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

سلام دوست عزیز
    من برای 24 می در این مرکز ثبت نام کردم چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگه بتوانید جواب بدهید
    1-آزمون چه ساعتی شروع و چه ساعتی تمام میشه؟
    2- خوراکی می توانیم سر جلسه ببریم(خرما شکلات آب)؟موبایل؟
    3- آیا کارنامه را برامون پست میکنند؟
    4- باتوجه به این که من آزمون کتبی و اسپیکینکم تو یه روزه ، آیا می تونم سر ساعت 3:40 خودما به آزمون اسپکینک برسونم؟
    5- ازمون کتبی شما در دانشگاه شهید بهشتی بود؟
    با سپاس از وقتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط toshmal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من برای 24 می در این مرکز ثبت نام کردم چند تا سوال داشتم ممنون می شوم اگه بتوانید جواب بدهید
    1-آزمون چه ساعتی شروع و چه ساعتی تمام میشه؟
    2- خوراکی می توانیم سر جلسه ببریم(خرما شکلات آب)؟موبایل؟
    3- آیا کارنامه را برامون پست میکنند؟
    4- باتوجه به این که من آزمون کتبی و اسپیکینکم تو یه روزه ، آیا می تونم سر ساعت 3:40 خودما به آزمون اسپکینک برسونم؟
    5- ازمون کتبی شما در دانشگاه شهید بهشتی بود؟
    با سپاس از وقتتون
    سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم در خدمت هستم.
    1_ آزمون معمولا ساعت 9 شروع میشه اما شما باید 8 در محل آزمون باشید چون درهای آزمون رو زودتر میبندن و حدود 1 ساعت یا بیشتر طول میکشه تا همه جمع بشن و بازرسی های قبل آزمون انجام بگیره. معمولا ساعت 1 تموم میشه.
    2_ خیر خوراکی به هیچ عنوان اجازه نمیدند ببرید اما سر جلسه به خوبی پذیرایی میشید به طوری که احتیاجی به بردن خوراکی ندارید. آب معدنی، بیسکوئیت ساقه طلائی، خرما و آب نبات هرچقدر بخواید براتون میارن و مرتبا پذیرایی میکنن. موبایل هم به هیچ عنوان اجازه نمیدند ببرید و با دستگاه الکترونیکی بازرسی بدنی میشید. قبل از آزمون حدود یک ساعت طول میکشه که همه وسایل خودشون رو درون باکسهای امن قرار بدند.
    3_‌ زمان من که 3 ماه پیش بود که کارنامه خودش پست نمیشد اما بعد از آزمون نمایندگان دفتر پستی حضور داشتند و با اخذ مبلغ 10هزار تومان براتون کارهای پست کردن رو انجام میدادند.
    4 و 5_ بله مطمئن باشید که خود موسسه زمان امتحان شفاهی رو طوری تنظیم کرده که شما برسید. فاصله محل آزمون کتبی و آزمون شفاهی حدودا 5ایستگاه مترو هستش که در کمتر از 30 دقیقه میرسید. نمیدونم کی به شما گفته که دانشگاه شهید بهشتی محل آزمون هستش اما صد در صد اشتباهه. محل آزمون شفاهی میدون فردوسی و محل آزمون کتبی 5 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مترو مفتح فاصله داره. آدرس دقیق محل آزمون کتبی وشفاهی رو توی خود سایت موسسه نوشته و خیلی سخت نیست. اگر نبود باز هم به خود موسسه زنگ بزنید و آدرس رو بپرسید و در ساعت اداری خیلی خوب پاسخگو هستند. معمولا یک فایل پی دی اف براتون ایمیل میشه چند روز قبل از آزمون که همه این اطلاعات و زمان و آدرس مکان آزمون در اون نوشته شده.
    باز هم اگر سوالی داشتید من در خدمت هستم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم در خدمت هستم.
    1_ آزمون معمولا ساعت 9 شروع میشه اما شما باید 8 در محل آزمون باشید چون درهای آزمون رو زودتر میبندن و حدود 1 ساعت یا بیشتر طول میکشه تا همه جمع بشن و بازرسی های قبل آزمون انجام بگیره. معمولا ساعت 1 تموم میشه.
    2_ خیر خوراکی به هیچ عنوان اجازه نمیدند ببرید اما سر جلسه به خوبی پذیرایی میشید به طوری که احتیاجی به بردن خوراکی ندارید. آب معدنی، بیسکوئیت ساقه طلائی، خرما و آب نبات هرچقدر بخواید براتون میارن و مرتبا پذیرایی میکنن. موبایل هم به هیچ عنوان اجازه نمیدند ببرید و با دستگاه الکترونیکی بازرسی بدنی میشید. قبل از آزمون حدود یک ساعت طول میکشه که همه وسایل خودشون رو درون باکسهای امن قرار بدند.
    3_‌ زمان من که 3 ماه پیش بود که کارنامه خودش پست نمیشد اما بعد از آزمون نمایندگان دفتر پستی حضور داشتند و با اخذ مبلغ 10هزار تومان براتون کارهای پست کردن رو انجام میدادند.
    4 و 5_ بله مطمئن باشید که خود موسسه زمان امتحان شفاهی رو طوری تنظیم کرده که شما برسید. فاصله محل آزمون کتبی و آزمون شفاهی حدودا 5ایستگاه مترو هستش که در کمتر از 30 دقیقه میرسید. نمیدونم کی به شما گفته که دانشگاه شهید بهشتی محل آزمون هستش اما صد در صد اشتباهه. محل آزمون شفاهی میدون فردوسی و محل آزمون کتبی 5 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مترو مفتح فاصله داره. آدرس دقیق محل آزمون کتبی وشفاهی رو توی خود سایت موسسه نوشته و خیلی سخت نیست. اگر نبود باز هم به خود موسسه زنگ بزنید و آدرس رو بپرسید و در ساعت اداری خیلی خوب پاسخگو هستند. معمولا یک فایل پی دی اف براتون ایمیل میشه چند روز قبل از آزمون که همه این اطلاعات و زمان و آدرس مکان آزمون در اون نوشته شده.
    باز هم اگر سوالی داشتید من در خدمت هستم.
    موفق باشید
    سلام دوستان
    در مورد آزمون کتبی روز 24 می ، محل آزمون دانشگاه شهید بهشتی و دانشکده حقوق این دانشگاه هستش و دقیقا بنده هم همان روز همان جا آزمون دارم.
    محض اطمینان می تونید با خود موسسه تماس بگیرید و دوباره بپرسید.
    امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Parhampm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد آزمون کتبی روز 24 می ، محل آزمون دانشگاه شهید بهشتی و دانشکده حقوق این دانشگاه هستش و دقیقا بنده هم همان روز همان جا آزمون دارم.
    محض اطمینان می تونید با خود موسسه تماس بگیرید و دوباره بپرسید.
    امیدوارم موفق باشید
    پس جدیدا محل آزمون رو تغییر دادند. ببخشید من خبر نداشتم. من سه ماه پیش امتحان دادم. البته که مکان امتحان خیلی مناسب بود چون کوچیک بود و صدا نمی پیچید. امیدوارم اینجا هم همونطور باشه.

Banned

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان ايرسافام امكان استفاده إز هدفون رو گذاشته اگر ميخواهيد إز هدفون استفاده كنيد حتما با گوشي تمرين كنيد كه عادت داشته باشيد اما به هر حال اين إمكان رو دلبخواه گذاشته، من زنگ زدم گفتند اگر ايميل نزنيد فرض بر اينه كه هدفون نخواستيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط Natashaa نمایش پست ها
    دوستان ايرسافام امكان استفاده إز هدفون رو گذاشته اگر ميخواهيد إز هدفون استفاده كنيد حتما با گوشي تمرين كنيد كه عادت داشته باشيد اما به هر حال اين إمكان رو دلبخواه گذاشته، من زنگ زدم گفتند اگر ايميل نزنيد فرض بر اينه كه هدفون نخواستيد
    با سلام خدمت دوستان
    امروز از موسسه ایمیل و اس ام اس دادند که امتحان24 می با استفاده از هدفون برگزار می شود.

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوست خوبم إز شما خيلي ممنونم من شب امتحان اسپيكينگم اتفاقي كامنت شما رو خوندم و حالم خيلي بهتر شد منم با شما موافقم إز نظر من كه همه چيز اين آزمون فوق العاده بود إز برخورد دوستانه گرفته تا امكانات و برخورد اگزمينر كه احساس ميكردم از من مشتاق تر است برأي خوب حرف زدن من و با هر كلمه خوبي سرش را تكان ميداد وتاييد ميكرد نموه دهي هم كاملا مطابق با انتظار بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)