صفحه 65 از 163 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    سلام . من دیده بودم بچه ها گفتن که ایرسافام نتایج رو بهشون اس ام اس زده . دقیقا کی این کارو میکنه ؟ قبل از اینکه نتایج توی سایت بیاد ؟ یه روز قبل از روز موعود ؟
    مرسی
    آره یک روز مونده میاد برا من که قرار بود جعمه بیاد که پنجشنبه صبح اومد

سلام.نمرات آزمون ۲۰ دسامبر اومد. نمرات من: لیسنینگ ۷.۵ ریدینگ و رایتینگ ۶.۵ و اسپیکینگ ۶ و مجموع ۶.۵
    در کل از ایرسافام کاملا راضی بودم و نکته ی منفی خاصی ندیدم.

Junior Member

سلام. نمره من هم اومد ولی اصلا خوب نبود.
    ریدینگ ۷.۵ لیسنینگ و رایتینگ ۶.۵ و اسپیکینگ 5.5 و مجموع ۶.۵
    بعد از ازمون اسپیکینگ خیلی مطمئن بودم کمتر از 7 نمی گیرم وبا دیدن 5.5 شوکه شدم. یعنی کل آزمون خراب شد.
    1- خانمی که مصاحبه میکرد خوش رو معتمد معرفی کرد. کسی از دوستان تجربه ای از ایشان داشته؟ باورم نمیشه اینقدر افتضاح بوده باشم!
    2- کسی تجربه اعتراض داشته که به نتیجه هم رسیده باشه؟

ممنون از کمکتون

سلام به همه
    من امتحان روز 20 دسامبر رو شركت كردم و اولين بارم بود كه آزمون مي دادم ، محل آزمونمون هتل استقلال بود كه جاش خيلي خيلي عالي بود. از طرفي به خاطر هدفني كه ميدن كيفيت برگزاري بخش ليستنيگ خيلي خوب بود و اصلن كسي مشكلي نداشت، اصلن انتظار چنين كيفيت برگزاري رو نداشتم !!!! آزمون اسپيكينگ هم خيلي عالي بود، اون آقايي كه مسئول آزمون بوده صداش خيلي آرامش داشت، كلي انرژي به آدم ميداد. من كلن بخش دوم رو خراب كردم و فكر ميكردم نمرم پنج بشه ولي الان كه نمره ها اومده، همين الان الان، ليستنينگ رو 7 شدم، ريدينگ رو 9، رايتنيگ 6.5 و اسپيكينگ 7 ، نمره كلي هم 7.5 شده.
    مرسي ايرسافام ))))))))))
    واقن اگه كسي ميخواد آزمون بده اينجا رو انتخاب كنه، نميدونم قبلن چطور بوده ولي آزموني كه من دادم همه شرايطش عالي بود واقن، توي سايت خود ايرسافام هم زده كه بين موسساتي كه آزمون آيلتس رو برگزار ميكنن بيشترين پيشرفت رو تو كيفيت برگزاري داشته، اون آقاهه كه ممتحن اسپيكينگ هم واقن خيلي خوبه ، من باورم نميشد كه يه ايراني اينقدر بتونه قشنگ و خوب و با آرامش صحبت كنه )))

Junior Member

سلام ،امتحان من 20 دسامبر بود،و این اولین بار بود که شرکت می کردم،اسپیکینگ 7.5،لیستنینگ 7،ریدینک 7.5 و رایتینگ 6.5،ممتحن من اقای مافی بودن اگه اشتباه نکنم و از نمره ای که گرفتم راضیم،به رایتینگ 7 نیاز داشتم ولی سر جلسه وقت کم اوردم و فکر می کنم نمره منصفانه ای بود،در مورد اسپیکینگ و ریدینگ هم که چون ازمون تستی هست و نظری نیست حتما نمره خودم بوده.در کل از موسسه ایرسافام،محل برگذاری و برخورد راضی بودم.

سلام دوستان
    من 20 دسامبر امتحان دادم ولی نتایج رو اس ام اس نکردن برای من، در سایت هم هنوز وارد نشده، مرجعی وجود داره که من نمرمو ببینم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من 13 دسامبر برای اولین بار امتحان دادم (مشهد-ایرسافام)
    نمراتم به ترتیب شد ليستنينگ 5.5 ريدينگ 6، رايتنيگ 6.5 و اسپيكينگ 4 !!!! ، نمره كلي هم 5.5 شده.
    اگزمینر با زندگیم بازی کرد. واقعا نمی دونم چی بهش گفتم که همچین برداشتی کرده
    در مورد امتحان کتبی هم همه چیز خوب بود به غیر از چند مشکل جزئی , در کل خوب بود
    اما من .... سوختم !!

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMolaei نمایش پست ها
    سلام به همه
    من امتحان روز 20 دسامبر رو شركت كردم و اولين بارم بود كه آزمون مي دادم ، محل آزمونمون هتل استقلال بود كه جاش خيلي خيلي عالي بود. از طرفي به خاطر هدفني كه ميدن كيفيت برگزاري بخش ليستنيگ خيلي خوب بود و اصلن كسي مشكلي نداشت، اصلن انتظار چنين كيفيت برگزاري رو نداشتم !!!! آزمون اسپيكينگ هم خيلي عالي بود، اون آقايي كه مسئول آزمون بوده صداش خيلي آرامش داشت، كلي انرژي به آدم ميداد. من كلن بخش دوم رو خراب كردم و فكر ميكردم نمرم پنج بشه ولي الان كه نمره ها اومده، همين الان الان، ليستنينگ رو 7 شدم، ريدينگ رو 9، رايتنيگ 6.5 و اسپيكينگ 7 ، نمره كلي هم 7.5 شده.
    مرسي ايرسافام ))))))))))
    واقن اگه كسي ميخواد آزمون بده اينجا رو انتخاب كنه، نميدونم قبلن چطور بوده ولي آزموني كه من دادم همه شرايطش عالي بود واقن، توي سايت خود ايرسافام هم زده كه بين موسساتي كه آزمون آيلتس رو برگزار ميكنن بيشترين پيشرفت رو تو كيفيت برگزاري داشته، اون آقاهه كه ممتحن اسپيكينگ هم واقن خيلي خوبه ، من باورم نميشد كه يه ايراني اينقدر بتونه قشنگ و خوب و با آرامش صحبت كنه )))
    این پست بیشتر شبیه تبلیغه تا بیان تجربه...شما امروز در سایت ثبت نام کردید و 1 پست هم بیشتر ندارید....دوستان لطفا مواظب پست های Fake باشید که کاملا مشخصه منابعشون کجاست....همه دوستانی که ایرسافام امتحان دادن میدونن که مطالب شما خلاف واقعیت هست. بهترین تبلیغ عملکرد شماست وگرنه اینجوری فقط با سرنوشت و اهداف آدم ها بازی میشه که البته مطمئنم برای شما مهم نیست و اینکه نمره 9 ریدینگ برای یک غیر Native کاملا شبیه جوکه...دوستان خودشون قظاوت خواهند کرد.

سلام به همگی

حرف یکی از دوستان در خصوص پاسخگویی و نحوه ی برخورد کارکنان ایرسافام رو کاملا قبول دارم....
    متاسفانه به جز خانم دایی پور که واقعا مسئولانه برخورد کردن بقیه ای که من باهاشون برخورد داشتم واقعا بی تفاوت و بی وجدان بودن....
    یکی از آقایون اون جا که این قدر بی نزاکت بودن که پشت تلفن در جواب سوال من به حالت مسخره به من توهین کردن !
    کار به جایی رسید که ادمین موسسه تماس گرفتن شخصا و عذرخواهی کردن ...
    من در مورد قضیه ی ریفاندم به علت عدم شرکت در تست به خاطر بیماری شدید با موسسه به مشکل خوردم چون راحت میخواستن پول من رو که حقم بود بخورن یه آبم روش....
    تهدیدشون کردم که با استرالیا مکاتبه میکنم و شکایت قضایی می کنم تا بالاخره حقم رو گرفتم...واقعا بی انصاف بودن....
    ولی پروسه ی ثبت نام و پروفایل بازی و نتایج ساده بود...
    اگزمینر اسپیکینگ هم والا خیلی خوب بود آقای گرایلی...

امیدوارم مابقی دوستان راضی باشند
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

نمره منم چند ساعت پیش بهم مسج شد : Listening and reading : 7.5 و Writing : 7 و speaking : 6.5 اورال هم 7

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)