صفحه 7 از 163 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Banned

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوستان 24 مي لطفا براي كمك به ما كه بعد از شما امتحان داريم تجربه هدفون را بگذاريد چون بايد تا قبل از آزمون اسپيكينگ بگوييم هدفون ميخواهيم يا نه من خودم با هدفون زياد راحت نيستم لطفا راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

لطفا همگی از این سیستم لستنینگ با هدفون دفاع کنید.... نمرتون نیم تا یک نمره میره بالا.... حتما حتما با ایمیل... فکس.... بگی که میخواید اینطوری باشه.... حالا یک جا پیدا شده قابل اعتماد هستند و منصف .

Junior Member hoori آواتار ها

سلام دوستان
    من امروز آیلتس دادم، ایرسافام
    فوق العاده همه چیز عالی بود (شرایط امتحان و عملکرد کارکنان و اینا)
    من بعد از ثبت نام نظر دوستان رو خوندم و نگران شدم ولی امروز هییییچ نقصی ندیدم. واقعا به همه مشکلات با صبوری رسیدگی میکردن
    برخوردشون واقعا عالی بود.
    هدفون هم داشتیم. میز و صندلیش فوق العاده راحت بود. اگزمینر اسپیکینگ هم خیلی شمرده صحبت میکرد.
    در مقایسه با تجربه ای که از سنجش و آفرینش داشتم، واقعا انتظار همچین چیزی رو نداشتم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoori نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز آیلتس دادم، ایرسافام
    فوق العاده همه چیز عالی بود (شرایط امتحان و عملکرد کارکنان و اینا)
    من بعد از ثبت نام نظر دوستان رو خوندم و نگران شدم ولی امروز هییییچ نقصی ندیدم. واقعا به همه مشکلات با صبوری رسیدگی میکردن
    برخوردشون واقعا عالی بود.
    هدفون هم داشتیم. میز و صندلیش فوق العاده راحت بود. اگزمینر اسپیکینگ هم خیلی شمرده صحبت میکرد.
    در مقایسه با تجربه ای که از سنجش و آفرینش داشتم، واقعا انتظار همچین چیزی رو نداشتم!
    سلام به همه دوستان عزیز
    من هم امروز 24 می در ایرسافام امتحان دادم.
    بنده هم فرمایشات دوستان را تایید می کنم. همه چیز طبق برنامه، منظم انجام شد. کارکنان بسیار خوش اخلاق و پاسخگو بودند و به طور کلی همه چیز خوب بود.
    در ضمن هدفون هم استفاده شد که کیفیت فوق العاده خوبی داشت و من واقعا راضی بودم.
    امیدوارم موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

با سلام خدمت دوستان
    من هم آزمون 24 می شرکت داشتم. برگزاری آزمون خوب بود مشکلی نداشت. امتحان حدود ساعت 9:15 شروع شد برای من که از ساعت 7 آنجا بودم خیلی دیر بود همین باعث شد که سر ریدینگ احساس خستگی زیاد می کردم و حوصله پاسخ دهی را نداشتم تازه ریدینگ اولی هم خیلی سخت بود نیم ساعت وقتم را گرفت بعدش هم حسابی نگران وقت بودم به طوری دیگه نتونستم تمرکز کنم کلا ریدینگ را حسابی خراب کردم. ولی لیسینیگ عالی بود فکر کنم 6.5 یا 7 بشم.رایتینگ هم خوب بود اولی دوتا نقشه یه محله بود که تغییراتی برای کاهش تصادف پیش بینی کرده بودند فکر کم اولی را 7 بشم. دومی هم گفته بود چقدرفکر کردن نسبت به آینده برای افراد و کشورها مهم است سوالش یه جوری بود مثل استایل های رایتینگ نبود فکر کنم 6.5- 7 بشم. اسپیکینک عالی بود ممتهن یک خانم نیتیو بود خیلی شمرده حرف میزد موضوع بحث هم شهر خودمان و دوستی بود فکر کنم7 یا 8 بشم. حالا باید نتایج بیاد ببینیم چه کار کردیم.
    با امید موفقیت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام من میخوام 2 اگوست ایرسافام ازمون بدم.... اگر خدای ناکرده نمره یک جا کم بدن ایا امکانش هست که نوبت بعدی ازمون داد؟ منظورم سریع ازمون بعدی هست.... اخه فاصله ازمون هاشون 14 روز هست با باید بزاری ازمون 4 هفته بعدش؟ تا حالا کسی شده 2 تا ازمون پشت سر هم را بده؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام من میخوام 2 اگوست ایرسافام ازمون بدم.... اگر خدای ناکرده نمره یک جا کم بدن ایا امکانش هست که نوبت بعدی ازمون داد؟ منظورم سریع ازمون بعدی هست.... اخه فاصله ازمون هاشون 14 روز هست با باید بزاری ازمون 4 هفته بعدش؟ تا حالا کسی شده 2 تا ازمون پشت سر هم را بده؟
    سلام

منظورتون اگه مجاز بودن به امتحان دادن هست که بله مجاز هستید با هر فاصله زمانی امتحان بدید ولی اگه منظورتون احتمال پر شدن هست که باید ازین موضوع اطمینان حاصل کنید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه منظورم این بود که به ددلاین ازمون پشت سری نمیرسم اگر بخوام 2 اگست ازمون بدم ... ددلاین ازمون بعدی واسه ثبت نام هم همین 2 اگوست هستش یعنی همون روزی که ازمون اول را دادم !!! اینطوری باشه که جور در نمیاد 2 تا ازمون پشت سر هم را بدیم... 2 ازمون بعد را هم زده Offsite که نمیدونم منظورشون چی هست جون همرو زده تهران اما شانس چند تاش را زده افسایت که نمیدونم مگر مرکز دیگه ای جز تهران داره ایرسافام....
    دلیل این که من روی این موضوع حساس هستم این هست که به ددلاین دانشگاه برسم...
    یه نگاهی بندازید شما

http://ielts.irsafam.com/index.php?c...actn=timetable

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

منظورتون اگه مجاز بودن به امتحان دادن هست که بله مجاز هستید با هر فاصله زمانی امتحان بدید ولی اگه منظورتون احتمال پر شدن هست که باید ازین موضوع اطمینان حاصل کنید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    نه منظورم این بود که به ددلاین ازمون پشت سری نمیرسم اگر بخوام 2 اگست ازمون بدم ... ددلاین ازمون بعدی واسه ثبت نام هم همین 2 اگوست هستش یعنی همون روزی که ازمون اول را دادم !!! اینطوری باشه که جور در نمیاد 2 تا ازمون پشت سر هم را بدیم... 2 ازمون بعد را هم زده Offsite که نمیدونم منظورشون چی هست جون همرو زده تهران اما شانس چند تاش را زده افسایت که نمیدونم مگر مرکز دیگه ای جز تهران داره ایرسافام....
    دلیل این که من روی این موضوع حساس هستم این هست که به ددلاین دانشگاه برسم...
    یه نگاهی بندازید شما

http://ielts.irsafam.com/index.php?c...actn=timetable
    سلام
    تا الان که بعد از ددلاین هم ثبت نام داشتند چون پر نمشه نگران نباشد ولی می توانید هر روز رزرو کنید ولی پول را پرداخت نکنید 24 ساعت بعد دوباره رزرو کنید 2 آگوستهم همین کار را بکنید اگر امتحان را بد دادید ثبت نام کنید. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همین چند ساعت پیش نتایج آزمون 5 اپریل (آکادمیک) اومد.
    من برای اولین بار امتحان می دادم و به پیشنهاد استاد عزیزم موسسه ی ایرسافام رو انتخاب کردم.
    اخیرن در مورد بد نمره دادن این موسسه مخصوصن در مورد speaking شنیده بودم.
    اما خدا رو شکر نمره های من خیلی خوب شدن، reading و listening شدم 7 که دقیقن میانگین نمرات تست های کمبریج بود که خودم از خودم می گرفتم.
    writing هم 7 شدم که استادم هم همین ارزیابی رو داشتن اما خودم بعید می دونستم ایرسافام 7 بده.
    و speaking شدم 6.5 که خودم خیلی راضی م چون روز امتحان حول کرده بودم حسابی و حالم خوب نبود.

در مورد شرایط برگزاری آزمون این موسسه، بی نهایت راضی بودم.
    زمان امتحان speaking، بنده 10 دقیقه دیر رسیدم!! و حال م خیلی بد بود اما مسولین ش بسیار خوب برخورد کردند و تا جایی که امکان داشت براشون، زمان مصاحبه ی من رو عقب انداختند تا من حال م بهتر بشه. examiner م هم یه خانم بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد بودند که متاسفانه فامیل شون رو یادم نمیاد. بهم فرصت میدادن که جمله م رو تمام کنم و اصلن مثل بعضی از ممتهن ها که شندیدم، حرفم رو قطع نمی کردند.

روز امتحان written هم محیط خیلی خوب بود، مسئولین خوش برخورد بودند و اصلن بهمون استرس وارد نمی کردند. هر کسی خرما یا مداد و پاکن می خواست براش می آوردن. همه چیز دقیق کنترل می شد.
    در صورتی که شنیدم آیلتس تهران و دانشگاه آزاد اصلن برخورد خوبی ندارن و بچه ها رو خیلی مضطرب می کنند.
    از بدی هاش
    امتحان کمی با تاخیر شروع شد فکر کنم حدودای 9:30 بود البته فکر کنم سنترهای دیگه هم همین طور باشه. صندلی ها خیلی به هم چسبیده بود که این اولش من رو اذیت کرد. فکر می کنم چون امتحان توی طبقه ی -1 بود صدای بخش listening می پیچید توی محیط و من هم که کنار دیوار بودم دقیقن، بیشتر این رو حس می کردم هر چند که نمره listening م همون شد که در میانگین بهش می رسیدم.

راستی نمره م رو قبل از این که سایت اعلام کنه خود موسسه برام اسمس کرد.

در کل به عنوان کسی که در اولین امتحان آیلتس ی که داده به نمره ای که خواسته رسیده این موسسه رو توصیه می کنم.
    استاد خوب هم خیلی مهم ه!
    سلام
    ممکنه لطفاً استاد خوبتون رو معرفی کنید؟ لطف می کنید برام شمارش رو پیغام بگذارید ؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)