صفحه 126 از 126 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,256 , از مجموع 1256

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    ار دوستانی که امتحان 9 sep اکادمیک دادن

ایا ریدینگش واسه شمام وحشتناک سخت بود یا من اینجوریم؟

شنیدم اگر سخت بوده باشه در کل واسه همه میبرن رو نموار ، دوستان نطر بدن لطفا
    البته ممکنه احساسی باشه جواب و درست نباشه، ولی به نظر من هم سخت تر از ریدینگ هایی بود که تا الان زده بودم و کلا متن خیلی طولانی تر بود به نظرم!!! شایدم جو امتحان مارو گرفته بود...چون من لیسنینگ هم اصلا خوب ندادم و به نظرم یکم سخت تر از معمول بود...
    ولی نمودار و... نمی برن اصلا...سوالا اگه سخت باشه تعداد سوالایی که بزنی نمره بهتری رو می گیری رو کم میکنن مثلا 2 سوال...
    کلا خیلی بد بودم شخصا تو این امتحان و خیلی ناامیدم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    البته ممکنه احساسی باشه جواب و درست نباشه، ولی به نظر من هم سخت تر از ریدینگ هایی بود که تا الان زده بودم و کلا متن خیلی طولانی تر بود به نظرم!!! شایدم جو امتحان مارو گرفته بود...چون من لیسنینگ هم اصلا خوب ندادم و به نظرم یکم سخت تر از معمول بود...
    ولی نمودار و... نمی برن اصلا...سوالا اگه سخت باشه تعداد سوالایی که بزنی نمره بهتری رو می گیری رو کم میکنن مثلا 2 سوال...
    کلا خیلی بد بودم شخصا تو این امتحان و خیلی ناامیدم...
    نه دوست عزیز احساسی نیست ، از 100 نفری که حداقل من توی سالن دیدم 80 نفرشون میگفتن داعون زدن. منطور منم از نمودار حرف شما بود

نه دوست عزیز احساسی نیست ، از 100 نفری که حداقل من توی سالن دیدم 80 نفرشون میگفتن داعون زدن. منطور منم از نمودار حرف شما بود
    من 9 سپتامبر سنتر ایرسافام شیراز آیلتس آکادمیک داشتم. میتونم بگم سوالات ریدینگ بسیار سخت و وحشتناک بود. البته بعد آزمونم همه از ریدینگ بد میگفتن. ایشالا همگی نمره مینیمم مورد نظرمونو برای این مهارت بیاریم...

Junior Member

ار دوستانی که امتحان 9 sep اکادمیک دادن

ایا ریدینگش واسه شمام وحشتناک سخت بود یا من اینجوریم؟

شنیدم اگر سخت بوده باشه در کل واسه همه میبرن رو نموار ، دوستان نطر بدن لطفا
    تایید میشه
    به شدت سخت بود
    میشه گفت انگار نشنال ژئوگرافی باز کرده بودن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    من 9 سپتامبر سنتر ایرسافام شیراز آیلتس آکادمیک داشتم. میتونم بگم سوالات ریدینگ بسیار سخت و وحشتناک بود. البته بعد آزمونم همه از ریدینگ بد میگفتن. ایشالا همگی نمره مینیمم مورد نظرمونو برای این مهارت بیاریم...
    من خودم شیراز بودم . خیلی وحشتناک بود نمیدونم سطح شما در چه حد هست من خودم کمبریج رو دیگه اخریا 24 تا 27 تا رو درست میزدم، نوت کامپلیشن اخر تست رو اصلا وقت نشد بزنم.

نظرم رو گرفتن 4 هست با این وضعیت
    خدا کنه فرجی بشه

Junior Member

دوستان مرکز آزمون ایرسافام ساری چگونه هست از نظر کیفیت؟ ساری اوکی هست یا بیام تهران امتحان بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)