صفحه 7 از 131 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

سلام.دوستان یه سوال داشتم.ایرسافام هم مثل تهران آیلتس عکس پروفایل باید با عکس پاسپورت فرق داشته باشه؟
    بعد این که حجم و پیکسل و اینجور چیزاش باید چقدر باشه؟

دوستان یه سوال دیگه من پروفایل رو ساختم تاریخ تولد رو اشتباه زدم هر کری میکنم نمیتونم ادیتش کنم.زنگ بزنم درستش میکنن برام یا باید یه پروفایل دیگه بسازم؟
    ویرایش توسط Simon : February 9th, 2014 در ساعت 12:56 PM

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyafa نمایش پست ها
    سلام.دوستان یه سوال داشتم.ایرسافام هم مثل تهران آیلتس عکس پروفایل باید با عکس پاسپورت فرق داشته باشه؟
    بعد این که حجم و پیکسل و اینجور چیزاش باید چقدر باشه؟

دوستان یه سوال دیگه من پروفایل رو ساختم تاریخ تولد رو اشتباه زدم هر کری میکنم نمیتونم ادیتش کنم.زنگ بزنم درستش میکنن برام یا باید یه پروفایل دیگه بسازم؟

سلام

دوست عزیز همان عکس پروفایل تهران آیلتس رو اگر داری بذار یا هر عکسی که با مشخصات و اندازه گفته شده باشه ، چون در نهایت در روز
    امتحان Speaking ازتون عکس میگیرن و همون رو روی TRF شما میزنن .
    در مورد تاریخ تولد ، در پروفایل زیاد مهم نیست ، چون اون application form ای که باید پر کنید و در روز speaking تحویل بدید مهمه ، اونجا دقت کنین ،
    ولی باز برای اینکه مطمئن بشین ، باهاشون تماس بگرید .

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    برای آزمون 22 فوریه ایرسافام ثبت نام کردم ، کسی از دوستان هست که برای این تاریخ تبت نام کرده باشه ؟
    کی پس تاریخ های اسپیکینگ رو اعلام می کنن ؟
    living and studying on Montreal

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام دوستان، كسي به تازگي اينجا امتحان داده؟ من همه مطالب بالا رو خوندم و كلي به استرسم براي اسپيكينگ بيشتر شد. لطفا اگر تغييراتي بوده به اشتراك بگذاريد ممنونم.

من امروز توی این موسسه آزمون دادم. برادرم هم 2 هفته پیش آزمون داده بود. متاسفانه به برادرم خیلی خیلی کمتر از حد انتظار نمره دادن. رایتینگ بهش دادن 5.5 در حالی که هیچ وقت کمتر از 6.5 نبوده.میانگین هم 6 دادن بهش. خیلی رفتار این موسسه عجیب به نظر میاد
    من خودم امروز خیلی خوب دادم امتحان رو اما شدیدن نگران هستم.
    محل برگزاری آزمون خیلی مناسب بود. صدای بلندگو خوب بود و تهویه هم با وجود اینکه طبقه -1 بودیم مناسب بود.بسیار هم خوش برخورد بون. متاسفانه فقط نمیدونم چرا اینطوری نمره میدن.
    امیدوارم مشکلی واسه من پیش نیاد. برادرم که باید دوباره ثبت نام کنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

من امروز توی این موسسه آزمون دادم. برادرم هم 2 هفته پیش آزمون داده بود. متاسفانه به برادرم خیلی خیلی کمتر از حد انتظار نمره دادن. رایتینگ بهش دادن 5.5 در حالی که هیچ وقت کمتر از 6.5 نبوده.میانگین هم 6 دادن بهش. خیلی رفتار این موسسه عجیب به نظر میاد
    من خودم امروز خیلی خوب دادم امتحان رو اما شدیدن نگران هستم.
    محل برگزاری آزمون خیلی مناسب بود. صدای بلندگو خوب بود و تهویه هم با وجود اینکه طبقه -1 بودیم مناسب بود.بسیار هم خوش برخورد بون. متاسفانه فقط نمیدونم چرا اینطوری نمره میدن.
    امیدوارم مشکلی واسه من پیش نیاد. برادرم که باید دوباره ثبت نام کنه!
    نگران نباشید. بنده هم دو هفته پیش ایرسافام امتحان دادم و همون چیزی که انتظار داشتم رو گرفتم. حتی رایتینگ رو انتظار داشتم 6.5 بگیرم ولی 7 شدم!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

من يه بارم هم گفتم.اين موسسه شديدا عشقي نمره ميده!!! اگر مجبور نيستيد به هيچ وجه اينجا امتحان نديد. تفاوت 2.5 نمره اي من و دوستم در اسپيكينگ در اين موسسه شد نيم نمره در حالي كه من اين موسسه اسپينگ رو خيلي خيلي بهتر دادم و حتي قسمت دوم دقيقا بهترين تاپيكي بود كه انتظارش رو داشتم.بود برنامه براي آينده ات چيه و من هم ميتونستم 10 دقيقه براي اين موضوع حرف بزنم.با استارت رفتن به خارج هم شروع كردم!!

نميدونم چرا اينطوري امتحان دادند.در حالي كه ممتحن جفتمون هم يكي بود.يعني دوستم ساعت 10 امتحان داشت و من 10:20 و هر دو هم يه ممتحن داشتيم!! واقعا هنوز موندم چرا ؟!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mardomak نمایش پست ها
    نگران نباشید. بنده هم دو هفته پیش ایرسافام امتحان دادم و همون چیزی که انتظار داشتم رو گرفتم. حتی رایتینگ رو انتظار داشتم 6.5 بگیرم ولی 7 شدم!!
    سلام. اقا من یک مارچ امتحان دادم. نتیجه ها روی سایت IDP امده ولی وقتی مشخصاتم رو می زنم ایراد می گیره؟ شما نمی دونید چه کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_92 نمایش پست ها
    سلام. اقا من یک مارچ امتحان دادم. نتیجه ها روی سایت IDP امده ولی وقتی مشخصاتم رو می زنم ایراد می گیره؟ شما نمی دونید چه کنم؟
    دوستان منم همین مشکل رو دارم
    مشکل از ایرسافامه دیگه؟
    دوستان دیگه تونستن آنلاین جوابشونو ببینن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyafa نمایش پست ها
    دوستان منم همین مشکل رو دارم
    مشکل از ایرسافامه دیگه؟
    دوستان دیگه تونستن آنلاین جوابشونو ببینن؟
    من این مشکل رو نداشتم! اما نکته اینه که روزی که ما توی این موسسه آزمون دادیم دانشگاه آزاد هم برگزار میکرد که نتایج اونها یک روز زودتر روی سایت آمد. به نظرم یک چیزی از اسم و فامیل یا مشخصاتتون رو اشتباه میزنید!‌دقت کنین که حتما همه فاصله ها و کاراکترها رو درست و دقیق بزنید! باز هم اگر مشکلی دارید زنگ بزنید به موسسه جواب میدن خیلی خوب!
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)