صفحه 1 از 131 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام

اخیرا موسسه ای با نام ایرسافام برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار جهت بحث و گفتگو پیرامون ثبت نام آزمون آیلتس در این مرکز استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

لطفا از این تالار فقط برای موضوعات مرتبط با عنوان تاپیک (ثبت نام) استفاده نمایید و برای بیان تجربیات خود از این مرکز به تالار زیر مراجعه فرمایید :

تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0064 نمایش پست ها
    الان میشه ثبت نام کرد؟؟کسی اطلاعی داره؟
    من الان زنگ زدم گفت سایت این یکی دو روزه باز میشه برید پروفایل بسازید بعدش که پروفایلتون تایید شد میتونید واسه آزمون 7 دسامبر ثبت نام کنید.
    ielts.irsafam.com

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

به نظر من چون اولین باره داره برگزار میکنه، ریسکه بالایی داره، و حتمن سخگیر تر خواهند بود بخاطر نظارت شدید بازرسا ... در مورد رایتینگ و اسپیکینگ ، بهرحال نمیشه به طوره کلی تا یه آزمون برگزار نکنند و بفهمیم، شرایطه برگزاریشون چطوره اقدام کرد، یه جور حالته قمار داره که ۷۰۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنی!!!

کسی تا حالا تونسته اینجا ثبت نام کنه.من پروفایل درست کردم اما add exam رو که می زنم هیچ تاریخی رو نمایش نمیده واسه امتحان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    کسی تا حالا تونسته اینجا ثبت نام کنه.من پروفایل درست کردم اما add exam رو که می زنم هیچ تاریخی رو نمایش نمیده واسه امتحان؟
    شما چجوری پروفایل ساختین من وقتی به لینک سایتشون میرم، میره تو سایت دانشگاه آزاد

Junior Member

بچه ها من وقتی میخوام پروفایل بسازم واسه قسمت شماره پاسپورت ظاهراً فقط عدد قبول میکنه و نمیذاره حرف انگلیسی اول شماره پاسپورت رو وارد کنم. شما هم این مشکل رو دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shsh2012 نمایش پست ها
    بچه ها من وقتی میخوام پروفایل بسازم واسه قسمت شماره پاسپورت ظاهراً فقط عدد قبول میکنه و نمیذاره حرف انگلیسی اول شماره پاسپورت رو وارد کنم. شما هم این مشکل رو دارید؟
    فقط عدد رو وارد کنید.منم همین مشکل رو داشتم فقط عدد پاسپورتو وارد کردم حل شد

برید تو سایت ielts.org از اونجا کشور ایران رو انتخاب کنید. اسم و ادرس سایت مووسسات ایران رو میاره .من از اونجا روی لینک این موسسه ایرسا کلیک کردم و مشکلی هم نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    شما چجوری پروفایل ساختین من وقتی به لینک سایتشون میرم، میره تو سایت دانشگاه آزاد

سلام دوستان

کسی تونسته ثبت نام کنه؟

من پروفایل ساختم ولی نمی تونم هیچ آزمونی رو add کنم تو add exam هیچ آزمونی رو نشون نمیده

بعدشم یه فرم داره می گه باید پر کنیم خوب پرش کردیم بعد به آدرس اینا بفرستیم؟

کلاً خیلی ناقصه یه راهنمایی هم نکرده که چه کار کنیم یا من پیداش نمی کنم؟

من دو سال پیش که سازمان سنجش امتحان دادم خیلی راحت ثبت نام کردم همه چیز کاملاً واضح بود.

اره منم نتونستم
    من میخوام باشون تماس بگیرم و ببینم چرا اینجوریه؟ جالبه من دیروز پروفایل ساختم و برای ثبت نام تلاش کردم که با مشکل sahar خانم مواجه شدم. حالا امروز اصن وارد پروفایلم هم نمی ذاره بشم؟؟
    به نظرم تماس بگیریم باشون یه وقت سر کار نباشیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)