صفحه 116 از 131 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali573 نمایش پست ها
    سلام اقایون. نتیجه امتحانو میشه از طریق ایمیل دریافت کرد که بفرستم برای جاهایه دیگه؟ یا حتمن باید حضوری برم نتیجه رو بگیرم؟ راهی هست که بشه از طریق ایمیل گرفت؟
    از طریق ایمیل خیر ولی خود سازمان آیلتس برای جاهایی که میخواید نتیجتون رو ایمیل میکنه. شما فقط میتونید از طریق این صفحه تا مدت یک ماه نتایجتون رو ببینید و اس ام اس نتایجتون رو دریافت خواهید کرد به علاوه ی مدرکی که از خود مرکز میگیرید.
    برای مراکز دانشگاهی خارج از کشور فرستادن هرگونه مدرکی که دست شما هست قابل قبول نیست و خود سازمان آیلتس باید نتایج رو براشون بفرسته.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوست گرامی، TRF Number و نتیجه رو میتونید آنلاین از سایت آیلتس ریزالت ببینید. جایی بخواین ارسال کنید میتونید از مشخصات کارنامتون استفاده کنید.
    اما در خصوص کارنامه، ایمیل نمیشه. فقط کاغذی صادر میشه. که این کارنامه کاغذی رو میتونید یا حضورا بگیرید یا اینکه درخواست بدین براتون پست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali573 نمایش پست ها
    سلام اقایون. نتیجه امتحانو میشه از طریق ایمیل دریافت کرد که بفرستم برای جاهایه دیگه؟ یا حتمن باید حضوری برم نتیجه رو بگیرم؟ راهی هست که بشه از طریق ایمیل گرفت؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

سلام دوستان.من برای ماه فوریه ایرسافام ثبت نام کردم.هزینه اش شده950 تومن!!!!!!!! رفتم سایت سازمان سنجش رو چک کردم دیدم اونجا اطلاعیه افزایش قیمت رو داده برای تمام موسسات برگزار کننده ودرواقع این قضیه رو تایید کرده. ولی الان از Idp برام ایمیل تایید ثبت نام اومده؛نوشته که
    This is to advise that we have received your payment for 7,700,000 IRR for the test
    یعنی قشنگ باتاکیید گفته که مابرمبنای 770هزارتومن پول شمارو دریافت کردیم.کسی میتونه راهنمایی کنه ببینیم داستان چیه؟

Junior Member banolet آواتار ها

من ۳ دسامبر تو ایرسافام امتحان دادم ولی هنوز جوابم نیومده!!!!!!!!!!!!!! هر چی هم باهاشون تماس میگیرم میگن نمرتون unconfirmed هست و باید صبر کنید!
    deadline دانشگاهام گذشته و من این وسط موندم. کسی تجربه مشابه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای ماه فوریه ایرسافام ثبت نام کردم.هزینه اش شده950 تومن!!!!!!!! رفتم سایت سازمان سنجش رو چک کردم دیدم اونجا اطلاعیه افزایش قیمت رو داده برای تمام موسسات برگزار کننده ودرواقع این قضیه رو تایید کرده. ولی الان از Idp برام ایمیل تایید ثبت نام اومده؛نوشته که
    This is to advise that we have received your payment for 7,700,000 IRR for the test
    یعنی قشنگ باتاکیید گفته که مابرمبنای 770هزارتومن پول شمارو دریافت کردیم.کسی میتونه راهنمایی کنه ببینیم داستان چیه؟
    من فک کنم ایراد از سایتشون باشه چون الان جاهای دیگه رو چک کردم مثل شکوه زده 820 تومن که درسته قیمتش باید تماس گرفت ازشون پرسید چون نرخ مصوبه و بعیده ای دی پی بیاد بعد نرخ مصوب دوباره یه افزایش قیمت دوباره داشته باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    من فک کنم ایراد از سایتشون باشه چون الان جاهای دیگه رو چک کردم مثل شکوه زده 820 تومن که درسته قیمتش باید تماس گرفت ازشون پرسید چون نرخ مصوبه و بعیده ای دی پی بیاد بعد نرخ مصوب دوباره یه افزایش قیمت دوباره داشته باشه
    قیمت آزمون آیلتس مجددا افزایش داشته.اینو تو سایت سازمان سنجش میشه فهمید قیمت جدید950 هزار تومان است.(اینجا)
    ویرایش توسط advanced : January 12th, 2017 در ساعت 12:49 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    قیمت آزمون آیلتس مجددا افزایش داشته.اینو تو سایت سازمان سنجش میشه فهمید قیمت جدید950 هزار تومان است.(اینجا)
    بله دوست عزیز.منم میدونم که افزایش داشته، به سایت سازمان سنجش هم اشاره کرده بودم تو صحبت هام.سئوالم این بود که چرا وقتی آی دی پی ایمیل تایید ثبت نام برام فرستاد همچین پیغامی داد؟ پیغام رو توو نوشته ی قبلم آوردم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز.منم میدونم که افزایش داشته، به سایت سازمان سنجش هم اشاره کرده بودم تو صحبت هام.سئوالم این بود که چرا وقتی آی دی پی ایمیل تایید ثبت نام برام فرستاد همچین پیغامی داد؟ پیغام رو توو نوشته ی قبلم آوردم
    بله
    ببخشید من دقت نکردم اون که مشکلی نیست این ناهماهنگی بین سازمان سنجش(یا سنترها) و IDP هست چون احتمالا باید سازمان سنجش(یا سنترها)توضیح بدن و یه سری نامه نگاری بکنن که احتمالا انجام نشده(یا در حال انجام شدنه) و اینکه چون پرداخت آفلاین هست یه خورده این پروسه طول میکشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    سلام وقت بخبر، ببنید ایراد از پنل IDP هست. دیر به دیر آپدیت میکنند

سلام دوستان.من همین الان زنگ زدم ایرسافام و علت رو از خودشون پرسیدم.گفتم ایمیل تایید IDP برای من 770 هست شما چرا 950 گرفتید؟گفتن علتش اینه که IDP هنوز این تغییر رو اعمال نکرده ؛ گفتم خوب شماچرا بیشتر میگیرید؟ گفت دستور سازمان سنجش هست، به دلیل تغییرات ارزی؛ اگر هم صحبتی یااعتراضی داشته باشید باید با سازمان سنجش درمیون بذارید(که البته من این حرف رو پذیرفتم چون اینا همه زیر نظر سازمان سنجش هستند)
    دوم اینکه در مورد آزمون شفاهی پرسیدم ازشون؛ ایشون گفتن که آزمون شفاهی رو همین ممتحنی که از شما آزمون میگیره تو ایران بهتون نمره میده. ودرواقع فقط اون 3تا اسکیل دیگه میره استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)