صفحه 75 از 163 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1624

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوستان من یه متن پیشنهادی اینجا نوشتم.

Junior Member

ادمین عزیز لطفا پست را پاک نفرمایید اطلاعات جامع و کامل در مورد ایلتس در غالب یک پست امده است. خواهشمند است پس از مطالعه پست اقدام به تصمیم گیری فرمایید. با تشکر
    سلام دوستان عزیز
    10 ژانویه موسسه ایرسافام امتحان ایلتس دادم که نمراتم به شرح زیر است: L 9; R 7.5; S 7; W 6.5
    توضیح در مورد نمرات:
    لیستنینگ بسیار راحت بود و میتونم بگم کمی راحتتر از کمبریج 8-9 (نزدیکترین منابع واسه ارزیابی خودتون به آزمون اصلی)
    ریدینگ خیلی راحت بود اما سوتی وحشتناک بنده سه سوال رو از دست دادم؛ Y/N رو با T/F اشتباه زدم ... (راهکار: سعی کنید در موقع تست زدن وقتی به این سکشن رسیدید زیر Y/N و T/F رو خط بکشید تا حواستون جمع کارتون شه!!! باور کنید چنان درگیر و غرق امتحان میشید که حتی به ساده ترین نکات (مثل همین) میبازید).
    اسپیکینگ با اقای مافی داشتم فکر میکردم 7.5 بیام که بنظرم کمی سخت گیرانه نمره دادن
    رایتینگ
    : بسیار سخت بود و بسیار سخت نمره دادن.
    بهترین منابع مورد نیاز (کتابهایی که خودم خوندم):
    لیستنینگ: تراکهای BBC LISTENING بسیار عالی و بهترین منبع واسه بالا بردن این مهارتتونه؛ توی گوگل سرچ کنید براحتی میتونید پیداش کنید، تقریبا 6 تا موضوع داره که بعد مدتی گوش دادن هم لهجه بریتیش رو عادت میکنید بهش هم لغات جدید و کاربردی یاد میگیرید و هم در مورد موضوعات مختلف ایده های جدیدی میگیرید. من تراکارو توی اتوبوس موقع راه رفتن غذا خوردن مواقع بیکاری و حتی موقع خواب گوش میدادم؛ تاثیرشو میتونید بوضوح از نمرم بفهمید. اوایل فهمیدنش سخته و لی بعد چند وقت، لذت فهمیدنش از همه چی بیشتر میشه .... JUST TRY HARD AND PRACTICE. اصلا نیازی به خوندن کتابهای دیگه (بغیر از تستایی که منابع رو در پایین گزاشتم) ندارید.
    دایره لغات: واسه تقویت دایره لغات: OXFORD WORD SKILLS 2 and 3، VOCABULARY IN USE (به هیچ کتاب دیگه ای نیاز ندارید) باور کنید سر جلسه لغتی نبوده که ندونم!!! (در کنار این کتابها لغاتی که در ریدینگ تستها مواجه میشید رو یاد بگیرید). برای یاد گرفتن لغت دو نکته اساسی وجود داره: 1- حتی الامکان سعی کنید لغت رو بصورت انگلیسی و در غال جمله یاد بگیرید. 2- حتما از سیستم جی 5 استفاده کنید. درنهایت بعد از اتمام این 3 کتاب مهم آماده اید واسه زدن تست....
    اسپیکینگ
    : کتاب ماکسیمایزر و همچنین اسکایپ!!! (برید یوتیوب و دنبال ویدیو های اموزشی و تمرینی ایلتس بگردید؛ زیر ویدیو ها بچه های کامنت میزارن که یه تعدادی برای تمرین اسپیکینگ ایدی اسکایپ خودشونو میزارن!!! THAT’S THE WAY
    رایتینگ
    : بازهم کتاب ماکسیمایزر کتاب خوبی هست که میتونید بکار بگیرینش.

کتاب تست: برای ارزیابی خودتون بهتره از کتابهای کمبریج استفاده کنید که نزدیکترین منبع به امتحان هست و بسیار استاندارد. بهتره تست زیاد بزنید چون خیلی کمکتون میکنه (اینرو باور کنید تست زدن مهمتر از خوندن کتابهای دورو برتونه) کتابهای دیگه؛ ایلتس ترینر، 6 پرکتیس تست، 3 کتاب پلاس، ایلتس متریال 1 و 2 کتابهایی هستند که خودم خوندم. دقت کنید که بجز متریال در قسمت "کتابهای دیگه" بقیه سطحشون خیلی بالا و سخت هستند اما زدنشون خالی از لطف نیست و مهارت تست زنیتونو خیلی تقویت میکنه طوری که وقتی سر جلسه هستید و تست میزنید راحتتر از پسش برمیاید.
    بسیار مهم هست که کتاب کمبریج 8 و 9 رو یکی دوهفته مونده به امتحان بزنید (معیار خوبی واسه ارزیابی آمادگیتونه و نمره­ای که کسب میکنید تقریبا معادل چیزی هست که در امتحان اصلی خواهید گرفت). بشخصه یکی دو ماه اخر روزی یک تست دقیقا به شیوه امتحان اصلی و اخرا به روزی 3 تست هم رسیده بودم. بدین صورت که ابتدا لیستنینگ بعد ریدینگ و بعد رایتینگ رو میزدم.

و اما حرف آخر .... من هم مثل خیلی ها لول انگلیسیم خوب نبود ولی بعد از خوندن 4 ماه تونستم به این مرحله برسم. هیچ سکرتی توی امتحان نیست و شما تنها با تکرار و تمرین و سخت کوشی (دو ماه اخر ساعت مطالعه بنده روزی 8 تا 10 ساعت بود) میتونید نمره خوبی رو انشاءلله کسب کنید .....

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

امتحان ۲۹ jan
    اول صبح که رفتیم هتل همه چی منظم و خوب بود واقعا رفتار مسولین عالی بود.
    دوستان شهرستانی میتونن وسایلشونو با خودشون بیارن و اوجا تحویل بدن. سالن تمیز و مرتبی هدفون ها چند بار تست میشن و کیفیتشون از هدفون تو خونه بهتر. در کل برگزاری امتحان خیلی خوب بود.
    قسمت لیسینیگ سخت نبود اما سریع میرفت جلو. باید زودی درک میکردیو می نوشتی.
    قسمت ریدینگ معمولی بود اما من خودم وقت کم اوردم و ۶تا سوال اخرو شانسی زدم که امیدوارم نصفش درست در بیاد
    رایتینگ هم موضوش خوب بود. در باره این که بهتره دولت ساپورتر اجراهای هنری باشه یا شرکت ها یا خانواده ها.
    حتی اگه من نمره کافی هم نگیرم دیگه تقصیر خودم یا سختی سوالات بوده که اینا هیچ ربطی به موسسه ندارن.
    من دفعه اولم بود و خیلی راضی بودم که ایشالا نمره کافی بیارم
    ۱feb هم ازمون شفاهی.
    هرچی خدا بخواد.....
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

)
    پرسنلش خیلی باحال و مهربون بودن و با داوطلبان مث کسایی که دارن میرن تومور مغزی عمل کنن خیلی مهربون برخورد میشد
    با این حال همه پشت درها منتظر و رنگها مث گچ دیوار بود که خودش جای بحثه!!!

بچه ها اون آقایی که روز آزمون دستورالعمل ها رو می خوندن جز اگزمینرها هستن؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

باسلام

من امروز آزمون اسپيكينگ داشتم در ايرسافام . همه چيزشون خوب بود اما واقعا" اگزمينر خيلي مزخرف و بي روحي داشت . مثل آدم اهني بود و هيچ روح و احساسي نداشت.
    من پارسال مركز خوارزمي امتحان داده بودم يك خانم نيتيو بود كه كمي تپل بود. ايشون جوري من رو تشويق به صحبت ميكرد با اشاره انگشتان و دست كه بيشتر صحبت كن و لبخند ميزد حتي يكي دو جا برام دست زد البته بدون صدا چون صدا كاملا" ظبط ميشه . ولي امروز با كمال تعجب ديدم اين آقا بسيار جدي و بي روح سوالات رو ميپرسيد و بدتر از همه لباس قرمز و كله تيغ زده كه تو نور اتاق مثل پرژكتور ميدرخشيد و تو چشم طرف بود .

اصلا" از ايرسافام توقع همچين اگزمينر مزخرفي رو نداشتم . من پارسال 7.5 شده بودم به لطف تشويق هاي اون خانم ولي اينجا نميدونم چند ميشم .

واقعا" خدا نكنه كاري دست ما ايرانيا بيوفته ..اينقدر ميخاهيم جدي باشيم و در پاره اي از مواقع عقده اي بازي در مياريم اينگار ....

من به شخصه هرگز در ايرسافام امتحان نخواهم داد فقط و فقط به خاطر اگزمينرهاي مزخرفي كه داره....تا دوره پيش يك خانمي بود به نام واعظي كه بسيار بد مصاحبه ميكرد . هرگز نمره در حق طرف رو نميداد ....

من كه استاد غلبه بر استرس هسنم و سطح زبان بالايي دارم چند جا اسير استرس وارده از سمت ايشون شدم طفلك اونايي كه اومدن 6 بگيرن و زياد تجربه ندارن .....

واقعا" متاسفم !!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    بچه ها اون آقایی که روز آزمون دستورالعمل ها رو می خوندن جز اگزمینرها هستن؟

نخير..ايشون مدير مركز ايرسافام هستند ...امروز هم اونجا بود .................

بچه ها چند روز طول میکشه مدرک به دستمون برسه؟!
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    باسلام

من امروز آزمون اسپيكينگ داشتم در ايرسافام . همه چيزشون خوب بود اما واقعا" اگزمينر خيلي مزخرف و بي روحي داشت . مثل آدم اهني بود و هيچ روح و احساسي نداشت.
    من پارسال مركز خوارزمي امتحان داده بودم يك خانم نيتيو بود كه كمي تپل بود. ايشون جوري من رو تشويق به صحبت ميكرد با اشاره انگشتان و دست كه بيشتر صحبت كن و لبخند ميزد حتي يكي دو جا برام دست زد البته بدون صدا چون صدا كاملا" ظبط ميشه . ولي امروز با كمال تعجب ديدم اين آقا بسيار جدي و بي روح سوالات رو ميپرسيد و بدتر از همه لباس قرمز و كله تيغ زده كه تو نور اتاق مثل پرژكتور ميدرخشيد و تو چشم طرف بود .

اصلا" از ايرسافام توقع همچين اگزمينر مزخرفي رو نداشتم . من پارسال 7.5 شده بودم به لطف تشويق هاي اون خانم ولي اينجا نميدونم چند ميشم .

واقعا" خدا نكنه كاري دست ما ايرانيا بيوفته ..اينقدر ميخاهيم جدي باشيم و در پاره اي از مواقع عقده اي بازي در مياريم اينگار ....

من به شخصه هرگز در ايرسافام امتحان نخواهم داد فقط و فقط به خاطر اگزمينرهاي مزخرفي كه داره....تا دوره پيش يك خانمي بود به نام واعظي كه بسيار بد مصاحبه ميكرد . هرگز نمره در حق طرف رو نميداد ....

من كه استاد غلبه بر استرس هسنم و سطح زبان بالايي دارم چند جا اسير استرس وارده از سمت ايشون شدم طفلك اونايي كه اومدن 6 بگيرن و زياد تجربه ندارن .....

واقعا" متاسفم !!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    بچه ها چند روز طول میکشه مدرک به دستمون برسه؟!

نتيجه اين جمعه نه جمعه بعدي اعلام ميشه..11فوريه .....يعني در حقيقت اس ام اس ميكنند و چند روز بعدش كارنامه ارسال ميشه ..............

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

من امروز برای عکس گرفتن رفتم ... خوبیش این بود که فضای موسسه رو دیدم و استرسم برای اسپیکینگ خیلی کم شد چون برخورد پرسنل هم خیلی دوستانه و خوب بود
    "راستی آدرس آزمون کتبی 7 فوریه(18 بهمن):
    خیابان ولیعصر -تقاطع بزرگراه شهید چمران- هتل استقلال -سالن دریای نور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)