صفحه 131 از 131 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,304 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

بهترین کار اینه که هرجایی که میخواین آزمون اصلی رو بدین، همونجا قبلش یکی دو تا ماک بدید.
    هم کیفیت میاد دستتون، هم با محیط ورزشگاه آشنا میشید، روز مسابقه استرس تون خیلی کمتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansad نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا کسی ایرسافام، مرکز اصفهان آزمون داده ؟
    ازش راضی هستین ؟
    نمره هاتون همون بوده که انتظار داشتین ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط kay1z نمایش پست ها
    سلام دوستانی که اخیرا اینجا آزمون دادند نظرشون چیه؟ review های گوگلش خیلی جالب نیست. واقعا فرق زیادی هست بین اینجا و آیلتس تهران؟

زمان آزموناش الان خیلی مناسبه برای من ولی نگرانم که کیفیتش خوب نباشه.
    ببخشید شاید برای شما دیره اما شاید به درد آیندگان بخوره
    به نظر من یک مقدار توی نمره دادن به اسپیکینگ خصیصی میکنند
    اما شرایط آزمون کتبی اش که تو هتل اوینه عالیه

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

سلام. من واسه 1 مرداد UKVI ثیت نام کردم . یه جشنواره نوروزی داشت که یه سری خدمات علاوه بر آزمون تا آخر فروردین میدن
    خدکات اعزام دانشجوشون تو این جشنواره رایگان عنوان شده که اصلا به این شکل نیست و پولیه
    وبینارهای 12 گانه ایرسافام هم ندادن . فقط کارگاه رایتینگ 1 جلسه ای آقای مافی و ماک اسپیکینگ و لیسینیگ رو میدن
    من تو پنلم کار خاصی باید انجام بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RoOozbeh نمایش پست ها
    سلام. من واسه 1 مرداد UKVI ثیت نام کردم . یه جشنواره نوروزی داشت که یه سری خدمات علاوه بر آزمون تا آخر فروردین میدن
    خدکات اعزام دانشجوشون تو این جشنواره رایگان عنوان شده که اصلا به این شکل نیست و پولیه
    وبینارهای 12 گانه ایرسافام هم ندادن . فقط کارگاه رایتینگ 1 جلسه ای آقای مافی و ماک اسپیکینگ و لیسینیگ رو میدن
    من تو پنلم کار خاصی باید انجام بدم ؟
    یک سوال: اونجاش رو بیشتر توضیح بده که میگی: خدمات اعزام دانشجو رایگان عنوان شده ولی پولیه؟! یعنی برای جذب مشتری این کار رو میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)