صفحه 102 از 131 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط msmoradi نمایش پست ها
    سلام. کسی از دوستان 4Jun در ایرسافام امتحان داده؟ سایت ایرسافام که جواب ها رو اعلام نکرده، سایت results.ielts.org همش این پیغام رو میده:
    No candidate result found
    نتایج رو امروز خود موسسه اس ام اس کرده

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

کسی میدونه توی سایت جدید که ایرسافام آپدیت کرده چجوری زمان اسپیکینگ رو رزرو میشه کرد؟ تو داشبورد من جایی نداره که بشه، یک ماه دیگه هم امتحانمه
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

آیا " ايرسافام" در اصفهان هم شعبه داره؟
    یه سوال کلی: مراکز آیلتس" ايرسافام" در بخش لیسنینگ با هدفون هستند یا بلندگو؟
    از بین تمامی موسسات موجود برای آیلتس، کدوم با هدفون هستند؟

Junior Member

با عرض سلام
    من برای ازمون در مورد انتخاب بین موسسه ایرسافام و دین و دانش نمی دانم کدوم را انتخاب کنم از دوستانی که در این خصوص تجربه دارند ممنونم می شوم تا من را راهنمایی کنند
    با تشکر فراوان

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_nmk نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من برای ازمون در مورد انتخاب بین موسسه ایرسافام و دین و دانش نمی دانم کدوم را انتخاب کنم از دوستانی که در این خصوص تجربه دارند ممنونم می شوم تا من را راهنمایی کنند
    با تشکر فراوان
    من در هر دو موسسه امتحان دادم به نظر من ایرسافام بهتر از دین و دانش
    هم از نظر ممتحن و هم از نظر نمره دادن اسپیکینگ و رایتینگ
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان من مرکز ایرسافام ثبت نام کردم به این دلیل که تو سایت نوشته بود موقع ثبت نام میتونی تاریخ اسپیکینگ رو رزرو کنی
    اما بعد از ثبت نام میرم تو داشبوردم هیچ تاریخی نیست. هیچ دکمه ای نشانه ای از امکان رزرو تاریخ ثبت نام وجود نداره؟
    کسی اطلاعی داره نحوه رزرو تاریخ اسپیکینگ به چه نحوی هست؟

Junior Member

با عرض سلام
    از دوستاني كه در مركز دين و دانش امتحان داده اند ممنون مي شوم نمرات خود را اعلام كنند
    با تشكر

سلام به مدیریت محترم

یک مرکز آمون دیگه هم هست که اصلا در این اپلای آبرود در مورد آن صحبت نشده است. اجازه هست انجا بنویسم اسم موسسه را؟؟؟

ممنون میشم اگر پاسخ دهید چون می توان از کسانی که تجربه دارند خواست که نظرات را به اشتراک بگذارند.

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanEng نمایش پست ها
    آیا " ايرسافام" در اصفهان هم شعبه داره؟
    یه سوال کلی: مراکز آیلتس" ايرسافام" در بخش لیسنینگ با هدفون هستند یا بلندگو؟
    از بین تمامی موسسات موجود برای آیلتس، کدوم با هدفون هستند؟
    بله (آزمون کتبی در هتل پیروزی و آزمون شفاهی نزدیک میدان آزادی)
    بله
    هر دو مرکز ایرسافام و دانشگاه آزاد در اصفهان با هدفون آزمون برگزار می کنند

Junior Member

دوستان سلام. من چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین:

1- اینکه بعضی از مراکز بهتر از بعضیای دیگه نمره میدن درسته یا واقعاً فرقی بین مراکز از این نظر نیست؟ اگه فرق هست، کدوم مراکز بهتر نمره میدن؟
    2- کدوم مراکز توی تهران هدفن دارن؟
    3- من شنیدم ایرسافام محل آزمون کتبیش هتل استقلاله و محل آزمون شفاهیش خیابون شریعتی. درسته؟ یا محل‌های آزمونا هر بار تغییر می‌کنن؟

با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)