صفحه 103 از 131 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام آزمون آيلتس بجز تهران آيا در شهر هاي دگه هم برگزار ميشه مثل مشهد، كرمان،..؟
    كدام شهرها؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط TehranTemp نمایش پست ها
    دوستان سلام. من چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین:

1- اینکه بعضی از مراکز بهتر از بعضیای دیگه نمره میدن درسته یا واقعاً فرقی بین مراکز از این نظر نیست؟ اگه فرق هست، کدوم مراکز بهتر نمره میدن؟
    2- کدوم مراکز توی تهران هدفن دارن؟
    3- من شنیدم ایرسافام محل آزمون کتبیش هتل استقلاله و محل آزمون شفاهیش خیابون شریعتی. درسته؟ یا محل‌های آزمونا هر بار تغییر می‌کنن؟

با تشکر.
    1-کاملا سلیقه ای. ولی بله درسته. در حد نیم نمره بالا و پایین میشه.یعنی اگزمینر این اختیار و داره بهن 6.5 بده یا 7. دوست داشته باشه 7 میده نداشته باشه 6.5. ولی بیشتر از این رنج فرق نداره.
    2-تقریبا تمامشون
    3-درسته. هیچ تغییری نمی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    1-کاملا سلیقه ای. ولی بله درسته. در حد نیم نمره بالا و پایین میشه.یعنی اگزمینر این اختیار و داره بهن 6.5 بده یا 7. دوست داشته باشه 7 میده نداشته باشه 6.5. ولی بیشتر از این رنج فرق نداره.
    2-تقریبا تمامشون
    3-درسته. هیچ تغییری نمی کنه

ممنونم از توضیحاتتون. در مورد هدفن من چون با دانشگاه آزاد تماس گرفتم و گفتن هدفن ندارن، گفتم شاید مراکز دیگه‌ای هم باشن که هدفن نداشته باشن.

دو تا پرسش دیگه‌ هم از شما و سایر دوستان دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین:

1- دانشگاها ارسال نتیجه‌ی آیلتس رُ از خود دانشجو نمی‌پذیرن؟ فقط مرکز برگزارکننده‌ی آزمون باید نتیجه رُ برای دانشگاها ارسال کنه؟
    2- من شنیدم نمرات آزمون به دو شیوه‌ی آنلاین و پستی می‌تونه برای دانشگاها ارسال بشه. ولی در جریان جزئیات ماجرا نیستم. آیا همه‌ی دانشگاها این دو شیوه رُ می‌پذیرن؟ یا هر دانشگاهی شرایط خاص خودشُ در این مورد داره؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

سلام. چند نفر از دوستان هم این سوال رو پرسیدن ولی کسی جواب نداده، من ازمون ثبت نام کردم ولی speaking رو نمی دونم باید کجا انتخاب کنم! خودشون ثبت میکنن؟ یا ما باید ثبت کنیم؟ از کجا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان . من واسه 22 Oct رزرو کردم ... ولی بخش listening هیچ روزی نیست که رزرو کنم ! قضیه چیه ؟ :-o

ممنونم از توضیحاتتون. در مورد هدفن من چون با دانشگاه آزاد تماس گرفتم و گفتن هدفن ندارن، گفتم شاید مراکز دیگه‌ای هم باشن که هدفن نداشته باشن.

دو تا پرسش دیگه‌ هم از شما و سایر دوستان دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین:

1- دانشگاها ارسال نتیجه‌ی آیلتس رُ از خود دانشجو نمی‌پذیرن؟ فقط مرکز برگزارکننده‌ی آزمون باید نتیجه رُ برای دانشگاها ارسال کنه؟
    2- من شنیدم نمرات آزمون به دو شیوه‌ی آنلاین و پستی می‌تونه برای دانشگاها ارسال بشه. ولی در جریان جزئیات ماجرا نیستم. آیا همه‌ی دانشگاها این دو شیوه رُ می‌پذیرن؟ یا هر دانشگاهی شرایط خاص خودشُ در این مورد داره؟

با تشکر
    1- ارسال نتیجه ازمون ایلتس بایستی توسط موسسه برگزار کننده انجام شود.
    2- در صورتی که دانشگاه به سیستم انلاین متصل باشد نتیجه بصورت انلاین و در غیر اینصورت بصورت پستی و چاپ کارنامه مجدد انجام میشود. برای اگاهی از اتصال دانشگاه به این سیستم بایستی به سایت دانشگاه مربوطه و نحوه ارسال نمرات زبان به آن دانشگاه مراجعه نمایید.
    نکته: هیچ گاه شخصا اقدام به ارسال کارنامه آیلتس ننمائید چرا که آن کارنامه تنها کارنامه چاپ شده برای شماست و چاپ مجدد برای خود شما انجام نمیشود.
    موفق باشید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

سلام. چند نفر از دوستان هم این سوال رو پرسیدن ولی کسی جواب نداده، من ازمون ثبت نام کردم ولی speaking رو نمی دونم باید کجا انتخاب کنم! خودشون ثبت میکنن؟ یا ما باید ثبت کنیم؟ از کجا؟
    در پروفایل شما و در قسمت داشبورد امکان رزرو تاریخ و ساعت آزمون شفاهی وجود دارد.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من واسه 22 Oct رزرو کردم ... ولی بخش listening هیچ روزی نیست که رزرو کنم ! قضیه چیه ؟ :-o
    ازمون listening همراه با دو بخش writing و reading در تاریخ اصلی امتحان برگزار میشود و آزمون شفاهی speaking در تاریخی که بوسیله شما تعیین میشود با فاصله زمانی مورد نظر انجام میگیرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    من برای 30 جولای ثبت نام کردم. وقتی مبلغ آزمون رو پرداخت کردم. همون صفحه آزمون های پروفایلم -آزمون ثبت نامی رو نشون میده- یک بخش اسپیکینگ هست ک جلوش نوشته Booking. با کلیک روی این لینک booking میتونید ساعت و تاریخ آزمون اسپیکینگ رو تعین کنید.

دوستان سلام. من چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین:
    1- اینکه بعضی از مراکز بهتر از بعضیای دیگه نمره میدن درسته یا واقعاً فرقی بین مراکز از این نظر نیست؟ اگه فرق هست، کدوم مراکز بهتر نمره میدن؟
    2- کدوم مراکز توی تهران هدفن دارن؟
    3- من شنیدم ایرسافام محل آزمون کتبیش هتل استقلاله و محل آزمون شفاهیش خیابون شریعتی. درسته؟ یا محل‌های آزمونا هر بار تغییر می‌کنن؟
    با تشکر.

1- یه طور قطع فرقی بین مراکز و نمره هاشون نیست. هیچ سلیقه ای وجود ندارد. آزمون فوق العاده استانداردیه.
    2- ایرسافام و عصر دین و دانش هد فون دارن. آیلتس تهران و دانشگاه آزاد هدفون ندارن. (اطلاعا مربوط به 9 ماه پیش و امتحانات در تهران میباشد)
    3- مثل این که جدیدا محل آزمون ها ثابت شده و همین آدرس هایی هست که می فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)