صفحه 106 از 131 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Exclamation توجه توجه داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) اجباری است!

قابل توجه متقاضیان گرامی آزمون آیلتس در موسسه ایرسافام از سپتامبر 2016 به بعد

متقاضیان محترم توجه داشته باشید خوشبختانه پس از چند سال متقاضیان ایرانی امکان ثبت نام روی وب سایت بین المللی را پیدا کرده اند و میتوانند از مزایای آن شامل استفاده از خدمات آموزشی رایگان بهره مند شوند

لطفا به مطالب ذیل دقت کنید

اول :متقاضیانی که تا کنون روی وب سایت موسسه ایرسافام به نشانی http://my.irsafam.com/register ثبت نام و پرداخت نموده اند

لطفا با مراجعه به سایت بین المللی به آدرس ذیل آزمون مورد نظر خود را رزرو نمایید. از فایل راهنمای موجود در صفحه اصلی استفاده کنید https://my.ieltsessentials.com/IELTS

لطفا در انتخاب آزمون دقت فرمایید که منطبق بر انتخاب شما روی سایت ایرسافام باشد

زمانی که به مرحله پرداخت رسیدید گزینه پرداخت آفلاین را انتخاب نمایید

پس از اینکه آزمون را رزرو نمودیدظرف 72 ساعت ایمیل تایید ثبت نام به شما ارسال خواهد شد.

به فایل pdf ضمیمه شده هم توجه بفرمایید

دوم :متقاضیانی که قصد ثبت نام دارند

شما برای ثبت نام بایدابتدا روی سایت ایرسافام تشکیل پروفایل دهید سپس میتوانید آزمون مورد نظر را رزرو و پرداخت نمایید سپس با استفاده از لینک تعبیه شده به وب سایت بین المللی متصل شده و در آن وب سایت که آدرس آن در ذیل آمده مطابق فایل راهنما ی موجود در صفحه اصلی رزرو خود را انجام دهید

my.ieltsessentials.com

فرقی ندارد که شما از کدام سایت شروع کنید

اگر از سایت بین المللی شروع کنید بلافاصله باید به سایت ایرسافام مراجعه کرده و آزمون را رزرو و پرداخت نمایید.

ظرف 72 ساعت ایمیل تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با موسسه ایرسافام در ارتباط باشید .

http://ielts.irsafam.com/index.php?c...=statics&id=32
    -registration@irsafam.com
    ITSUPPORT@irsafam.com
    SMS panel: 200066704373
    Telephone: 02166763091
    02122246710-13
    Join OpenSource Movement

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    تنها کته این است که ایرسافام برای listeningاز هدفون داوطلبین در طول آزمون استفاده می کنند
    در ایلتس تهران نه
    همین
    موفق باشید
    Join OpenSource Movement

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام توجه داشته باش داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) بای در سایت my.ieltsessentials.com ثبت نام کنید اجباری است
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B3%D8%AA!
    Join OpenSource Movement

Join OpenSource Movement

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : توجه توجه داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) اجباری اس

یکی از محسنات ایرسافام این بود که مثل سایر سنترها این کار نیاز نبود

Junior Member

سلام دوستان . کمک کنید .
    برای امتحان آیلتس میگن بدون پاسپورت و فقط داشتن کارت ملی و شناسنامه کافیست ولی وقتی تو سایت ایلتس تهران میرم برای ثبت نام . میگه باید پاسپورتو اپلود کنی . چه کار کنم ؟ واقعا اینطوریه ؟پاسپورت حتما میخواد یا نه .
    در مرکز عصر دین ودانش گفت پاسپورت نمیخواد - میخواستم ثبت نام کنم ولی به خاطر بدی هایی که شنیدم پشیمون شدم . می خوام ایلتس تهران ثبت نام کنم . کمک کنید .
    با تشکر

Junior Member

در مرکز ایر سافام چطور است ؟ پاسپورت میخواد ؟

پیش فرض پاسخ : توجه توجه داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) اجباری اس

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    یکی از محسنات ایرسافام این بود که مثل سایر سنترها این کار نیاز نبود
    امکان ثبت نام در سایت برای چندمرکز آزمون دیگر هم امکان پذیر شده است ..
    نه تنها در تهران بلکه در چند استان دیگر هم می توانید مشاهده کرد
    https://my.ieltsessentials.com/IELTS
    موفق باشید
    Join OpenSource Movement

بچه های عزیز
    شما که انقدر زحمت می کشید و این تاپیک رو آپتودیت و به روز نگه میدارید لطف کنید به محض دادن امتحان اسپیکینگ آیلتس به این ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر) هم سر بزنید و نمونه سوالاتتون اسپیکینگتون رو بذارید تا همه بتونند استفاده کنند. متاسفانه این قسمت فاروم خیلی سوت و کوره.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام دوستان . کمک کنید .
    برای امتحان آیلتس میگن بدون پاسپورت و فقط داشتن کارت ملی و شناسنامه کافیست ولی وقتی تو سایت ایلتس تهران میرم برای ثبت نام . میگه باید پاسپورتو اپلود کنی . چه کار کنم ؟ واقعا اینطوریه ؟پاسپورت حتما میخواد یا نه .
    در مرکز عصر دین ودانش گفت پاسپورت نمیخواد - میخواستم ثبت نام کنم ولی به خاطر بدی هایی که شنیدم پشیمون شدم . می خوام ایلتس تهران ثبت نام کنم . کمک کنید .
    با تشکر
    سلام من آیتلس تهران رو نمیدانم قانون چطور است اما برای آشنایی با مدارک مورد نیاز مرکز آزمون ایرسافام میتونید به لینک مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز روز امتحان شفاهی و کتبی را مطالعه کنید موفق باشید http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2329757
    Join OpenSource Movement

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)