صفحه 107 از 131 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام به همه دوستان، ممنون از اطلاعات خوبتون، اگر ممکنه یه کم اطلاعات در مورد کلاس های
    ایرسافام لطف کنید، مثلا در مورد نحوه ثبت نام و مدت کلاس ها و اگر ممکنه هزینه شون .
    خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    متاسفانه من هنوز سر در گم هستم!
    فرق امتحان ایلتس اکادمیک ukvi و اون قبلیه تو چی هست؟ یعنی نوع و طرز سوالاتش ازمون ukvi با اونی که از قبل بود و idp میگیرفت متفاوت هست و همچنین برای کجاها قابل قبول هست؟
    برای تحصیل در انگلستان اون ازمون قدیمیه idp اکادمیک که هنوزم برگذار میشه قابل قبول نیست؟
    با تشکر

Junior Member

سلام، کسی‌ ایرسافام تبریز امتحان داده. اگر امتحان دادید لطفا بفرمایید فضا چطور بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

سلام دوره آمادگی هم داره ؟ یا فقط آزمون میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام دوره آمادگی هم داره ؟ یا فقط آزمون میگیرن
    سلام موسسه ایرسافام
    هم Workshop برپا می کند
    هم آزمون آزمایشی ماک Mock
    باید در سایت موسسه ایرسافام ثبت نام کنید و بعد از دابشبورد سایت فسمتmock< traning بروید و تاریخ های موجود یکی را انتخاب بفرمایید از طریق تلگرام هم میتوانید از دوره های آموزشی این موسسه با خبر شوید.
    http://ielts.irsafam.com/
    موفق باشید
    Join OpenSource Movement

Thumbs up پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    ایرسافام تو این شهرها آزمون برگزار میکند:
    تهران
    اصفهان
    شیراز
    تبریز
    مشهد
    مازندارن و خوزستان(اهواز) نیز به تازگی به لیست مراکز استانی برگزاری آزمون در ایران (توسط ایرسافام) اضافه شده است
    Join OpenSource Movement

Junior Member

سلام . می خوام برای ایرسافام ثبت نام کنم - می رم تو سایت میگه باید در سایت بین الملی ثبت نام کنید . می رم تو سایت بین المللی باید Log in شم ؟ یا باید برای ایلتس ریجستر کنم ؟ سوال بعد اینه که تو خود سایت ایرسافام وقتی ثبت نام میکنی گویا باید اونجا هم لاگین بشی > پس داشبورد توی سایت ایرسافام چی میگه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

دوستان نظرتون در مورد ایرسافام چیه ؟یکی میگه از هر لحاظ عالیه یکی دیگه میگه افتضاح ه تمام معناس ...البته میدونم هر کس تجربه شخصیش رو میگه ..ولی به هر حال همیشه یه درصد اکثریت وجود داره ...
    اخه اگه بخوام اینجا امتحان بدم دیگه لازم نیست بیام تا تهران و مشکلات راه و ..... چون اهوازم جدیدا برگذار میکنه .................مرسی
    ویرایش توسط amirfarokh : September 25th, 2016 در ساعت 12:15 PM دلیل: غلط

Junior Member

من تازه ایرسافام تهران امتحان آیلتس دادم.
    دلیل انتخاب ایرسافام نزدیکی به محل زندگیم بود و دلیل دیگه ای نداشت. وقتی می خواستم نام نویسی کنم هیچ پیش زمینه فکری نداشتم یا بهتره بگم نمی خواستم داشته باشم با اینکه نظر همکلاسی های کلاس زبانم رو شنیده بودم.
    من با این باور رفتم که هر نمره ای بگیرم نمره تلاش و دانش خودم و کمی هم شانس هست.
    برگزاری آزمونها هم اسپیکینگ و هم اسکیل های دیگه خوب بودند و مشکلی نداشتند و در دو روز جداگانه بودند.
    این رو هم بگم که قبلا آزمون های آزمایشی داده بودم و در مقایسه با اونها خود آزمون اصلی آیلتس راحت تر و به نظرم استانداردتر بود. این نکته ای هست که شاید همه کسانی که آزمون ها آزمایشی شرکت کردند تایید می کنند که آزمون های آزمایشی معمولا سخت تر هستند.
    بعد از اینکه آیلتس رو دادم با توجه به آنچه که نوشتم خوشحال بودم چون مطمئن بودم نمره بهتری از آزمون های آزمایشی خواهم گرفت چون خیلی بهتر از همه اونها نوشته بودم.
    ولی ..... وقتی نتیجه آزمون رو دیدم باور نکردم این کارنامه منه! همه نمره هام یک تا یک و نیم نمره از بدترین حالتی که فکر می کردم نمره بگیرم پایین تر بودند!!!!!!!!!!
    همون موقع قیافه یکی از دوستام که از نمره اش ناراضی بود جلوی چشمم اومد. یاد اون و دو نفر دیگه از همکلاسی هام که اونها هم ناراضی بودند افتادم. منم شدم چهارمیشون!!!!!
    حالا می فهمم چرا بهضی ها میرن خارج امتحان میدن!
    متاسفم برای این وضع توی کشورم. چرا باید پول از کشور بره بیرون توی جیب خارجی فقط برای اینکه یکسری بیشتر درآمد داشته باشند.
    قابل توجه اینکه حتی با این وضع من مینیمم نمره ای که قابل قبول باشه رو گرفتم. این رو میگم که یکسری نگن این طرف چیزی بارش نبوده و تقصیر خودش بوده!
    می بینم بعضی ها توی همین فروم میگن سه بار و چهار بار آزمون دادند ولی توصیه من به شما دوستان اینه که اگر یکجا نمره بد گرفتید حداقل دیگه اونجا دوباره شرکت نکنید. هیچ وقت چند تا آزمون رو یکجا نام نویسی نکنید. من به فرض اگر هم می خواستم دوباره آزمون بدم دوباره ایرسافام نمی رفتم.

امیدوارم این تجربه من به کار دوستان بیاد و خواهش میکنم کمی وقت بگذارید و همینجا تجربه تون رو بنویسید. نگید خر ما که از پل گذشت بقیه هم مشکل خودشونه! همین حرکت ما باعث این وضع شده.... ممنون از شما که وقت میذارید.

Junior Member

دوست عزیز
    نوشته بالایی رو بخونید. اگر من جای شما بودم در همون شهر خودم آزمون می دادم. ضمن اینکه شما هزینه ای هم برای رفت و آمد میدید که با توجه به قیمت آزمون اصلی قابل توجه هست. اگر اون جایی که شما میگید توی اهواز تازه باز شده، احتمال بیشتری هست که برای جذب مشتری هم که شده از همون آغاز کار دکون باز نکنند و نمره خودتون رو بدند. در اینصورت نیازی نیست بیایید تهران و هزینه بیخودی کنید. دیگه خودتون این نوشته و نوشته قبلی من رو بخونید و امیدوارم کمک بکنه که بتونید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما خوب هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarokh نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد ایرسافام چیه ؟یکی میگه از هر لحاظ عالیه یکی دیگه میگه افتضاح ه تمام معناس ...البته میدونم هر کس تجربه شخصیش رو میگه ..ولی به هر حال همیشه یه درصد اکثریت وجود داره ...
    اخه اگه بخوام اینجا امتحان بدم دیگه لازم نیست بیام تا تهران و مشکلات راه و ..... چون اهوازم جدیدا برگذار میکنه .................مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)