صفحه 108 از 131 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

مگه نمره دهی دست موسسه هست؟ اینا آزمون های بین المللی هستن از مرکز تصحیح میشه سلیقه ای نیست. یه سایت هست واسه آماده سازی آزمون آیلتس، رایتینگ طرف فوق العاده ساده بود، یا اسپیکینگش ولی راحت نمره 7 رو بهش داده بودن.
    https://www.futurelearn.com/courses/...lts/1/register

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    من تازه ایرسافام تهران امتحان آیلتس دادم.
    دلیل انتخاب ایرسافام نزدیکی به محل زندگیم بود و دلیل دیگه ای نداشت. وقتی می خواستم نام نویسی کنم هیچ پیش زمینه فکری نداشتم یا بهتره بگم نمی خواستم داشته باشم با اینکه نظر همکلاسی های کلاس زبانم رو شنیده بودم.
    من با این باور رفتم که هر نمره ای بگیرم نمره تلاش و دانش خودم و کمی هم شانس هست.
    برگزاری آزمونها هم اسپیکینگ و هم اسکیل های دیگه خوب بودند و مشکلی نداشتند و در دو روز جداگانه بودند.
    این رو هم بگم که قبلا آزمون های آزمایشی داده بودم و در مقایسه با اونها خود آزمون اصلی آیلتس راحت تر و به نظرم استانداردتر بود. این نکته ای هست که شاید همه کسانی که آزمون ها آزمایشی شرکت کردند تایید می کنند که آزمون های آزمایشی معمولا سخت تر هستند.
    بعد از اینکه آیلتس رو دادم با توجه به آنچه که نوشتم خوشحال بودم چون مطمئن بودم نمره بهتری از آزمون های آزمایشی خواهم گرفت چون خیلی بهتر از همه اونها نوشته بودم.
    ولی ..... وقتی نتیجه آزمون رو دیدم باور نکردم این کارنامه منه! همه نمره هام یک تا یک و نیم نمره از بدترین حالتی که فکر می کردم نمره بگیرم پایین تر بودند!!!!!!!!!!
    همون موقع قیافه یکی از دوستام که از نمره اش ناراضی بود جلوی چشمم اومد. یاد اون و دو نفر دیگه از همکلاسی هام که اونها هم ناراضی بودند افتادم. منم شدم چهارمیشون!!!!!
    حالا می فهمم چرا بهضی ها میرن خارج امتحان میدن!
    متاسفم برای این وضع توی کشورم. چرا باید پول از کشور بره بیرون توی جیب خارجی فقط برای اینکه یکسری بیشتر درآمد داشته باشند.
    قابل توجه اینکه حتی با این وضع من مینیمم نمره ای که قابل قبول باشه رو گرفتم. این رو میگم که یکسری نگن این طرف چیزی بارش نبوده و تقصیر خودش بوده!
    می بینم بعضی ها توی همین فروم میگن سه بار و چهار بار آزمون دادند ولی توصیه من به شما دوستان اینه که اگر یکجا نمره بد گرفتید حداقل دیگه اونجا دوباره شرکت نکنید. هیچ وقت چند تا آزمون رو یکجا نام نویسی نکنید. من به فرض اگر هم می خواستم دوباره آزمون بدم دوباره ایرسافام نمی رفتم.

امیدوارم این تجربه من به کار دوستان بیاد و خواهش میکنم کمی وقت بگذارید و همینجا تجربه تون رو بنویسید. نگید خر ما که از پل گذشت بقیه هم مشکل خودشونه! همین حرکت ما باعث این وضع شده.... ممنون از شما که وقت میذارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام

دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

صفحه اول سایت ایرسافام نوشته: متقاضیان گرامی، با توجه به مصوبه سازمان محترم سنجش آموزش کشور، جهت ثبت نام و شرکت در آزمون . همراه داشتن پاسپورت الزامیست.چنانچه به هر دلیلی پاسپورت ندارید، مراتب را به موسسه اطلاع دهید تا با معرفی شما به سازمان سنجش آموزش کشور، مجوزهای لازم برای شما صادر گردد."

الان من پاسپورت ندارم دقیقا کجا باید اطلاع بدم؟

تو سایت هم اومده:
    You will need:

A Valid ID Document (National Identity Card or Passport Document)
    If you are taking the test outside of your home country then you must supply a passport document.
    The digital copy of your ID document must include the following information;

• ID document Number
    • ID Expiry date
    • Image of yourself as seen in/on ID document
    • Your name as seen in/on the ID document
    • Your date of birth
    • Signature (if it appears in/on ID document

الان این کارت ملی خودمون قبوله؟ (همش فارسیه که) ( مال من تاریخش گذشته انقضاش مال 94 بوده)

Junior Member

سلام توجه داشته باش داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) بای در سایت my.ieltsessentials.com ثبت نام کنید اجباری است

سلام. ببخشید من تو این سایت برای ثبت نام رفتم و مراحل رو تا جاییکه گفته یک کپی از پاسپورت آپلود کنید طی کردم. الان به یک مشکل برخوردم، اینکه میگه در کپی هم عکس و هم امضا باید مشخص باشه، درصورتی که من قسمت امضا در پاسپورتم خالی هستش. باید چی کار کنم؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پاسپورتتون رو بردارین، امضا کنید. بعد اسکن کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_1 نمایش پست ها
    سلام توجه داشته باش داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) بای در سایت my.ieltsessentials.com ثبت نام کنید اجباری است

سلام. ببخشید من تو این سایت برای ثبت نام رفتم و مراحل رو تا جاییکه گفته یک کپی از پاسپورت آپلود کنید طی کردم. الان به یک مشکل برخوردم، اینکه میگه در کپی هم عکس و هم امضا باید مشخص باشه، درصورتی که من قسمت امضا در پاسپورتم خالی هستش. باید چی کار کنم؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

پیش فرض پاسخ : توجه توجه داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) اجباری اس

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadd نمایش پست ها
    قابل توجه متقاضیان گرامی آزمون آیلتس در موسسه ایرسافام از سپتامبر 2016 به بعد

متقاضیان محترم توجه داشته باشید خوشبختانه پس از چند سال متقاضیان ایرانی امکان ثبت نام روی وب سایت بین المللی را پیدا کرده اند و میتوانند از مزایای آن شامل استفاده از خدمات آموزشی رایگان بهره مند شوند

لطفا به مطالب ذیل دقت کنید

اول :متقاضیانی که تا کنون روی وب سایت موسسه ایرسافام به نشانی http://my.irsafam.com/register ثبت نام و پرداخت نموده اند

لطفا با مراجعه به سایت بین المللی به آدرس ذیل آزمون مورد نظر خود را رزرو نمایید. از فایل راهنمای موجود در صفحه اصلی استفاده کنید https://my.ieltsessentials.com/IELTS

لطفا در انتخاب آزمون دقت فرمایید که منطبق بر انتخاب شما روی سایت ایرسافام باشد

زمانی که به مرحله پرداخت رسیدید گزینه پرداخت آفلاین را انتخاب نمایید

پس از اینکه آزمون را رزرو نمودیدظرف 72 ساعت ایمیل تایید ثبت نام به شما ارسال خواهد شد.

به فایل pdf ضمیمه شده هم توجه بفرمایید

دوم :متقاضیانی که قصد ثبت نام دارند

شما برای ثبت نام بایدابتدا روی سایت ایرسافام تشکیل پروفایل دهید سپس میتوانید آزمون مورد نظر را رزرو و پرداخت نمایید سپس با استفاده از لینک تعبیه شده به وب سایت بین المللی متصل شده و در آن وب سایت که آدرس آن در ذیل آمده مطابق فایل راهنما ی موجود در صفحه اصلی رزرو خود را انجام دهید

my.ieltsessentials.com

فرقی ندارد که شما از کدام سایت شروع کنید

اگر از سایت بین المللی شروع کنید بلافاصله باید به سایت ایرسافام مراجعه کرده و آزمون را رزرو و پرداخت نمایید.

ظرف 72 ساعت ایمیل تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با موسسه ایرسافام در ارتباط باشید .

http://ielts.irsafam.com/index.php?c...=statics&id=32
    -registration@irsafam.com
    ITSUPPORT@irsafam.com
    SMS panel: 200066704373
    Telephone: 02166763091
    02122246710-13

سلام ضمن تشکر از توضیحاتت شما، من ایمیل تایید برام نیامده و مووسهه ایرسافام هم جواب نمی ده چکار باید بکنم

پیش فرض پاسخ : توجه توجه داوطلبان آیلتس ایرسافام (از آزمونهای سپتامبر 2016 به بعد) اجباری اس

با سلام
    من در سایت ایرسافام ثبت نام کردم و اطلاعاتم را در
    my.ieltsessentials.com هم وارد کردم ولی الان بعد از ده روز همچنان ایمیل تایید برای من نیامده است. چکار باید بکنم؟

Junior Member

دوستان لطفا کمک کنید

ظاهرا برای ثبت نام توی آزمون آیلتس پاسپورت و یا کارت ملی هوشمند میخوان....(قبلا از این فیلما نداشتن)

من هیچکدومو ندارم....لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم.

چند ماهه دارم میخونم الان فهمیدم نمیتونم ثبت نام کنم...خیلی داغونم لطفا کمک کنید

موسسه ی دیگه ای نیست که بشه از طریق اون با کارت ملی های قدیمیمون اقدام کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید

ظاهرا برای ثبت نام توی آزمون آیلتس پاسپورت و یا کارت ملی هوشمند میخوان....(قبلا از این فیلما نداشتن)

من هیچکدومو ندارم....لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم.

چند ماهه دارم میخونم الان فهمیدم نمیتونم ثبت نام کنم...خیلی داغونم لطفا کمک کنید

موسسه ی دیگه ای نیست که بشه از طریق اون با کارت ملی های قدیمیمون اقدام کنیم؟

اشکالی نداره، می تونید واسه پاسپورت همین حالا اقدام کنید اگه اشتباه نکنم یک الی دو هفته آماده میشه. اگر هم نمی تونید اقدام کنید با این شماره که برای موسسه ایرسافام هست تماس بگیرید (02166763091) و سوالتون رو بپرسید سریع جواب میدن. برای پاسخ گویی حین ثبت نام این شماره رو گذاشتن. البته از شنبه تا چهارشنبه پاسخ میدن. من خودم موقع ثبت نام چند بار اشکال داشتم تماس گرفتم و سریع جوابمو دادن.

Junior Member

سلام من هم پاسپورت ندارم . باید مشخصات خود به همراه گواهی اشتغال به تحصیل و اسکن کارت ملی به ایمیل ایرسافام ایمیل کنید .خودشون از سازمان سنجش مجوز برات میگیرن . ولی باید هنگام رفتن به ازمون شفاهی وکتبی و گواهی اشتغال به تحصیل و کارت ملی را همراه خود داشته باشید .

Junior Member

سلام دوستان من محل ازمون شفاهی رو از کجا پیدا کنم هنوز مشخص نیست . آزمون اسپیکینگ من 25 اکتبر هست . چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)