صفحه 109 از 131 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان،
    من شنیدم که موسسه ایرسافام در مشهد تست های تمرینی (MOck) برگزار میکنه. کسی هست که تا حالا از این آزمون ها داده باشه. کیفیتش چطوری هست و آیا پیشنهاد میکنید یا خیر.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

sسلام دوستان. من واقعا گیج شدم.بالاخره ایرسافام خوبه سا نه؟ چرا میگید منصفانه نیست و نمره کم میکنند. من واقعا زمان ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید که ایرسافام شرکت منک یا مرکز دیگه ای؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط poonam نمایش پست ها
    sسلام دوستان. من واقعا گیج شدم.بالاخره ایرسافام خوبه سا نه؟ چرا میگید منصفانه نیست و نمره کم میکنند. من واقعا زمان ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید که ایرسافام شرکت منک یا مرکز دیگه ای؟
    دوست عزیز بعید میدونم که ایرسافام خیلی بد نمره بده. چرا که اولا برای کاندیدا امکان اعتراض به نمره وجود داره و ثانیا از مراکز و امتحانات به صورت رندم دوباره سوالات اسپیکینگ و رایتینگ توسط بازرسان idp و British Council تصحیح می شوند و اگر ببینند نمرات غیر واقعی هستند به راحتی اون مرکز رو تعلیق می کنند. به نظر من سلیقه اگزمینر نهایتا میتونه از کاندیدا نیم نمره کم بکنه که اونم کاندیدا اگر واقعا فکر می کنه که حقش ضایع شده میتونه اعتراض بکنه به نمره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام من هم پاسپورت ندارم . باید مشخصات خود به همراه گواهی اشتغال به تحصیل و اسکن کارت ملی به ایمیل ایرسافام ایمیل کنید .خودشون از سازمان سنجش مجوز برات میگیرن . ولی باید هنگام رفتن به ازمون شفاهی وکتبی و گواهی اشتغال به تحصیل و کارت ملی را همراه خود داشته باشید .
    سلام. برای ما که سرباز هستیم و پاسپورت نمیتونیم بگیریم و گواهی اشتغال به تحصیل هم که خب قطعا نداریم باید چه کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان
    یکی از دانشگاه هایی که من قصد اپلای دارم در وبسایتش زده که امکان ریپورت نمره آیلتس از طریق ایمیل مرکز آزمون وجود داره. آیا ایرسافام چنین کاری میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم کسانی که ایرسافام مشهد امتحان دادن راهنمایی کنن که برای لیسنینگ هدفون داشت یا نه و اینکه کیفیت چطور بود.
    پیشاپیش متشکر

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

بله برای لیسینینگ هدفون داشتند که کیفیتش خوب بود و خودتون میتونید بلندی صدا رو تنظیم کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamim96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم کسانی که ایرسافام مشهد امتحان دادن راهنمایی کنن که برای لیسنینگ هدفون داشت یا نه و اینکه کیفیت چطور بود.
    پیشاپیش متشکر
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    بله برای لیسینینگ هدفون داشتند که کیفیتش خوب بود و خودتون میتونید بلندی صدا رو تنظیم کنید.
    ممنونم
    شما مشهد امتحان دادین؟
    از لحاظ نمره دادن که مشکلی نداشتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام . می خوام برای ایرسافام ثبت نام کنم - می رم تو سایت میگه باید در سایت بین الملی ثبت نام کنید . می رم تو سایت بین المللی باید Log in شم ؟ یا باید برای ایلتس ریجستر کنم ؟ سوال بعد اینه که تو خود سایت ایرسافام وقتی ثبت نام میکنی گویا باید اونجا هم لاگین بشی > پس داشبورد توی سایت ایرسافام چی میگه ؟
    سلام
    توی سایت ایرسافام یه pdf هست که مراحل ثبت نام رو قدم به قدم توضیح داده.
    اون رو مطالعه کنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

بله من ایرسافام مشهد امتحان دادم
    نه مشکلی نبود. برای اسپیکینگ استرس داشتم که خانمی که مدیریت امور اونجارو داشتند بهم دمنوش ضد استرس دادند. نمره اسپیکینگم هم 7 شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamim96 نمایش پست ها
    ممنونم
    شما مشهد امتحان دادین؟
    از لحاظ نمره دادن که مشکلی نداشتین؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)