صفحه 110 از 131 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان من 3 نوامبر شیراز ایرسافام امتحان دادم
    گفتن شیوه برگزاری امتحان آیلتس از این به بعد(3 نوامبر به بعد) عوض شده و برگه‌های هیچ کشوری دیگه تو خود اون کشور تصحیح نمیشه و میره به کشوری که کسی نمیدونه، مثلاً حتی نمیدونستن برگه‌های این امتحان 3 نوامبر قراره چه کشوری بره - ضمن اینکه شکل برگه پاسخنمامه‌ها هم اندکی تغییر داشت که میگفتن اصلاً از این به بعد قسمت ریدینگ و لیستنیگ اصلاً با کامپیوتر تصحیح میشه! و من نمیدونم اصلاً از نظر فنی تصحیح برگه‌ای که جواب تشریحی روشه امکان پذیر هست یا نه!
    اما اگر راست گفته باشن کسانی که آیلتس نمره نمیارن دیگه نمیتونن بگن چون تو ایران بوده نمرمون خراب شده.
    من که بار اولم بود امتحان میدادم و الآن در مرحله دعا برای گرفتن نمره مورد نظر هستم

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دانشگاه هایی که من قصد اپلای دارم در وبسایتش زده که امکان ریپورت نمره آیلتس از طریق ایمیل مرکز آزمون وجود داره. آیا ایرسافام چنین کاری میکنه؟
    بله
    انجام میدن
    برای کشورهای امریکا کانادا انگلیس استرالیا و نیوزیلند رایگان و بقیه کشورها فکر کنم 120 تومن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط conjed نمایش پست ها
    دوستان من 3 نوامبر شیراز ایرسافام امتحان دادم
    گفتن شیوه برگزاری امتحان آیلتس از این به بعد(3 نوامبر به بعد) عوض شده و برگه‌های هیچ کشوری دیگه تو خود اون کشور تصحیح نمیشه و میره به کشوری که کسی نمیدونه، مثلاً حتی نمیدونستن برگه‌های این امتحان 3 نوامبر قراره چه کشوری بره - ضمن اینکه شکل برگه پاسخنمامه‌ها هم اندکی تغییر داشت که میگفتن اصلاً از این به بعد قسمت ریدینگ و لیستنیگ اصلاً با کامپیوتر تصحیح میشه! و من نمیدونم اصلاً از نظر فنی تصحیح برگه‌ای که جواب تشریحی روشه امکان پذیر هست یا نه!
    اما اگر راست گفته باشن کسانی که آیلتس نمره نمیارن دیگه نمیتونن بگن چون تو ایران بوده نمرمون خراب شده.
    من که بار اولم بود امتحان میدادم و الآن در مرحله دعا برای گرفتن نمره مورد نظر هستم
    دوستان این قضیه صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    دوستان این قضیه صحت داره؟

سلام من سه نوامبر ایرسافام تبریز امتحان دادم.بار اولم بود.تاکیدکردن فقط با مدادهایی که مامیدیم بنویسین وگرنه اسکنش بامشکل مواجه میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

وای اون وقت مدادهاش چه جوری بودن ؟ میشد راحت باهاشون نوشت ؟

Junior Member

عجب اگر واقعا جاي ديگه تصحيح بشه خيال خيليا راحت ميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    وای اون وقت مدادهاش چه جوری بودن ؟ میشد راحت باهاشون نوشت ؟
    سلام. مداد فابر کاستل بود. آره راحت و نرم بودن.فقط تراش و پاکن می ذاشتن ببریم داخل. خودتون بعد از هر سکشن امتحان باید تراش بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

سلام
    من در جریان پذیرشم از انگلستان تجربه ای داشتم که شاید کمکی باشه برای دوستان
    تا جایی که من اطلاع دارم در حال حاضر تنها مرکز مورد تایید دانشگاههای انگلیس برای آزمون آیلتس در ایران ایرسافام هستش. البته من آزمون دانشگاه آزاد رو دادم و خوشبختانه دانشگاهم قبول کرد.
    هنوز تعدادی از دانشگاههای انگلیس آیلتس سایر مراکز رو قبول میکنند ولی برای دوستانی که قصد پذیرش از انگلیس رو دارن توصبه میکنم حتما در این مرکز آزمون بدن که مطمئن باشن.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    سلام
    من در جریان پذیرشم از انگلستان تجربه ای داشتم که شاید کمکی باشه برای دوستان
    تا جایی که من اطلاع دارم در حال حاضر تنها مرکز مورد تایید دانشگاههای انگلیس برای آزمون آیلتس در ایران ایرسافام هستش. البته من آزمون دانشگاه آزاد رو دادم و خوشبختانه دانشگاهم قبول کرد.
    هنوز تعدادی از دانشگاههای انگلیس آیلتس سایر مراکز رو قبول میکنند ولی برای دوستانی که قصد پذیرش از انگلیس رو دارن توصبه میکنم حتما در این مرکز آزمون بدن که مطمئن باشن.
    موفق باشید
    ببخشید اگر لینکی یا صفحه ای در این باره دارید ممنون میشم ارائه بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pordeli نمایش پست ها
    سلام. مداد فابر کاستل بود. آره راحت و نرم بودن.فقط تراش و پاکن می ذاشتن ببریم داخل. خودتون بعد از هر سکشن امتحان باید تراش بکنید.
    دوستان تایید کرد ایرسافام تو کانال تلگرام خودش تمام برگه های پاسخنامه از جمله رایتینگ هم میره در مراکز IDP و باید با مداد مخصوصی که میدن بنویسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)