صفحه 112 از 131 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

مرسی دوست عزیز@
    art73 بقیه سوالاتم بیربط بود جواب نداشت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوست گرامی تمامی ماژول های آیلتس (آکادمیک، جنرال، UKILIFE، UKVI Academic و ...) 2 سال اعتبار دارند.
    تافل هم 2 سال اعتبار داره.
    ماژولی که شما فرمودین برای پذیرش تحصیلی مورد قبول نیست.(برای بیزینس و دریافت شهروندی کاربرد داره.)
    کمبریج آیلتس Academic یا UKVI Academic و قبول میکنه.
    این هم منبع
    نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز@
    art73 بقیه سوالاتم بیربط بود جواب نداشت؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. Mathematical Statistics - University of Tehran

دوستان بنده به یه مشکلی خوردم. هزینه ثبتنام واسه تاریخ 7 ژانویه 2017 رو از طریق سایت ایرسافام پرداخت کردم. بعد از اون واسه تکمیل کردن ثبتنام به سایت my.ieltsessentials.com رفتم. از اونجایی که انقضای کارت ملی من تموم شده، سیستم اجازه رفتن به مرحله بعدی رزرو رو نمیده! میخاستم ببینم چیکار کنم؟ آیا میشه گواهینامه رانندگی رو استفاده کرد؟ درخواست کارت ملی جدید هم که کلی طول میکشه و ازونجایی که سرباز هستم امکان درخواست پاسپورت هم ندارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست گرامی مطلب زیر عینا از سایت ایرسافام نقل می شود:
    متقاضیان گرامی، با توجه به مصوبه سازمان محترم سنجش آموزش کشور، جهت ثبت نام و شرکت در آزمون . همراه داشتن پاسپورت الزامیست
    مشمولان نظام وظیفه باید با گواهی اشتغال به تحصیل یا فراغت از تحصیل (فرجه یکساله ) یا نامه نظام وظیفه و کارت ملی و یک مدرک شناسایی معتبر دیگر در آزمون شرکت نمایند.
    - - - - - - -
    من نمیدونستم کارت ملی هم تاریخ انقضا داره ولی به هر روی تصور کنید شما اعتبار کارتتون رو تا پایان سافند96 تمدید کردین. به این دلیل که هیئت دولت همه کارت های ملی رو تا پایان سال 96 تمدید کرده. این هم منبع
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidandalib نمایش پست ها
    دوستان بنده به یه مشکلی خوردم. هزینه ثبتنام واسه تاریخ 7 ژانویه 2017 رو از طریق سایت ایرسافام پرداخت کردم. بعد از اون واسه تکمیل کردن ثبتنام به سایت my.ieltsessentials.com رفتم. از اونجایی که انقضای کارت ملی من تموم شده، سیستم اجازه رفتن به مرحله بعدی رزرو رو نمیده! میخاستم ببینم چیکار کنم؟ آیا میشه گواهینامه رانندگی رو استفاده کرد؟ درخواست کارت ملی جدید هم که کلی طول میکشه و ازونجایی که سرباز هستم امکان درخواست پاسپورت هم ندارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidandalib نمایش پست ها
    با سلام.
    دوست عزيز مشكل به هيچ عنوان به تاريخ انقضاي كارتتون مربوط نميشه و مطمئنا در پر كردن فرم خللي وجود داره.
    من خودم اسكن پاسپورت ٧سال پيشم رو كه منقضي هم بود اپلود كردم و روزي رفتم سنتر گفتم اوني كه تو سايت آيلتس آپلود كردم با ايني كه الان دارم فرق ميكنه و گفتند كه خودشون برام عوض ميكنند.
    لطفا در مراحل ثبت نام به درست پر كردن فيلدها دقت بفرماييد كه دچار اشتباه و سردرگمي نشيد

Junior Member

دوست گرامی تمامی ماژول های آیلتس (آکادمیک، جنرال، UKILIFE، UKVI Academic و ...) 2 سال اعتبار دارند.
    تافل هم 2 سال اعتبار داره.
    ماژولی که شما فرمودین برای پذیرش تحصیلی مورد قبول نیست.(برای بیزینس و دریافت شهروندی کاربرد داره.)
    کمبریج آیلتس Academic یا UKVI Academic و قبول میکنه.
    این هم منبع
    خیلی خیلی خیای ممنون جواب دادی دوست من..
    چطور میشع برای 3 ماه بعد آزمون از پیش برنامه ریزی شده ای ثبت نام کرد... من آزمون های سه ماه بعد را در سایت IELTS میتونم ببینم؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله دوست گرامی، کافیه برین تو سایت موسسه تا 17 مارچ ماژولهای امتحانی در دسترس هستند.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    خیلی خیلی خیای ممنون جواب دادی دوست من..
    چطور میشع برای 3 ماه بعد آزمون از پیش برنامه ریزی شده ای ثبت نام کرد... من آزمون های سه ماه بعد را در سایت IELTS میتونم ببینم؟

سلام دوستان ، امیدوارم خوب باشید . من امتحانم رو 19 نوامبر دادم و قرار بود نتایج امروز اعلام بشه . کسی خبر داره کی نتایج رو اعلام می کنند؟ چون یکی از بچه ها گفت ممکنه تا یکی دو هفته دیگه هم ندند ! اینطوری باشه به مشکل بر می خورم...

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط powergap81 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، امیدوارم خوب باشید . من امتحانم رو 19 نوامبر دادم و قرار بود نتایج امروز اعلام بشه . کسی خبر داره کی نتایج رو اعلام می کنند؟ چون یکی از بچه ها گفت ممکنه تا یکی دو هفته دیگه هم ندند ! اینطوری باشه به مشکل بر می خورم...
    سلام. طبیعتا الان باید نتیجه 19 نوامبر خودتون رو بتونید تو لینک زیر ببینید. بعیده centre قانون IDP رو زیرپا بذاره، نتیجه باید 13 روز بعد از آزمون بیاد امروز هم دقیقا 13 روز از 19 نوامبر میگذره پس حتما نتیجه رو بهتون میدن.
    https://results.ieltsessentials.com/
    لطفا بعد از اینکه نتیجه خودتون رو دیدید نظرتون رو درمورد نمره ها به خصوص w و s بدید. ممنون
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نمراتتون 13 روز بعد از تاریخ امتحان براتون اس ام اس میشه، نیازی نیست دائم سایت رو چک کنید، به این دلیل که اول اس ام اس میاد فرداش نمرات تو سایت اعلام میشه. نمراتتون امروز ساعت 15 تا 16 براتون اس ام اس میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام. طبیعتا الان باید نتیجه 19 نوامبر خودتون رو بتونید تو لینک زیر ببینید. بعیده centre قانون IDP رو زیرپا بذاره، نتیجه باید 13 روز بعد از آزمون بیاد امروز هم دقیقا 13 روز از 19 نوامبر میگذره پس حتما نتیجه رو بهتون میدن.
    https://results.ieltsessentials.com/
    لطفا بعد از اینکه نتیجه خودتون رو دیدید نظرتون رو درمورد نمره ها به خصوص w و s بدید. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)