صفحه 113 از 131 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

عرض سلام
    من 19 نوامبر امتحان داده بودم و امروز نتیجه رو گرفتم، با اینکه خودم احساس کردم که رایتینگ خراب کردم اما نه تا این حد اینکه 6 بشم..(بقیه نمره هام رو به این صورت گرفتم: L:7.5, S:7.5, R:6.5 و O:7)
    دوستان کسی می دونه من چقدر شانس دارم که نیم نمره رایتینگ بیشتر بدن اگر اعتراض کنم؟اصلا به نظرتون فایده ای داره؟ خیلی انگار سخت گیری می کنن رایتینگ از زمانیکه خود IDP تصحیح می کنه..
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    عرض سلام
    من 19 نوامبر امتحان داده بودم و امروز نتیجه رو گرفتم، با اینکه خودم احساس کردم که رایتینگ خراب کردم اما نه تا این حد اینکه 6 بشم..(بقیه نمره هام رو به این صورت گرفتم: L:7.5, S:7.5, R:6.5 و O:7)
    دوستان کسی می دونه من چقدر شانس دارم که نیم نمره رایتینگ بیشتر بدن اگر اعتراض کنم؟اصلا به نظرتون فایده ای داره؟ خیلی انگار سخت گیری می کنن رایتینگ از زمانیکه خود IDP تصحیح می کنه..
    همچین چیزی صحت نداره دوست من هیچ رایتینیگی توسط idp تصحیح نمیشه مگر باز تصحیح بشه اینا حرفای من دراوردی ایرسافامه همه توسط خود موسسه صحیح میشه به نظرم.

سلام دوست عزیز ، پس چرا من جوابم رو نمی بینم ، نه تو سایت خود ایرسافام نه تو آیلتس اسنشیال ، شما از کجا چک کردید ؟ اس ام اس هم که نیومده برام !؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    عرض سلام

خب ، بالاخره تونستم چک کنم ، یه حرف از اول پاسپورتم رو اشتباه می زدم.
    من نمره هام به این ترتیب بود.
    Listening : 7
    Reading : 5.5
    Writing : 6
    Speaking : 7

Overall هم شدم 6.5

یک ماه خونده بودم و البته سر Reading تمرکز نداشتم.
    در کل راضی ام با این وقت کم.

Junior Member

با سلام
    من 19 نوامبر امتحان دادم نمره هام به ترتیب:
    Overall: 7.0
    Listening: 7.0
    Reading: 7.5
    Writing: 5.5
    Speaking: 7.0
    رایتینگ به نظرخودم خیلی بیشتر میشدم یعنی حداقل نمره 6 رو در نظر گرفته بودم
    ایا اعتراض به نمره نتیجه ای داره؟ کسی تا حالا به نمره اش اعتراض کرده که نتیجه ای بگیره؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر با همین نمرات اپلای کنم نمره ی رایتینگ برام دردسرساز میشه؟
    ممنون میشم اگر کسی پاسخ بده.

Junior Member

سلام
    شما اگه مطمءنی که نمرت خیلی کم شده اعتراض کن. البته خیلی روش حساب نکن که نمرت زیاد بشه چون احتمالش هست که اینا تو تصحیح مجدد سختگیرانه تر نمره بدن تا رغبت به اعتراض رو کم کنن.
    با این حال اگه مطمءنی اعتراض کن. من خودم ایرسافام امتحان دادم رایتینگو 7 شدم. سری بعد جای دیگه امتحان دادم شدم 5.5 اعتراض که کردم خوشبختانه شدم 6. ولی سه ماه طول کشید تا جوابش بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting at shahid beheshti university

دوستان با توجه به قوانین جدید پاسپورت الزامیه...اگه یکی پاسپورت نداشت چی کار باید بکنه؟؟؟ کارت ملیو نمیتونن قبول کنن اصن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaf93 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به قوانین جدید پاسپورت الزامیه...اگه یکی پاسپورت نداشت چی کار باید بکنه؟؟؟ کارت ملیو نمیتونن قبول کنن اصن؟
    سلام.
    در ايران چون دوستاني كه خدمت نرفتند نميتونن پاسپورت داشته باشند ميشه به جاي پاسپورت كارت ملي هوشمند هم براي ادامه روند درخواست ارائه داد.
    موفق باشيد.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان برای ثبت نام در سایت my.ieltsessentials.com باید کارت ملی یا پاسپورت آپلود کنیم؟
    اخه کاترت ملی من ترجمه شده نیست نمیدونم میتونم اونو بزارم یا باید ترجمه کنم یا این که اصلا پاسپورت را بزارم؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستی تا قبل از امتحان میتونم اینو اصلاح کنم؟ اخه منتظرم که بپرسم و مطمین بشم که بعد عوضش کنم البته همه مراحل را انجام داد ولی نمیدونستم که باید عکس کارت ملی یا پاسپورت باشه بهمین خاطر مابقی مراحل انجام شده و کد گرفتم ولی باید برگردم و عوضش کنم اون عکسو
    ممنون میشم راهنمایی کنین. مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    بچه ها باید چطور از زمان ازمون speaking مطلع شد؟
    من برای Dec 15 ثبت نام کردم ولی توی سایت زده از 12 تا 14 زمان ازمون speaking هستش ولی خوب نمیدونم برای من چه روزی هست.
    ایرسافام هم که زنگ میزنم هیچ کسی جواب نمیده همش اشغاله ضمنا سایتشون هم امروز بالا نمیاد ولی دیروز که چک کردم اونجا هم چیزی نزده بود . کسی میدونه چطور باید اطلاع کسب کنم؟
    ( یعنی هرگز هرگز هرگز دوست ندارم دیگه ایرسافام را تجربه کنم و اصلا و ابدا هم به هیچ کسی توصیه اش نمیکنم چون اصلا پاسخگو نیستن حتی پاسخگویی تلفنی هم ندارن و برای یه آموزشگاه در این سطح واقعا زشته که حتی روز پنج شنبه و جمعه هم رسما اپراتور تلفن تکرار کنه که ساعت پاسخگویی شنبه تا 4 شنبه هستش و الان هم که کلا اشغاله تمام خطوطش تمامش سایت هم که هیچی زمان ازمون شرکت کننده ها هم که بهشون اعلام نشده خدا عاقبتمون را بخیر کنه واقعا ...)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)